Autor Wątek: Piłka nożna Resovia  (Przeczytany 322507 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #600 dnia: Czerwca 14, 2018, 22:25:10 pm »
Paweł, od czego by tu zacząć ..... Bardzo się cieszę, iż Resovia awansowała siłą swoich wychowanków. Cieszę się, iż SMS tak dobrze funkcjonuje i ma takie sukcesy. Cieszę się, iż ludzie wywodzący się z kibiców, którzy przejęli sterowanie sekcją tak wszystko ogarnęli, iż wbrew wszystkim awansowali.

Nie przeszadza mi, iż w nowym sezonie będą grać na miejskim i skończą się mecze na 999 kibiców. Stadion Resovii choć czuję do niego sentyment, to już niewiele z niego da się wycisnąć. A otoczenie wokół stadionu jest przygnębiające, tak jak i siedziba klubu. Smucinie fakt, iż herb na który jakiś czas temu wszyscy się zrzucili nie jest w nocy podświetlany.

Mam nadzieję, iż większość składu zostanie utrzymana i działacze nie zachłysnął się nagłym przypływem gotówki. Mam nadzieję, iż nie popełnią błędów z przeszłości, gdzie wielkie pieniądze rozeszły się gdzieś na boki. Nieudane transfery czy decyzję kadrowe jak zatrudnienienie Jerzego Podróżnego jako dyrektora klubu.

Liczę też, iż frekwencja będzie większa a doping stanie się bardziej kulutralny. Bardziej wielbiący Resovię niż zajmujący się sąsiadami zza miedzy. Jakoś źle mi się słucha wulgaryzmów. Wolę bardziej piosenki o Resovii.

A co do centrum lekkoatletycznego, to idą wybory i może marszałek wraz z kandydatem na prezydenta będą chcieli pochwalić się tą inwestycją. Sprawy są już niemal na finiszu a kampania wyborcza służy czasem, aby pchnąć sprawy do przodu i rozwiązać szybciej istniejące problemy. Choć biorąc pod uwagę historię z rozbudową hali, nie spodziewam się iż maszyny wejdą dość szybko na plac budowy. Ważne, aby ostateczną umowę podpisali i ogłosili przetarg. Wszak głównym inwestorem będzie miasto Rzeszów i będzie to w formie przetargu.

I na końcu, wybory władz CWKSu się zbliżają. Mam nadzieję, iż prezes Bentkowski zgodzi się zostać na kolejną kadencję, bo jego następcy niestety nie widać. Niestety nie każdy wie, jaki kawał roboty robi prezes i jak spina cały klub. A i niedogodności, z których musi się tłumaczyć za kibiców los mu nie szczędził. Jak wcześniej pisałem, zachęcam do wstąpienia do Cwksu. Tak, aby na zebraniach było więcej osób niż ostatnio. Trochu żal, iż o losie tak zasłużonego klubu tak mało osób chce decydować. Jak było by nas tysiące to same wpływy ze składek członkowskich pozwoliłyby funkcjonować klubowi.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 14, 2018, 22:50:40 pm wysłana przez A :) »

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #601 dnia: Czerwca 15, 2018, 11:05:46 am »
Dziś w Ratuszu byli piłkarze Resovii.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #602 dnia: Czerwca 15, 2018, 12:04:54 pm »
No to na bańkę czekamy!

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #603 dnia: Czerwca 15, 2018, 20:54:31 pm »
Jak mówił na piątkowym spotkaniu z piłkarzami Resovii Tadeusz Ferenc, mieszkańcy Rzeszowa czekali na ten dzień bardzo długo. - To niezwykły dzień. Marzyliśmy o tym, żeby nastąpił wreszcie awans do II ligi. Rzeszów oczekuje dobrej piłki. Jestem przekonany, że na wasze mecze będą przychodzić tysiące ludzi. I tak sobie po cichu liczę, że po dwóch rundach przyszłego sezonu będziemy mieć już I ligę. Jesteście doskonałą drużyną, ponieważ wygrać osiem spotkań z rzędu to nie zdarza się często - mówił na spotkaniu Tadeusz Ferenc. - Chciałbym, żebyście już myśleli o I lidze. Zdecydowanie mówię, że miasto będzie was wspierać, bo to ogromna promocja dla Rzeszowa - dodał prezydent Rzeszowa.

