Autor Wątek: Piłka nożna Resovia  (Przeczytany 325217 razy)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #890 dnia: Listopada 24, 2018, 12:19:50 pm »
Też bym pojechał, gdyby było bliżej. Rozochociłem się  ;D

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #891 dnia: Listopada 24, 2018, 15:02:30 pm »
Na razie dwa dzisiejsze wyniki (ze Stalowe i Częstochowy) bardzo mnie ucieszyły. Po pierwsze dały szansę zbliżenia się na cztery punkty do miejsca dającego awans do 1 ligi, po drugie osłabiły jednego z kandydatów (za takiego uważam Ruch, drugi to Bełchatów, a trzeci to Łęczna, ale o nich napiszę później) do walki o to miejsce. Teraz my musimy stanąć na wysokości zadania i z Wejherowa przywieść 3 punkty. Pisałem o Łęcznej jako o kandydacie do walki o 3 pozycję (Grudziądz ani Toruń jakoś mnie nie przekonują), a to z tej przyczyny, że my z nimi będziemy grać na wyjeździe, a oni u siebie rzadko przegrywają. Jesli będziemy grać jak w ostatnich meczach, to o wynik jestem spokojny, ale zawsze jest jakieś ale. Inne drużyny też przepracują zimę z myślą o walce o awans.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #892 dnia: Listopada 24, 2018, 15:40:30 pm »
Pierwszy wynik z tej kolejki po naszej myśli oczywiście pod warunkiem, że jutro zgarniamy 3 pkt.
Łatwo nie będzie, ale jak się chce awansować...

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #893 dnia: Listopada 24, 2018, 20:58:51 pm »
Nie wierzę w to co widzę, Olimpia Grudziądz przegrała u siebie z Siarką, otwiera się szansa przeskoczenia i ich w tabeli, warunek jest oczywisty. Wynik z Bełchatowa nie po mojej myśli, wolałbym aby przegrali z Radomiakiem bo jak dla mnie ci drudzy to kandydat do awansu, obok Widzewa. Łęczna wysoko wygrała z Rowem, pisałem że u siebie Górnicy rzadko przegrywają, ale to może jakaś zadyszka Rybniczan, mogłaby w takim razie potrwać co najmniej do 1 grudnia  ;)

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #894 dnia: Listopada 24, 2018, 21:43:50 pm »
Na jakim kanale można jutro obejrzeć mecz, i o której godzinie?
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

michallll

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #895 dnia: Listopada 24, 2018, 23:07:37 pm »
https://www.tvcom.pl

13.00

12zł za transmisję.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #896 dnia: Listopada 25, 2018, 11:24:54 am »
Niespełna 2 godz do meczu, meczu o awans w tabeli i zbliżenie się do miejsca dającego awans do 1 ligi. Do boju Resovio .!!!

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #897 dnia: Listopada 25, 2018, 16:34:18 pm »
Każda seria kiedyś się kończy, szkoda bo była szansa, ale nic się nie stało, 8 pozycja to i tak powyżej oczekiwań (nie moich bo ja wierzyłem że skończymy 1 rundę + mecze z wiosny, na 6 miejscu). Kamil miał 100% sytuację, ale nie trafił do bramki, to tak, jakby atakujący bez bloku zaatakował 3 cm za linię w aut. Hejterzy siatkarscy już zwalnialiby Grabę, ale na szczęście oni się tu nie udzielają  ;). 1 grudnia musimy wygrać aby zachować szansę na awans. Ja w to wierzę, wierzę w tych chłopaków. Kontuzje zostaną zaleczone i z nowymi siłami ruszymy w pogoń   ;D . W okienku trzeba postarać się o wzmocnienia przede wszystkim w liniach obronnych i w pomocy, jestem dobrej myśli, to się musi udać  :)
« Ostatnia zmiana: Listopada 25, 2018, 16:37:09 pm wysłana przez Majer »

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #898 dnia: Listopada 25, 2018, 21:30:06 pm »
Najsprawiedliwszy w tym meczu byłby remis, ale cóż, ewidentny karny i z dalekiej wyprawy wracamy z niczym.
Szkoda, bo awans na 6 pozycję był bardzo blisko. Ale...jeszcze sporo grania przed nami, różnice punktowe są tak niewielkie, że cały czas pełna pula jest do ugrania.
W Wejherowie znowu widzieliśmy stadion, który daleko odbiega od W22 jakością. Jakieś pieprzone detale decydują o uzyskaniu licencji przez Resovię. Chyba naprawdę nie trzeba wiele, żeby grać w domu.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #899 dnia: Grudnia 01, 2018, 11:12:43 am »
Dzisiejszy mecz odwołany że względu na murawę.