Autor Wątek: Piłka nożna Resovia  (Przeczytany 324008 razy)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #750 dnia: Września 02, 2018, 21:53:02 pm »
Why, kto Cię zmusza do czytania moich wpisów ?, skoro je czytasz,to rozumiem że mam w nich coś do przekazania, nie czytaj i nie katuj się nimi, wyjdzie ci to na zdrowie. Kolego pewniak, tu nie chodzi o klub z Rzeszowa, ale o Resovię, a to jest zasadnicza różnica. Jeśli ja mam wybór (a jest taka szansa), aby na mecze Resovii jeździć na stadion przy Hetmańskiej czy do Boguchwały, to wybieram ta drugą opcję, a po meczu pójść spokojnie napić się piwa.  "Jeśli głównym celem dla klubu z Rzeszowa, jest wyjść z Rzeszowa.... nie wiem co napisać więcej", masz rację, lepiej nic nie pisać, niż pisać takie głupoty. Celem Resovii było awansować do drugiej ligi i to się udało, ale skoro nie mogliśmy grać u siebie, to dlatego ja osobiście wolałbym aby Resovia grała w Boguchwale, skąd więc wywnioskowałeś to co napisałeś ?. Darek napisałeś jak Asseco Resovii udało się "sprzedać" imprezę sportową, i myślę że również chodziło Ci o to że Asseco przyciąga kibiców, jakoś przeczą temu ogłoszenia o sprzedaży prawa do karnetu, czy sprzedaży karnetów.
"PS. Resovia to klub z Rzeszowa czy z Boguchwały? Jakbym chciał chodzić na mecze do Boguchwały to wybrałbym się na mecze Izolatora. ". Darek proszę Cię, nie mów że nie rozumiesz o co mi chodziło, kiedy pisałem o możliwości grania meczów w Boguchwale, jesteś gościem inteligentnym i nie przystoi pisać Ci takie teksty. ;)
Ps.2 Why gdy zarzucasz komuś chaos i niechlujstwo, to wpierw zadbaj o swój styl pisania ; "Majer, jak Cię chłopie z boiska w "katoliku" lubię, tak weź się naucz na powyższym poście Pewniaka, jak się cytuje wypowiedzi innych", to jest dopiero chaos i niechlujstwo. Powinno być : Majer, chłopie z boisko w katoliku, jak Cię lubię, tak naucz się.....". To tak na marginesie  ::) ;)
« Ostatnia zmiana: Września 02, 2018, 22:48:17 pm wysłana przez Majer »

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #751 dnia: Września 03, 2018, 08:19:50 am »
Why, kto Cię zmusza do czytania moich wpisów ?, skoro je czytasz,to rozumiem że mam w nich coś do przekazania, nie czytaj i nie katuj się nimi, wyjdzie ci to na zdrowie.
...
Ps.2 Why gdy zarzucasz komuś chaos i niechlujstwo, to wpierw zadbaj o swój styl pisania ; "Majer, jak Cię chłopie z boiska w "katoliku" lubię, tak weź się naucz na powyższym poście Pewniaka, jak się cytuje wypowiedzi innych", to jest dopiero chaos i niechlujstwo. Powinno być : Majer, chłopie z boisko w katoliku, jak Cię lubię, tak naucz się.....". To tak na marginesie  ::) ;)
No i mamy syndrom oblężonej twierdzy jak na dłoni. W tym problem Majer, że nawet jak masz coś ciekawego do napisania, tak się nakręcasz, że piszesz ciurkiem i nie idzie tego przeczytać.
A już poprawianie czyjejś wypowiedzi na gorsze...
Majer, jak Cię chłopie - to o Tobie
z boiska w "katoliku" - skąd, a konkretniej gdzie
lubię - czyli polubiłem Cię na boisku w katoliku, chłopie :)
Ale po raz kolejny widzę, że Majer na żywo a Majer na forum to dwie różne osoby. Ta na forum powoli staje się nie do zniesienia :(
Uprzedzając Twoją odpowiedź (na którą nie musisz już tracić czasu) - tak, przestanę czytaj Twoje posty...


leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #752 dnia: Września 03, 2018, 09:14:12 am »
Czasem, aby zarobić to trzeba dołożyć. Ja bym zrobił to tak. Na najbliższym meczu siatkówki w Rzeszowie, każdemu kibicowi obecnemu na Podpromiu wręczył bezpłatne podwójne zaproszenie na mecz Resovii. Na mecz z przeciwnikiem takim jak Błękitni. Grupy kibicowskie poprosiłbym o zrobienie super dopingu. Kulturalnego bez aluzji do sąsiadów. Niech potencjalni klienci dowiedzą się jak jest. Czy klub straci finansowo? Na tym meczu na pewno. Ale promocja klubu byłaby duża. Niech 1/3 kibiców skorzysta. To będzie 1,5 tys osób. Dać im bilety na starą trybunę. Tak aby każdy mógł sobie usiąść gdzie chce.
Do tego każdemu zawodnikowi grup młodzieżowych dać zaproszenia na mecz dla Rodziców.

A to nie jest aby tak, że miasto wyznacza, która trybuna jest dostępna i klub nie ma nic do gadania?

Pomysł Darka całkiem dobry. Problem w tym, że w piłkarskiej Resovii takich pomysłów się nie rozważa. Jest pewna stagnacja, powyżej której nikt nie może się zebrać. To jest problem organizacyjny. A skoro jest problem organizacyjny to w linii prostej mamy problemy marketingowe. I tak to się kisi od kilku miesięcy.
Ja bym nie forsował otwarcia starej trybuny na Miejskim, bo...lubimy gigantyzm, więc jest większa szansa, że...postronnych kibiców przyciągnie duża trybuna. Jakie ma mankamenty to osobna sprawa. Poza tym otwarcie dodatkowej/starej trybuny wiąże się z kosztami. Ochronie też musi ktoś zapłacić. Zresztą dlatego właśnie (koszty) jest zamknięta. A dodatkowo...jesień idzie. W razie deszczu wyjścia nie ma.
Jak sobie Widzew poukładał...w zasadzie można ich zapytać, ale to oczywiste. Pierwsze primo...transparentność. Bierzemy od was pieniądze (za karnety; sprzedali 15 tys.), ale ani złotówka nie jest wydawana poza kontrolą. A u nas?...nie chodzi tu o to, że pieniądze "wsiąkają" i są dystrybuowane na boki. Chodzi o to, że brak jest konkretnej i rzeczowej informacji, jak są wydawane. Kompletny chaos, który dociera również do potencjalnych sponsorów. Nie ma innej drogi. Ktoś, kto daje pieniądze musi mieć nad nimi kontrolę i musi mieć wpływ na ich wydawanie.
Na zasady, w których wy dajcie, a my się zajmiemy resztą nikt się już nie zgodzi. 

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #753 dnia: Września 03, 2018, 11:37:14 am »
Transparentność to jeden z elementów. Konieczny, ale nie jedyny.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #754 dnia: Września 03, 2018, 12:16:16 pm »
Przejrzałem frekwencję w drugiej i pierwszej lidze. Widzew jest tu wyjątkowym fenomenem. Generalnie na meczach drugiej ligi wysoka frekwencja jest tylko na meczach Ruchu w Chorzowie. Ale i tak  znacznie niższa niż na Widzewie. W pierwszej lidze, frekwencja  jest generalnie niższa niż na ... Podpromiu.
Ale jednak mimo tak niskiej bądź co bądź frekwencji te zespoły grają. Nie piszę o tym, żeby dojść do wniosku, że nic nie trzeba/można zrobić w sprawie przyciągnięcia większKej publiki. Piszę o tym, bo jako generalnie kibice siatkówki popadamy w pułapkę rodzaju, że jesteśmy po Asseco drugim sponsorem Asseco Resovii. I tu właśnie jest ten myk. Piłka nożna kręci się inaczej, w piłce nożnej zarabia się na transferach. W dwóch najwyższych klasach rozgrywkowych jeszcze na prawach do transmisji. Piłką rządzą zatem zupełnie odmienne reguły.

