Autor Wątek: Piłka nożna Resovia  (Przeczytany 322437 razy)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #820 dnia: Listopada 07, 2018, 17:22:11 pm »
Bardzo dobra postawa naszych piłkarzy. Dali z siebie wszystko. Naprawdę zagrali...chyba najlepszy mecz w okresie letnio-jesiennym, a że tym razem przeciwnik był z najwyższej polskiej półki to nie udało się wygrać.
Nasze akcje w pierwszej połowie były składne i szybkie. Naprawdę wiele razy Lechioniści wyglądali na zagubionych.
Niestety na drugą połowę zabrakło już sił i trochę umiejętności, choć...to w 70 min. zawodnika Lechii złapał bolesny skurcz mięśni  :) ;) Zdaje się, że Lechia też musiała sporo wysiłku w ten mecz włożyć, żeby wygrać.
Po raz kolejny podkreślam, że tę (w tym składzie) piłkarską Resovię ogląda się z ogromną przyjemnością, bo tyle sił i walki, ile ci chłopcy wkładają w swoją robotę jest nie tylko warte podkreślenia, ale przede wszystkim warte zobaczenia. Wszystkich, którzy jeszcze ich na żywo w akcji nie widzieli zachęcam do przyjścia na stadion. Naprawdę warto zobaczyć pRRawdziwych, walczących Resoviaków w akcji.
Zostały do rozegrania u nas jeszcze tylko dwa mecze w tym roku: 17 listopada ze Stalą Stalowa Wola i 1 grudnia z ROW Rybnik.
-------------------------
Jeszcze jedna sprawa, którą trzeba mocno podkreślić, jeśli chodzi o dzisiejszy mecz. Kapitalny, kulturalny doping! Praktycznie przez cały mecz było mocno śpiewane i na dodatek bez żadnego udziału niecenzuralnych słów.
Myślę...mam nadzieję, że wielu z tych młodych kibiców, którzy byli dzisiaj po raz pierwszy na meczu Resovii będzie miało ochotę ponownie na stadion przyjść.
« Ostatnia zmiana: Listopada 07, 2018, 17:43:56 pm wysłana przez leon »

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #821 dnia: Listopada 07, 2018, 17:59:52 pm »
Ze względów rodzinnych nie mogłem tego widowiska oglądnąć na żywo, ale w tv wyglądało to równie ciekawie. Ogromne gratulacje za zaangażowanie i serducho pozostawione na murawie. Pierwsza połowa, niemalże bezbłędna, to zaskoczenie dla Lechii i niech mi nie pierniczy gość że w szatni było spokojnie, że trener nakreślił plan i oni go realizowali, bo nawet Lato, współkomentator meczu, mówił że w szatni na pewno było parę mocnych słów a on to " zna od kuchni" . Ta połowa mogła skończyć się wyższym prowadzeniem, ale nie udało się. W drugiej połowie, po naszych błędach wpadły wszystkie bramki dla gości. Brak krycia, brak asekuracji i w końcu Domoń ograny jak junior. Strata trzeciej bramki nie podłamała Resoviaków , nie spuścili głów, tylko dążyli do zniwelowania strat. Niewiele brakło, ale po strzale Bartka głową, piłkę z linii bramkowej wybił obrońca. Ogólnie bardzo pozytywne wrażenie zostawili nasi zawodnicy na boisku. Postawa kibiców, o której krótko nadmienił Leon również zasługuje na słowa uznania.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #822 dnia: Listopada 08, 2018, 08:23:28 am »
Myślę, że nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wyróżnić też kilku naszych zawodników, choć...cała drużyna zagrała dobry mecz.
Kapitalny mecz Mikulca. Niesamowicie "czyścił" wczoraj lewą flankę i do tego uczestniczył w wielu ofensywnych akcjach.
Bardzo cieszy powrót do dobrej dyspozycji Pawła Hassa. Nie tylko strzelona bramka, ale i aktywna gra, wiele indywidualnych dobrych zagrań. Fajnie to wyglądało.
Niby niewidoczny Franiu w pomocy, ale naprawdę odwalił kawał roboty. Nareszcie jest rozsądek w jego grze, którego trochę na początku sezonu brakowało.
Mocno szarpał Michał Ogrodnik. Trochę może momentami się "zakiwiwał", ale Lechioniści musieli się sporo za nim nabiegać.
Mieli swoje momenty Antonio i Buczi.
W sumie nieźle wypadł Daniel. Coraz więcej pewności daje w bramce.
Swoje robił też Zalepa.
Nic tylko dalej pracować i runda wiosenna będzie nasza! 

