Autor Wątek: Piłka nożna Resovia  (Przeczytany 322458 razy)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #900 dnia: Grudnia 01, 2018, 15:18:35 pm »
Fajnie byłoby zakończyć jesień, na szóstym miejscu, ale jeśli groziłoby to kontuzjami, a groziło, to lepiej zagrać ten mecz na wiosnę. Zastanawiano się czy zagrać w środę czy już na wiosnę, wg mnie lepiej zagrać ten mecz na wiosnę.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #901 dnia: Grudnia 03, 2018, 13:28:40 pm »
Wszystkie mecze konkurencji, która jest przed nami w tabeli poszły po naszej myśli. Wystarczy wygrać z Rybnikiem i płac nr 6 jest nasz.
Ale to już pewnie na wiosnę...

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #902 dnia: Grudnia 03, 2018, 16:27:23 pm »
Tak gramy na wiosnę, najpóźniej 10/04/2019.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #903 dnia: Grudnia 10, 2018, 21:54:18 pm »
Może nie powinienem, ale...proszę ten wpis traktować, jako...ciekawostkę   ;D

http://podkarpacielive.pl/pl/wydarzenia/18771,mateusz-olejarka-dolaczy-do-stali-rzeszow

To od nas Legia chce kupować młodych piłkarzy, żeby potem taka Stal mogła ich...wypożyczać  ;D
Dlaczego o tym piszę?
Ano dlatego, że pod względem organizacji pracy z młodzieżą Resovia...to potęga. Bardzo dużo pracy wykonano w tym zakresie. I nie wolno teraz tego spieprzyć. To by było niewybaczalne.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #905 dnia: Grudnia 14, 2018, 07:46:28 am »
To najlepiej pokazuje, że w Rzeszowie jest zapotrzebowanie na piłkę nożną na wyższym poziomie.
Nic tylko awansować do I ligi :)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #906 dnia: Stycznia 01, 2019, 18:00:59 pm »
Jak można było przeczytać w prasie przed świętami do treningów wrócili trzej Resoviacy, najbardziej ucieszyła mnie wiadomość o Damianie Barszczaku. To utalentowany młody człowiek i piłkarz, wygrał trudną walkę, trzymam kciuki i powodzenia na Nowy Rok dla całej Resovii.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #907 dnia: Stycznia 24, 2019, 22:23:11 pm »
Jako, że przerwa w graniu, a Pity będziemy rozliczać, to wiedzcie, że można 1% odpowiednio przeznaczyć 😀
https://www.facebook.com/155368654651629/posts/965672030287950/

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #908 dnia: Lutego 03, 2019, 20:32:59 pm »
Już tylko miesiąc a może jeszcze aż miesiąc do rozpoczęcia meczów wiosennych (nie liczę tych awansem). Nie mogę doczekać się, bo przy takiej bryndzy siatkarskiej chciałbym popatrzeć na jakąś walkę, przeżyć emocje. Sparingi pokazują jaka ilość zawodników testowanych przewinęło się przez Resovię, a na razie tylko 1 kontrakt został sfinalizowany. Odeszło czterech zawodników, a na ich miejsce nie widać następców, ale pośpiech faktycznie jest nie wskazany, wierzę w mądrość zarządu i trenera. Trener Grabowski w wywiadzie udzielonym podczas gali Nowin mówił fajnie o Resovii i słychać było w tym wywiadzie taka tęsknote za W22, mówił że gdyby to od niego zależało, to już wróciłby na Wyspiańskiego, bez remontu, bez poprawy infrastruktury, bo tam jest klimat. Ale niestety to nie zależy od niego ani od nas kibiców. Do zobaczenia na stadionie.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #909 dnia: Lutego 04, 2019, 21:24:08 pm »
Niestety...aż miesiąc do początku rundy wiosennej. Ja też nie mogę się doczekać, bo siatkarze nie dostarczają zbyt wielu powodów do...emocji. W sobotę nie wytrzymałem i poszedłem na sparing piłkarzy, bo ile można czekać  ;)
Najważniejsze, że nikt z podstawowego składu nie ubył. Stabilizacja to podstawa!
A W22 być może w końcu zostanie wyremontowane. Czekamy na zdecydowany ruch trzech władz...
Od 3 marca zaczynamy marsz po awans  :)
« Ostatnia zmiana: Lutego 04, 2019, 21:26:53 pm wysłana przez leon »