Autor Wątek: Piłka nożna Resovia  (Przeczytany 322443 razy)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #760 dnia: Września 04, 2018, 08:11:58 am »
Zapraszam na program '' W Centrum Sportu '' 4 - ego września o godz 12''10 . Gość programu Prezes Sekcji Piłkarskiej CWKS Resovi Wojciech Zając . Polecam naprawdę warto. www.radiocentrum.pl     89'0 fm

Miejmy nadzieję, że Prezes będzie miał nam do przekazania same dobre wiadomości...

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #761 dnia: Września 04, 2018, 18:48:49 pm »
Napisał by ktoś, co było w audycji?

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #762 dnia: Września 07, 2018, 12:37:49 pm »

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #763 dnia: Września 08, 2018, 17:58:05 pm »
Jeeeeest, bRRawo, mamy to, pierwsze zwycięstwo na obcej ziemi (nie liczę tego z Hetmańskiej). BRRAWO Resovia. Siarka przegrała z Rowem, a więc za tydzień kolejne zwycięstwo i marsz w górę tabeli ?, dlaczego nie, swoja grą, zaangażowaniem i sercem do gry zasługujemy na to aby być wyżej.
« Ostatnia zmiana: Września 08, 2018, 18:07:19 pm wysłana przez Majer »

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #764 dnia: Września 14, 2018, 11:44:12 am »
Już jutro na stadionie miejskim Resovia rozegra swój kolejny mecz. Tym razem przyjeżdża do nas faworyzowana Siarka Tarnobrzeg (jeszcze kolejkę temu lider tabeli).
Walki w tym meczu na pewno nie zabraknie, a wynik jest sprawą zupełnie otwartą.
Każdego, kto się waha, czy warto na piłkarską Resovię przyjść zachęcam do przekonania się samemu, jak ci nasi chłopcy potrafią grać i ile serca w tę swoją grę wkładają. Wystarczy przyjść jutro na godzinę 16 na stadion i zobaczyć pRRawdziwych Resoviaków.
Przyjście całą rodziną też nie niesie za sobą jakiegokolwiek ryzyka (ja będę znowu z czteroletnim synem i z żoną :) )...no chyba, że tatuś chce mieć święty spokój i być skoncentrowanym tylko na meczu ;)
Jeszcze raz zachęcam.
Do zobaczenia.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #765 dnia: Września 15, 2018, 19:28:44 pm »
BRRawo Resovia, piękny mecz, dzięki za Waszą walkę. Zdominowaliśmy Siarkę zdecydowanie, szkoda że Buczek jak zawsze nie miał dobrze ustawionego celownika. Jeszcze raz dzięki chłopaki, a jaskółka na koniec, miód na moje serce.
« Ostatnia zmiana: Września 15, 2018, 19:41:29 pm wysłana przez Majer »

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #766 dnia: Września 16, 2018, 12:14:01 pm »
Bardzo dobry mecz! Mnóstwo sytuacji podbramkowych, dobre tempo i tradycyjnie twarda gra Resovii od pierwszej do ostatniej minuty.
Do tego pokojowa atmosfera na trybunach, gdzie kibice Siarki i Resovii rywalizowali na głośność dopingu każdy za swoją drużyną zasiadając w zasadzie koło siebie.
Wydaje się, że kryzys minął i stajemy się z powrotem drużyną...na miarę swoich prawdziwych możliwości. Śmiało można napisać, że w tej lidze nie ma drużyny, z którą nie bylibyśmy w stanie wygrać.
A radość całej drużyny po wygranym meczu, podziękowanie kibicom i atmosfera w drużynie po prostu...genialne. Niestety takie gesty i zachowania od dawna nie widziane na Podpromiu.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #767 dnia: Września 16, 2018, 14:11:27 pm »
Tak. To zaangażowanie to cud, miód i malina.
Poziom zaskakująco wysoki. Wspominałem na meczu jak z 10 lat temu byłem na derbach i się mega wynudziłem. Bo poziom był żenujący.

Wrażliwym  na chamskie przyśpiewki, mówię przyjdźcie i sprawdźcie. Była jedna, o tym co jest celem, ale na dolnej trybu nie w zasadzie niesłyszalna. Także nie ma Wersalu jak na Podpromiu, ale mega lepiej niż w latach 90tych czy 80tych.
« Ostatnia zmiana: Września 17, 2018, 12:26:55 pm wysłana przez RZW »

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #768 dnia: Września 17, 2018, 08:24:26 am »
Co się dzieje, co się dzieje...mecz był w sobotę. Jest poniedziałek, a ja już nie mogę doczekać się kolejnego meczu. Nie miałem tego uczucia od bardzo dawna!
Chwilo trwaj! Kapitalną mamy drużynę!

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #769 dnia: Września 17, 2018, 12:27:48 pm »
I ten team spirit ... niewidzialny na Podpromiu już niestety od dłuższego czasu!