Autor Wątek: Piłka nożna Resovia  (Przeczytany 322471 razy)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #630 dnia: Lipca 01, 2018, 13:18:22 pm »
Gdzie entuzjazm z powrotów do Resoviackiej  Braci . Poldek Majer  mam jechać po nazwiskach?

Bogdan, radość z powrotów już za nami. Czas goni nieubłaganie.
Za trzy tygodnie początek ligi, a ja nie widzę na stronie CWKS Resovia żadnych informacji dotyczących miejsca rozgrywania meczów, zakupu karnetów, czy "świeżych" informacji, dotyczących udziału  w Klubie 100!
Masz tam swoje znajomości. Niech coś z tym robią, bo szkoda tych szans niewykorzystujących entuzjazmu powracających (i nie tylko tych)!

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #631 dnia: Lipca 07, 2018, 20:08:45 pm »
Resovia w sparingach daje ognia, wygrać na Siarce 6:0, nieważne w jakich składach, to jednak jest coś. :)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #632 dnia: Lipca 09, 2018, 22:37:18 pm »
Dziś ogłoszono ceny karnetów. Normalny 150 PLN, VIP 200 PLN, ulgowy 80 PLN.
Pojedynczy bilet 15 PLN

Mecze rozgrywane na Stadionie Miejskim. Do karnetu normalnego +1 bilet na dowolny mecz jako zaproszenie. Do Karnetu VIP +2 takie bilety.

Szczegóły na FB.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #633 dnia: Lipca 19, 2018, 15:16:31 pm »
http://cwks-resovia.pl/rusza-sprzedaz-karnetow-i-biletow/

Ceny karnetów na cały sezon naprawdę niewygórowane. Tu każda złotówka się liczy. Nawet jeśli nie na każdym meczu będę to...różnica 30, 40, czy 50 zł na przestrzeni 10 miesięcy aż tak dotkliwa nie jest. Dla tych chłopaków chyba warto...

pedzelito

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2081
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #634 dnia: Lipca 20, 2018, 22:00:28 pm »
To już jutro!
W sobotę na Stadionie Miejskim Resovia inauguruje rozgrywki w II lidze!
O 17:30 gramy ze Zniczem Pruszków i wszystkich serdecznie zapraszam na ten historyczny mecz.
Nasza drużyna ma duży potencjał i przeogromną wolę walki!
Przyjdź, zobacz Resoviacki ChaRRakter. Dla tych chłopaków naprawdę warto!
Do zobaczenia!


RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #635 dnia: Lipca 22, 2018, 00:04:00 am »
Przegraliśmy! Ale  damy RRadę!!!

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #636 dnia: Lipca 23, 2018, 21:56:55 pm »
Chyba naszym największym przeciwnikiem w pierwszym meczu w II lidze była...trema. Ktoś chłopakom powiązał nogi i...zapomnieli, jak biegać  ;)
Zresztą, czynników, które mogły mieć wpływ na taki przebieg zdarzeń było więcej niż tylko...trema. Obcy stadion, bo, poprawcie mnie, jeśli mam złe informacje, ale Resovia nie przeprowadziła na miejskim nawet jednego treningu. Pociągnę dalej temat stadionu...my, kibice, byliśmy poprzez usytuowanie trybuny dość daleko od placu gry. To zupełnie nowy klimat, nie taki, do którego jesteśmy wszyscy przyzwyczajeni. Może być tak, że nawet za tydzień w Boguchwale będzie nam się...sympatyczniej grać. Poza tym stan murawy pozostawiła dużo do życzenia. Oczywiście boisko było nierówne dla wszystkich, ale...trema, piłka, która nie klei, trybuna, która nie reaguje, jak zwykle...no i nie udało się.
Takie spostrzeżenie mi się nasuwa po tym meczu...sędzia pozwolił na grę bardzo ostrą i twardą. Nie to, że chłopaki odstawiali nogę, bo tego absolutnie nie zwykli robić, ale przy tak dobrze fizycznie skompletowanym składzie Znicza i w parze z kiepską jakością płyty boiska, zabrakło miejsca na trochę sprytu i techniki. Na razie zabrakło, bo z czasem do tego boiska i stadionu przywykniemy. Choć, jak wielu...mam nadzieję, że nie nazbyt długo będziemy gościć w tym miejscu, a tylko tyle ile będzie absolutnie konieczne. Klimat W22 jest nie do odtworzenia  ;D
« Ostatnia zmiana: Lipca 23, 2018, 22:03:07 pm wysłana przez leon »