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #823 dnia: Listopada 08, 2018, 08:43:11 am »
Mnie Poldek wczoraj zabrakło na boisku Antonika . Oglądałem wczoraj pierwszą połowę meczu z Krzysiem Ignaczakiem . ''Pracował'' emocjami jak za swoich najlepszych lat .;; Zaprosiłeś mnie Bodzia to przyjechałem, teraz kiedy widzę ile SERCA ONI WKŁADAJĄ w mecz przyjadę bez zaproszenia ''

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #824 dnia: Listopada 08, 2018, 08:59:21 am »
W pierwszej połowie faktycznie był niewidoczny. Trochę lepiej wypadł w drugiej. Pociągnął ze dwie...trzy akcje. Trochę szkoda, że w tej akcji, w której przebiegł z piłką pół boiska, wcześniej kiwając trzech Lechionistów, przed samym polem karnym pogubił się i nie podał na lewo.
Pamiętaj Boguś, że ten chłopak ma dopiero 20 lat. Z takim przeciwnikiem jeszcze nigdy nie grał.
----------------------------------
A zdaniem Igły jakoś szczególnie zaskoczony nie jestem :)
Nie on pierwszy i nie on ostatni :)
Zapraszaj Boguś kogo możesz. Przyjedzie/przyjdzie, zobaczy, zostanie :)
Nawet Ci podpowiem kto powinien być następny :) Alek Ahrem. Pewnie z czasem u Niego będzie krucho, ale...Jego syn kopie piłkę. Normalnie skandal, że do tej pory trenował nie w Resovii, a na boisku na Wilkowyi.
« Ostatnia zmiana: Listopada 08, 2018, 09:10:42 am wysłana przez leon »

Michał5

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 367
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #825 dnia: Listopada 08, 2018, 11:58:32 am »

Nawet Ci podpowiem kto powinien być następny :) Alek Ahrem. Pewnie z czasem u Niego będzie krucho, ale...Jego syn kopie piłkę. Normalnie skandal, że do tej pory trenował nie w Resovii, a na boisku na Wilkowyi.

Po operacji jest w Rzeszowie, więc trudne to być nie powinno ;)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #827 dnia: Listopada 09, 2018, 07:32:58 am »
Po operacji jest w Rzeszowie, więc trudne to być nie powinno ;)

No to kolejnego "celebrytę" resoviackiego koniecznie trzeba na mecz zaprosić. I jak już z zaproszenia skorzysta to, żeby Adrian nie zapomniał Go ładnie i oficjalnie przywitać  :) Tu nie ma ryzyka, że ktoś...zagwiżdże.
A...i koniecznie niech przyjdzie z synem. Ten skandal z trenowaniem po tamtej stronie Wisłoka musi się zakończyć :)

Wywiad z Grabą.
https://www.youtube.com/watch?v=RmkQFQuLh8E&feature=youtu.be&fbclid=IwAR12k7sMDutqEJQmg49R__7b8cbyuZlAA_YnaRM46qkxnGD26sANOwF-MeE

Dobrze się słucha naszego trenera. Do rzeczy mówi.
« Ostatnia zmiana: Listopada 09, 2018, 07:35:29 am wysłana przez leon »

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #828 dnia: Listopada 09, 2018, 08:17:13 am »
Zapraszam na rozmowę z Szymonem Grabowskim '' W Centrum Sportu '' 13 listopada o godz. 12''10  .  www.radiocentrum.pl    89'o fm

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #829 dnia: Listopada 10, 2018, 11:44:46 am »