"Stworzymy zawodnikom takie warunki, żeby chcieli zostać w Resovii"

Zadowolony z postawy zawodników był także Aleksander Bentkowski, prezes CWKS Resovii Rzeszów. Jak sam wspominał, awans klubu do II ligi był także dla nich miłą niespodzianką. - Mamy olbrzymią satysfakcję, że udało się zrealizować to, co nie było w naszych planach. Zbudowano drużynę, która ma olbrzymie perspektywy. W klubie też stworzyliśmy warunki pod to, żeby stworzyć spółkę, która jest konieczna na rozgrywki drugoligowe. Jednak moi wspólnicy dali mi do zrozumienia, że warunkiem do założenia spółki jest utrzymanie drużyny w całości. Dlatego spółka, która zostanie zawiązana musi zapewnić piłkarzom takie warunki, żeby zawodnicy chcieli zostać w klubie w komplecie. Ponieważ siłą tej drużyny jest świetny sztab szkoleniowy, ale przede wszystkim zespół - mówił Aleksander Bentkowski


Jednym z głównych twórców tego sukcesu był Szymon Grabowski, trener piłkarzy Resovii Rzeszów, który bardzo chłodno podchodzi do II-ligowych rozgrywek i nie chcę jeszcze przed ich rozpoczęciem rzucać słów na wiatr. - Ze swojej strony mogę obiecać, że zrobimy wszystko, żeby mieszkańcy Rzeszowa byli dumni z Resovii w drugiej lidze. Na pewno będziemy grać na 100%. Jaki będzie efekt, zobaczymy w trakcie sezonu. Z naszych ust na razie nie padnie żadna deklaracja, bo najważniejsza jest pokora. I tak samo jak w trzeciej lidze krok po kroku szliśmy w górę tabeli ze spokojem, tak samo będziemy starali się to robić w drugoligowych rozgrywkach - powiedział Szymon Grabowski
http://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,34962,23543927,tadeusz-ferenc-spotkal-sie-z-pilkarzami-resovii-rzeszow-jestem.html

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #604 dnia: Czerwca 17, 2018, 10:09:20 am »
Jak na mistrza przystało, Resovia do końca trzyma wysoki poziom, wygrała na trudnym terenie z Podhalem 3:1, brawa za walkę do końca. Dzięki za cały sezon. Brawa dla trenera i całej drużyny.

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #605 dnia: Czerwca 17, 2018, 11:35:04 am »
Żeby Was wszystkich uspokoić grzecznie informuje iż na terenach Politechniki Rzeszowskiej już ruszyła budowa kompleksu sportowego z zapleczem lekkoatletycznym jakiego nikt w Rzeszowie lepszego nie wybuduje

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #606 dnia: Czerwca 17, 2018, 11:37:05 am »
We wtorek Trener Szymon Grabowski . info '' Audycje R-C '

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #607 dnia: Czerwca 18, 2018, 13:39:54 pm »
Ktoś kiedyś powie Prezydentowi Ferencowi, że dawanie pucharów w każdej możliwej sytuacji jest śmie..... słabe? Pamiątkowy grawerton - byłby idealny. A wzorów tychże jest nieskończoność.

Za kilka lat Resovia wygrywa Puchar Polski i po jakimś czasie ktoś oglądający gablotę klubu zapyta:
- Co to za imponujący puchar obok trofeum za Puchar Polski?
- To puchar za awans do II ligi
-......

Serio?

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #608 dnia: Czerwca 18, 2018, 14:36:22 pm »
Ktoś kiedyś powie Prezydentowi Ferencowi, że dawanie pucharów w każdej możliwej sytuacji jest śmie..... słabe? Pamiątkowy grawerton - byłby idealny. A wzorów tychże jest nieskończoność.

Za kilka lat Resovia wygrywa Puchar Polski i po jakimś czasie ktoś oglądający gablotę klubu zapyta:
- Co to za imponujący puchar obok trofeum za Puchar Polski?
- To puchar za awans do II ligi
-......

Serio?
Cała gablota Resovii to puchary za wygranie Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Jakoś tak w piłce się przyjęło, iż każdy sukces nagradzany jest pucharem.

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #609 dnia: Czerwca 18, 2018, 16:23:43 pm »
Cała gablota Resovii to puchary za wygranie Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Jakoś tak w piłce się przyjęło, iż każdy sukces nagradzany jest pucharem.
A organizatorem rozgrywek jest Prezydent Miasta? Ja piję do "gratulowania" kolejnych sukcesów przez włodarza naszego miasta właśnie pucharami. Pamiętam jak wręczał Resoviakom puchary (każdemu po jednym) za Mistrzostwo Świata.

Ale to miała być dygresja - nie w temacie. Przepraszam i nie chciałbym kontynuować, bo tu nie ma adresata uwagi :) .... chyba :)