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #637 dnia: Lipca 28, 2018, 23:40:04 pm »
Qrde znowu porażka, ale dzisiaj mecz wyglądał dużo lepiej, uważam że byliśmy lepsi sportowo, ale oni wykorzystali nasze dwa błędy, na szczęście dwóch innych już nie i skończyło się 2:1. 4.08 wierzę w zwycięstwo, jeszcze nic straconego, musimy w tyle zagrać uważnie, z przodu poprawić skuteczność i przede wszystkim powinna wrócić szybkość, bo w tym elemencie jeszcze nie jest najlepiej. Nam brakuje doświadczenia i cwaniactwa, ale gdzie mieliśmy tego nabrać, jak graliśmy w lidze ogórkowej z takimi drużynami jak ...... sąsiad zza miedzy. W 3 lidze wystarczyło trochę pograć piłką, parę indywidualnych akcji i wyniki przychodziły, teraz trzeba grac rozważniej i z większym spokojem. Na to przyjdzie czas, jestem dobrej myśli.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #638 dnia: Lipca 29, 2018, 12:39:07 pm »
Gra Reski wyglądała zdecydowanie lepiej, aniżeli tydzień temu. Niestety my gramy bez bocznych obrońców. Chłopaki są jeszcze na wakacjach. Dopóki nie wrócą, będzie bida. Przeciwnicy będą nas rozjeżdżać skrzydłami
Majer miał rację, co do gry na Izolatorze. Zupełnie inny klimat, boisko zaraz przy trybunach. Szkoda, że tam nie gramy. Wiem, wiem do tego potrzebna by była niezależność (finansowa) od Ratusza, czyli bogaty wujek jak w siatkówce Adam Góral. Oprócz tego tam grają już dwie drużyny.
Nie sposób przejść obok "kibicowania" gospodarzy. Wchodzące drużyny na płytę boiska przywitały okrzyki, nie, nie Stal Stalowa Wola, a "je....ć k...ę Resovię". Przez cały mecz 95% "dopingu" pardon wulgaryzmów, było skierowanych w stronę Resoviii i ich kibiców.     
Z czystym sumieniem mogę napisać, że to coś, co się kibicami Stalowej Woli nazywają, nie godzi się porównywać nawet do bydła. Bydło jest pożyteczne i jednak trochę rozumu posiada.
Dziwię się bierności sędziego, że reaguje na takie zezwięrzęzcenie. Pewnie nie ma takich umocowań. Gdyby po dwóch ostrzeżeniach sędziego, trzecie równało się automatycznemu przerwaniu meczu z walkowerem  dla drużny przeciwnej, może by do tych skretyniałych osiłkowatych idiotów oś dotarło. j
Jakby ich "ukochana" drużyna, po ich popisach dostała ze 3 walkowery, to  do nich by coś dotarło. Wiem, futbol by ucierpiał, bo mecze mogłyby trwać nawet do 30 minut, ale od czegoś trzeba zacząć.
Ażeby wytępić te plewy ze stadionów, należy reagować, na każdy objaw ich chamstwa i prostactwa. Nie tylko na rzucanie rac , czy wtargnięcie na boisko.
« Ostatnia zmiana: Lipca 29, 2018, 12:49:48 pm wysłana przez Slawko »

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #639 dnia: Lipca 29, 2018, 20:48:32 pm »
A Jurek Owsiak idzie do sądu za jedno słowo na k..... w miejscu publicznym.