Fajnie byłoby powtórzyć fenomen Widzewa (tylko, że Widzew gra jednak u siebie, nie na ŁKSie), fajnie byłoby grać na W22. Najważniejsze, żeby chłopaki wygrywali, a działacze odpowiednio tym biznesem zarządzali.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Różnej maści nadwrażliwcom dodam jeszcze, że jak pierwszy raz po latach poszedłem na kopaną ekstraklasę, to te okrzyki rodzaju "wygramy, wygramy, k*rwy pokonamy" zrobiły na mnie bardzo negatywne wrażenie. Ale za kolejnym razem wrażenie było mniejsze, a za kolejnym już żadne. Taki koloryt tej dyscypliny. I do tego dodam, że rodziny z dziećmi na ekstraklasę przychodzą. W liczbie niemałej. A jak ktoś nadwrażliwy niech zabiera dzieci do filharmonii i teatru. Fajnie, ale to nie jest całe i prawdziwe życie.


bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #755 dnia: Września 03, 2018, 15:48:34 pm »
Zapraszam na program '' W Centrum Sportu '' 4 - ego września o godz 12''10 . Gość programu Prezes Sekcji Piłkarskiej CWKS Resovi Wojciech Zając . Polecam naprawdę warto. www.radiocentrum.pl     89'0 fm
« Ostatnia zmiana: Września 03, 2018, 15:52:06 pm wysłana przez A :) »

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #756 dnia: Września 03, 2018, 18:25:07 pm »
Why, pisząc to co napisałeś, zmieniłeś znaczenie całego zdania, a to co napisałeś jako wyjaśnienie, to ...., A więc : Majer jak Cię chłopie ( co to ma wspólnego z tym co piszesz dalej " to o Tobie", co to jest za zwrot "jak Cię chłopie z boiska" powinno być razem "jak Cię lubię", lub "jak Cię lubię z boiska w katoliku",a nie jak wyjaśniasz " Majer jak Cię chłopie". Więc jak już tak drążysz, to szyk powinien być następujący : Jak Cię chłopie lubię (taki chyba był sens wypowiedzi, ale Ty musiałeś budować zdanie złożone, z którego wyszło, to co wyszło. Rozumiem oczywiście że pisałeś w "biegu" i trudno zachować właściwą budowę zdania, ale skoro bierzesz się za recenzowanie czyjejś wypowiedzi, to nie dziw się że ktoś może wytknąć Ci błędy gramatyczne. , Majer chłopie to poprawna forma, a Jak Cię powinno być razem z członem lubię " czyli jak Cię lubię, wtedy wypowiedź ma właściwy przekaz i wiadomo, czy kogoś lubisz. Gdybyś napisał Majer, jak Cię chłopie lubię, to ta forma byłaby właściwa, ale Ty musiałeś zabłysnąć,................. Twoja wypowiedź, aby zachować Twój tok myślenia (czyli lubisz mnie z boiska w katoliku), powinna brzmieć: " Majer, chłopie jak Cię lubię z boiska w katoliku, to......". Zrozumiałeś, czy łopatologicznie ? ;) :D
« Ostatnia zmiana: Września 03, 2018, 19:23:14 pm wysłana przez Majer »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6931
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #757 dnia: Września 03, 2018, 19:18:44 pm »
Byłbym ostrożny z publicznym wytykaniem komuś błędów gramatycznych, bo czasem... bywa śmiesznie.
Nie chodzi o kolejną napinkę, ale o to, by nie przedstawiać jako wzorzec czegoś, co nie jest wzorcem.
Tak będzie lepiej.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #758 dnia: Września 03, 2018, 21:33:32 pm »
Słusznie piszesz Repres, ale to powinno dotyczyć wszystkich, nieprawdaż  ;)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #759 dnia: Września 03, 2018, 22:02:36 pm »
Czasem, aby zarobić to trzeba dołożyć. Ja bym zrobił to tak. Na najbliższym meczu siatkówki w Rzeszowie, każdemu kibicowi obecnemu na Podpromiu wręczył bezpłatne podwójne zaproszenie na mecz Resovii. Na mecz z przeciwnikiem takim jak Błękitni. Grupy kibicowskie poprosiłbym o zrobienie super dopingu. Kulturalnego bez aluzji do sąsiadów. Niech potencjalni klienci dowiedzą się jak jest. Czy klub straci finansowo? Na tym meczu na pewno. Ale promocja klubu byłaby duża. Niech 1/3 kibiców skorzysta. To będzie 1,5 tys osób. Dać im bilety na starą trybunę. Tak aby każdy mógł sobie usiąść gdzie chce.
Do tego każdemu zawodnikowi grup młodzieżowych dać zaproszenia na mecz dla Rodziców.
Jak już marzymy, to ja przed meczem, puściłbym na telebimie kilka opraw meczowych z W 22, najlepiej z tych ostatnich meczów, gdy cała trybuna dopingowała.
« Ostatnia zmiana: Września 03, 2018, 22:09:34 pm wysłana przez Majer »