Autor Wątek: Piłka nożna Resovia  (Przeczytany 324872 razy)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #930 dnia: Lutego 26, 2019, 11:35:58 am »
Tak o to mi chodziło.
To co napisałem to plotki i tak to proszę traktować. Nie mniej mam doświadczenia ze stanowiska klubu w kwestii przejmowania stadionu przed laty od UR. Jeśli obecna postawa jest taka sama, a dochodzą mnie słuchy, że nic się nie zmieniło, to wcale się nie dziwię temu że sprawa stoi w miejscu.

Bo wszystkie Twoje argumenty co do dobrej postawy sportowców i fatalnej infrastruktury są bezdyskusyjne.

A skąd, jeśli można wiedzieć, dochodzą Cię te słuchy?...
Czy aby źródła nie są zbliżone do...
Wyobrażasz sobie przejęcie stadionu bez boiska w jego centrum? Tak na logikę.
Mam nadzieję, że...powtórzyłeś tylko tę bzdurną i kompletnie nielogiczną plotę, a nie napisałeś tego celowo i z premedytacją w imieniu tego...źródła. Bo widzisz, jeśli to drugie, to nasza dyskusja nie ma sensu i jedynie potwierdza moją tezę z pierwszego mojego wpisu w tym temacie.
Zadam kolejne pytanie...po co i komu zależy na tym, żeby takie bzdurne i pozbawione logiki ploty wypuszczać w przestrzeń publiczną? Bo to, że X osób tę plotę bezmyślnie powtórzy i rozniesie dalej ma przynieść określony efekt. Tak to tu w naszym grajdole działa. Efektem tego jest dobre samopoczucie i...brak normalnej infrastruktury sportowej, jak na takie miasto, jak Rzeszów przystało...

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #931 dnia: Lutego 26, 2019, 11:58:15 am »
Czepiasz się Leon.
Przecież mamy kładkę! Dlaczego niby lekkoatleci nie mogą po niej biegać? Przecież jest okrągła!
I to nie prawda, że nie będzie kolejki, którą już chyba dłużej budują niż halę. Będzie kolejka, będzie!
Ale po piwo na festynie!

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #932 dnia: Lutego 26, 2019, 12:06:44 pm »

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #933 dnia: Lutego 26, 2019, 12:08:38 pm »
http://czytajrzeszow.pl/?id=2997&idd=4&poz=ml0

Może jednak nie wszystko stracone. Tylko ta kampania wyborcza.......

Unge

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 118
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #934 dnia: Lutego 26, 2019, 12:10:40 pm »
Pomijając już podziały między klubowe... Mieliśmy w Rzeszowie również skoczków do wody, na poziomie europejskim... Dziś ma ich Łódź i nie mają zamiaru tu wracać! Przykładów jest wiele... Ale najważniejsze, że mamy pięknie obite kosze i rondo dla pieszych.
Szkoda, że tak późno włączyłem forum, bo też jestem ciekawy kilku spraw, na które mógłby odpowiedzieć Trener Graba. Na przykład czy zagramy na dwóch wysuniętych napastników podczas tak dobrej dyspozycji Twardowskiego i lepszej, aczkolwiek dalej chyba niepewnej obronie.

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #935 dnia: Lutego 26, 2019, 12:54:09 pm »
Czy aby źródła nie są zbliżone do...

Nie, nie są. Wypowiadam się za siebie.

Wybory potrafią czynić cuda. W spotkaniu na najwyższym szczeblu zapadły decyzje. Będzie trybuna.

Unge

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 118
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #936 dnia: Lutego 26, 2019, 13:20:34 pm »
Powiem jedno... A w zasadzie dwie rzeczy!
Widzew na pewno nas nie zakrzyczy!!! Auuuu  ;D ;D ;D
I póki pierwsza łopata nie zostanie wbita pod budowę nowego stadionu to wciąż jest to tylko gadanie i spuszczanie po linie.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #937 dnia: Lutego 26, 2019, 15:54:01 pm »
Nie, nie są. Wypowiadam się za siebie.


No to Pewniaku, jak to jest? Wypowiadasz się za siebie...powtarzając niesprawdzone ploty? Mało to poważne. Kto w tym wypadku ma "coś za uszami"?
Zapewniam Cię, że Resovia chce oddać teren potrzebny pod realizację inwestycji wyznaczonej projektem. I na Zeusa nie powtarzaj głupot o tym, że murawa stadionu ma być wyłączona z przekazania, bo to banialuk najwyższej próby.


Wybory potrafią czynić cuda. W spotkaniu na najwyższym szczeblu zapadły decyzje. Będzie trybuna.

Jaka decyzja? Obietnice wyborcze albo wiec uważasz za decyzję? Poza tym do tego tanga trzeba dwojga...a nawet trojga...ciekawy taniec się z tego robi :)
Zobaczę podpisaną umowę z wykonawcą to zacznę wierzyć, że ta inwestycja ruszy. Bo jedną kwestią są chęci...głównie miasta Rzeszowa, a drugą...ilość środków przeznaczonych na realizację tego projektu. Póki co na halę na Podpromiu zabrakło 84 mln zł. Ja szacowałem, że braknie 40. Pomyliłem się...przez pół. Teraz mamy uzbierane 32 mln, a nie tylko moje szacunki mówią o kwocie min. 50 mln przy założeniu, że realizujemy projekt wg jego docelowych założeń.
Efekt jest taki, że możemy być świadkami "przycinania" istniejącego już projektu i w rezultacie znowu otrzymamy jakiegoś...półnagiego chochołka.
Mam nadzieję, że dzisiejsza wizyta ministra Bańki zmobilizuje do działania stronę samorządową.
Mamy niepowtarzalną szansę na wybudowanie w Rzeszowie obiektu sportowego na miarę potrzeb nie tylko naszych, lokalnych, ale także o szerszym zasięgu. Nie spartolmy tego...
« Ostatnia zmiana: Lutego 26, 2019, 19:38:25 pm wysłana przez leon »

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #939 dnia: Lutego 26, 2019, 20:48:12 pm »
No to Pewniaku, jak to jest? Wypowiadasz się za siebie...powtarzając niesprawdzone ploty? Mało to poważne. Kto w tym wypadku ma "coś za uszami"?

Ty tak na poważnie?

Nikt nie obiecywał że dysputy na forum będą łatwe :)

No nic. Trzymam kciuki za trybunę i bieżnię pod nią na której wreszcie lekkoatleci będą mogli trenować cały rok. A i przy okazji okazało się, że i ten najstarszy w regionie tartan wymienią.