Autor Wątek: Piłka nożna Resovia  (Przeczytany 119516 razy)

Dawid76

• Młodzik/-czka
  • *
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #441 dnia: Grudzień 19, 2014, 17:26:27 pm »

A :)

• Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Semper fidelis
« Odpowiedź #442 dnia: Wrzesień 14, 2015, 19:13:37 pm »
Nie. Ciągle coś się dzieje, ale bez decyzji.

Majer

• Senior/-ka
  • Resovia na zawsze w moim sercu
« Odpowiedź #443 dnia: Marzec 20, 2016, 19:43:26 pm »
Na meczu z izolacją nie mogłem być, cieszy że debiutanci pod nieobecność podstawowych graczy strzelają bramki. Już niedługo do derbów, dobrze że znowu będą one na Malcie.

Majer

• Senior/-ka
« Odpowiedź #444 dnia: Kwiecień 03, 2016, 20:22:13 pm »
Czarny tydzień Resovii. Najpierw siatkarze stracili szansę gry o złoto MP (chociaż tu maleńka szansa nadal jest) a następnie nasi specjaliści od kopanej dali "popis" przy Wyspiańskiego. Siatkarze nie popisali się tracąc seta w meczu ze słabiutkim Będzinem, ale to co uczynili "nożni" woła o pomstę do nieba. W 94 min oddali w kierunku bramki przeciwnika 3 (słownie trzy) strzały w tym jeden w światło bramki. Ten ostatni po rogu. Przed meczem sąsiad mówił , nie wiem czy dokładnie zacytuję ..." pasuje w końcu awansować...", ja się zastanawiam, czy on mówił poważnie, czy robił sobie jaja. Z taką grą, to możemy spaść w okolice środka tabeli, a co za tym idzie na granicę utrzymania. Obrona, która była do tej pory mocną stroną Resovii, popełniała karygodne błędy, w czym prym wiódł niestety Cinek, nasz golkiper.
Zarówno siatkarze jak i piłkarze nożni muszą się przełamać, mam nadzieję że to tylko wypadki przy pracy.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2016, 20:25:07 pm wysłana przez majer »

Majer

• Senior/-ka
« Odpowiedź #445 dnia: Kwiecień 01, 2017, 18:10:46 pm »
DERBY SĄ NASZE RESOVIA DERBY SĄ NASZE. BRAWO RESOVIA, BRAWO CINEK ;D ;D ;D