Autor Wątek: Piłka nożna Resovia  (Przeczytany 322434 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6916
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #780 dnia: Października 07, 2018, 10:08:57 am »
Krótka refleksja z meczu Ruch - Resovia (5:1):
Jedna drużyna (Resovia) grała a druga drużyna (Ruch) strzelała bramki.
Co mi się w Resovii podobało (o tym, co się nie podobało pewnie napiszą inni)? Podobała mi się gra "do przodu". Nie wiem, na ile jest to filozofia trenera, a na ile temperament zawodników, ale gra Resovii w ataku jest bardzo ładna dla oka. Może to dziwne, bo "wynik - łomot", ale postawa drużyny nie była powodem do wstydu. W obronie całkowity bałagan, ale atak (także pozycyjny) konstruowany jest dobrze. Jakieś to takie "niepolskie" w stylu. O grze Ruchu nie da się powiedzieć nic więcej jak "wykorzystanie wszystkich stałych fragmentów gry". Nastrzelali nam "z niczego". Resovia ma swój styl. Ciekawe, czy da się przez cały mecz grać tak, jak przez pierwsze 10 minut (pressing na całym boisku)? Pewnie się nie da.
Fajne było też to, że nawet przy wyniku 1:5 Resovia nie oddawała meczu i stworzyła przynajmniej 3 sytuacje do strzelenia bramki. Się nie udało.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #782 dnia: Października 10, 2018, 13:13:15 pm »
Wygląda na to, że się dzieje. Jeden etap się zamyka, a drugi powinien otwierać. Życie pokaże, co z tego wyjdzie. Trzeba być dobrej myśli.

http://cwks-resovia.pl/komunikat-zarzadu-sekcji-pilki-noznej-cwks-resovia/

A wracając do meczu w Chorzowie...nie byłem i nie widziałem, ale szkoda, że nie docenia się faktu wyjazdu ponad 500 osób z Rzeszowa na ten mecz i przy okazji nie pisze się o ich co najmniej poprawnym zachowaniu...


Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #783 dnia: Października 10, 2018, 22:55:46 pm »
...
A wracając do meczu w Chorzowie...nie byłem i nie widziałem, ale szkoda, że nie docenia się faktu wyjazdu ponad 500 osób z Rzeszowa na ten mecz i przy okazji nie pisze się o ich co najmniej poprawnym zachowaniu...
"Takie wiadomości się nie sprzedają" :(

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #784 dnia: Października 11, 2018, 07:29:30 am »
No to w sobotę mamy po raz kolejny...zgryza. Mecz Asseco o 14.45 i Resovii o 15.
Od pewnego czasu problemu z tym, co wybrać raczej nie mam, ale...czy naprawdę nie można trochę się postarać i "rozrzucić" przynajmniej godziny meczów? Już nie wspomnę o tym, że weekend trwa...prawie trzy dni.
A tak to trochę kibiców nie przyjdzie na piłkę, a trochę nie obejrzy meczu w Zawierciu. Bez sensu.
« Ostatnia zmiana: Października 11, 2018, 08:12:18 am wysłana przez leon »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6916
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #785 dnia: Października 11, 2018, 07:33:14 am »
"Takie wiadomości się nie sprzedają" :(
To przez podłość dziennikarzy. Przecież wiadomość o czyimś poprawnym zachowaniu powinna być eksponowana nie pierwszych stronach gazet.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #786 dnia: Października 11, 2018, 08:13:19 am »
To przez podłość dziennikarzy. Przecież wiadomość o czyimś poprawnym zachowaniu powinna być eksponowana nie pierwszych stronach gazet.
NIe do końca się z Tobą zgodzę.
To przez podłość ludzi (którzy takie newsy chętniej kupują), a u dziennikarzy widzę "tylko" pazerność ;)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #787 dnia: Października 11, 2018, 08:38:22 am »
No to w sobotę mamy po raz kolejny...zgryza. Mecz Asseco o 14.45 i Resovii o 15.
Od pewnego czasu problemu z tym, co wybrać raczej nie mam, ale...czy naprawdę nie można trochę się postarać i "rozrzucić" przynajmniej godziny meczów? Już nie wspomnę o tym, że weekend trwa...prawie trzy dni.
A tak to trochę kibiców nie przyjdzie na piłkę, a trochę nie obejrzy meczu w Zawierciu. Bez sensu.
Dawniej nie patrzono na to.
Tym razem piłka była wcześniej i terminy podali dużo wcześniej. Ponieważ oświetlenie stadionu nie działa to mecze będą rozgrywane dość wcześnie.
Co do siatkówki to terminy ustala Polsat. Terminy meczów w TV są dość sztywne a myślę iż kluby nie mają dużo do powiedzenia. Powiedzmy, iż na tą rundę jest PAT.

Z dawnych czasów to było tak, iż piłka była o 12.00 a później szło się na siatkówkę. Niestety ale to działacze pilkarscy muszą się dostosować i terminarz rundy wiosennej ustawić wcześniej. Siatkówka jest w dużej mierze uzależniona od TV a Polsat będzie transmitował większość meczów.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #788 dnia: Października 12, 2018, 09:51:24 am »
Poldek ja przychodzę na "miejski", słuchaweczki w uszy i da się to jakoś pogodzić. Mecz jest transmitowany, więc można obejrzeć powtórkę. 8)
P.S. Poldek Ty tak w imieniu innych oczywiście ? ;), Ty już nie masz takiego dylematu, nieprawdaż ? ;) :)
« Ostatnia zmiana: Października 12, 2018, 09:53:23 am wysłana przez Majer »

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #789 dnia: Października 12, 2018, 16:51:44 pm »
Majer, przecież napisałem, że dylematu nie mam  :)
A słuchaweczki nie załatwią wszystkiego, bo...no jednak chciałbym Alka po tak długiej przerwie na żywo zobaczyć. Z odtworzenia to już nie jest to samo...
Od środy 31 października konkurencja siatkówce w Rzeszowie zaczyna...kiełkować  ;D ;)

http://cwks-resovia.pl/mecz-apklan-resovia-lechia-gdansk-w-polsacie/