Autor Wątek: Piłka nożna Resovia  (Przeczytany 323900 razy)


Dawid76

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #441 dnia: Grudnia 19, 2014, 17:26:27 pm »

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #442 dnia: Września 14, 2015, 19:13:37 pm »
Nie. Ciągle coś się dzieje, ale bez decyzji.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #443 dnia: Marca 20, 2016, 19:43:26 pm »
Na meczu z izolacją nie mogłem być, cieszy że debiutanci pod nieobecność podstawowych graczy strzelają bramki. Już niedługo do derbów, dobrze że znowu będą one na Malcie.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #444 dnia: Kwietnia 03, 2016, 20:22:13 pm »
Czarny tydzień Resovii. Najpierw siatkarze stracili szansę gry o złoto MP (chociaż tu maleńka szansa nadal jest) a następnie nasi specjaliści od kopanej dali "popis" przy Wyspiańskiego. Siatkarze nie popisali się tracąc seta w meczu ze słabiutkim Będzinem, ale to co uczynili "nożni" woła o pomstę do nieba. W 94 min oddali w kierunku bramki przeciwnika 3 (słownie trzy) strzały w tym jeden w światło bramki. Ten ostatni po rogu. Przed meczem sąsiad mówił , nie wiem czy dokładnie zacytuję ..." pasuje w końcu awansować...", ja się zastanawiam, czy on mówił poważnie, czy robił sobie jaja. Z taką grą, to możemy spaść w okolice środka tabeli, a co za tym idzie na granicę utrzymania. Obrona, która była do tej pory mocną stroną Resovii, popełniała karygodne błędy, w czym prym wiódł niestety Cinek, nasz golkiper.
Zarówno siatkarze jak i piłkarze nożni muszą się przełamać, mam nadzieję że to tylko wypadki przy pracy.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 03, 2016, 20:25:07 pm wysłana przez majer »

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #445 dnia: Kwietnia 01, 2017, 18:10:46 pm »
DERBY SĄ NASZE RESOVIA DERBY SĄ NASZE. BRAWO RESOVIA, BRAWO CINEK ;D ;D ;D

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #446 dnia: Kwietnia 09, 2018, 07:51:10 am »
Resovia wyraźnie się rozkręca, wygrana w Lublinie, teraz festiwal strzelecki w Tarnowie. Przytrafił się co prawda remis z Karpatami, ale jak pokazał ich mecz, wcale nie są tacy słabi, skoro zremisowali z Motorem. Brawo Resovia. Brawa również dla młodzieży (U-19), wygrana z Koroną to duże osiągnięcie. 16 maja blisko ;) ;D

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #447 dnia: Kwietnia 18, 2018, 21:57:15 pm »
Krew mnie zalewa, jak głupio oddajemy punkty ogonom tabeli, Karpaty zagrały rzeczywiście świetny mecz, ale bez przesady. Mam nadzieję, ze to tylko taki niewielki wypadeczek przy pracy. Derby (i to podwójne) już niedługo z taką grą będzie ciężko.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #448 dnia: Maja 12, 2018, 18:00:27 pm »
Prowadzimy w Sandomierzu 1:0 po karnym, a s......... 1:4 na razie z Avią. 61 min już prowadzimy 2:0. 81 min 3:0. Brawo Resovia. Jesteśmy samodzielnym liderem i jedyną drużyną bez porażki w tej rundzie.
« Ostatnia zmiana: Maja 12, 2018, 18:57:06 pm wysłana przez Majer »

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #449 dnia: Maja 13, 2018, 09:01:51 am »
Od dłuższego czasu dość uważnie śledzę wyniki naszych piłkarzy. Wczoraj nawet oglądałem pierwszą połowę meczu w Sandomierzu.
Jest spora szansa na awans.
Nawet wybieram się na mecz w przyszłą sobotę. Po tym przykrym i smutnym sezonie siatkarskim zrobię sobie, takie swoiste katharsis, po wielu latach mojej nieobecności przy Wyspiańskiego. Wiem, że poziom piłkarski nie zachwyca, ale...poczuć znów klimat trybuny, posłuchać tych rozmów :) , szelestu łupanego dziubadła...czas wrócić do macierzy :)