Autor Wątek: Piłka nożna Resovia  (Przeczytany 323926 razy)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #560 dnia: Czerwca 08, 2018, 18:12:19 pm »
I po meczu przemarsz na Rynek............ ? może spotkamy Ferenca na spacerze po Rynku i przypomnimy co obiecał ;)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #561 dnia: Czerwca 09, 2018, 21:53:09 pm »
Wszyscy piją czy co?
Druga liga, druga liga RE SO VIA!

Kto nie pije ten że Stali, hop, hop, hop!

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #562 dnia: Czerwca 10, 2018, 12:25:44 pm »
Doping super! Wynik super!
Ale najlepszy obrazek jak cały stadion skacze I śpiewa kto nie skacze ten ze Stali. I te dzieciaki podające piłki wszystkie jak jeden mąż skaczą!

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #563 dnia: Czerwca 10, 2018, 13:51:41 pm »
Chłopaki z Resovii wczorajszym meczem potwierdzili, że nie ma na nich mocnych W IVej grupie III ligi.  Od pierwszej minuty nasze chłopaki "siedli" na piłkarzach z Ostrowca, pozbywając ich jakichkolwiek złudzeń na równorzędną  walkę. Nie zmieniła tego nawet kuriozalna bramka dla gości. KSZO to nie pierwsza drużyn w tym sezonie, która przez chłopaków Szymona Grabowskiego została zajechana. Resoviaki zachowują się jak charty,jak dopadną zwierzynę to jej nie odpuszczą. Wczoraj zawodnicy kolejnego zespołu po zakończeniu meczu z Resovią, padali na boisku z wycieńczenia.
Jeżeli Motor chciał na mecz w Rzeszowie zmobilizować graczy KSZO , specjalną 100 tysięczną premią, o której mówiło się na 3 Maja, to się mocno zdziwił i przeliczył. Przyśpiewka "100tysięcy to za mało by Resovię załamało" mówi wszystko. Soją drogą, jeżeli okazałoby się to być prawdą, to jest to niebywały skandal, rozpatrując to w kontekście meczów ostatniej kolejki, w której  to Motor grać będzie z KSZO w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Postawa Resovii pokazała, że pieniądze nie grają. Były drużyny, które miały budżet 3krotnie większy. I co? Wygrało resoviackie serce, dla którego nie było odstawiania nogi, dl którego nie istniało, że nie dojdę do piłki, że nie da rady .
BRAWO, BRAWO, BRAWO.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #564 dnia: Czerwca 10, 2018, 14:55:34 pm »
Slawko zdziwiło Cie to że ktoś daje kasę, bo chce aby ktoś im ułatwił drogę do awansu, mnie nic nie dziwi, bo nie kibicuję od wczoraj. Piszesz : "wygrało Resoviackie serce", tak masz rację, zawsze Resovia grała z charakterem, z serduchem, tylko............... nie będę kończył. Resoviacki charakter, koszulka w pasy, to wszystko prawda, ale to zobowiązuje. Brawo chłopaki, pokazaliście że zasługujecie na miano Resoviaka, serducho pozostawione na boisku, to to co ce...e Pasy. Cinek, Resoviak z krwi i kości, to ikona tego klubu, zasłużył na "wysokie loty" w ramionach swoich kolegów. I co dalej ?, nie mamy stadionu, na którym Resoviacy rozgrywaliby swoje mecze, prezydent robił wszystko aby opóźnić budowę centrum lekkoatletycznego przy W22, teraz stawia warunek, aby Resovia grała swoje mecze na stali. Slawko pisze, ze drużyny z 3krotnie większym budżetem przegrały rywalizację z biedną Resovią, tak pieniądze nie graja, ale bez nich trudno marzyć o 2 lidze. Na 3Maja mówi się, że są sponsorzy którzy chcieliby swoje pieniądze zainwestować w 2 ligę, panie prezydencie pomożesz w pozyskaniu tych sponsorów dla drużyny z W22 ?

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #565 dnia: Czerwca 10, 2018, 16:40:00 pm »
Majer myślę, że sponsorzy się znajdą, a i milion obiecany przez Prezydenta będzie dużym wsparciem.Myślę, że Prezydent słowa dotrzyma, wszak wybory za pasem...... Co do do rozgrywania meczów na Hetmańskiej, wydaje się że tego nie da się uniknąć....

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #566 dnia: Czerwca 10, 2018, 19:03:35 pm »
W 1612 Polacy zdobyli Kreml. W 2018 Resovia zdobędzie stadion na Hetmańskiej. Tak to musimy traktować. Aczkolwiek oczywiście wolałbym W22

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #567 dnia: Czerwca 10, 2018, 19:24:41 pm »
Bardzo się cieszę z zapowiedzi, że wszyscy nasi dotychczasowi Resoviacy dostaną ofertę kontynuowani gry w pasiaku.Oczywiście wzmocnienia są potrzebne, ale w liczbie 2-3 transferów. Myślę, że nasi chłopcy są w stanie skutecznie rywalizować na drugim froncie. Co dla mnie znaczy skutecznie? Dla mnie miejsce w okolicy 10-ego byłoby super.




 
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2018, 19:34:32 pm wysłana przez Slawko »

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #568 dnia: Czerwca 10, 2018, 22:29:06 pm »
Bardzo się cieszę z zapowiedzi, że wszyscy nasi dotychczasowi Resoviacy dostaną ofertę kontynuowani gry w pasiaku.Oczywiście wzmocnienia są potrzebne, ale w liczbie 2-3 transferów. Myślę, że nasi chłopcy są w stanie skutecznie rywalizować na drugim froncie. Co dla mnie znaczy skutecznie? Dla mnie miejsce w okolicy 10-ego byłoby super.




 
Też mam nadzieję, iż tak się stanie. Super sprawa, iż awansowali. Ale to dopiero krok we właściwą stronę. Jeszcze jeden stopień trzeba pokonać.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #569 dnia: Czerwca 11, 2018, 09:44:38 am »
Co tu dużo pisać...MAMY TO!
A od dziś musimy sobie zacząć zadawać pytanie...co my z tym zrobimy?
W każdym razie ja już dziś deklaruję, że...co najmniej zakupię karnet na przyszły sezon. Pewnie, że to kropla w obliczu potrzeb, ale...jeśli każdy kto ma choć trochę biało - czerwone serce zrobi to samo to już podstawa będzie.