Autor Wątek: Piłka nożna Resovia  (Przeczytany 322430 razy)

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #910 dnia: Lutego 05, 2019, 07:15:54 am »
Nie zapominaj Poldek że skład zostanie wzmocniony o powracających . Mateusz - Damian - David

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #911 dnia: Lutego 05, 2019, 18:27:34 pm »
Nie zapominaj Poldek że skład zostanie wzmocniony o powracających . Mateusz - Damian - David

Co prawda ten wpis nie był skierowany do mnie, ale dodam coś od siebie. Na pewno powrót do gry Świechowskiego , Barszczaka i Kwieka to jest wzmocnienie bo przez większą część rozgrywek nie mieliśmy ich w składzie i kto wie, jak potoczyłyby sie losy niektórych pojedynków, gdzie było widać brak tej trójki. Inną rzeczą jest ,że gdyby Damian był zdrowy i grałby, nie przyszedłby do nas Zalepa, a jednak ten zawodnik wniósł w szeregi defensywne większy spokój i pewność i nie należy zapominać, że w dwóch pojedynkach strzelił ważne bramki. Ogólnie jednak powrót wymienionych przez Bogdana zawodników ja również uznaję za wzmocnienie.
Pojawił się niepokojący komunikat o kontuzji Hassa, ale myślę że nawet taką kontuzję (naderwanie więzadeł w kolanie) da się w ciągu miesiąca zaleczyć.
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2019, 18:33:57 pm wysłana przez Majer »

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #912 dnia: Lutego 06, 2019, 07:43:52 am »
Nie zapominaj Poldek że skład zostanie wzmocniony o powracających . Mateusz - Damian - David

Dlatego pisałem, że najważniejsza jest stabilizacja. Jej brak wyraźnie widać u siatkarzy. Eksperymentami kadrowymi wprowadzono ogromny chaos, który trzeba będzie teraz bardzo długo porządkować. Z drużyną, czy zespołem jest dokładnie tak, jak z kadrą w firmie. Jak jest duża rotacja na wszystkich stanowiskach to ogólnie jest bałagan w firmie. Natomiast stały trzon i tylko konieczne zmiany przynoszą najlepsze efekty.
Ehhh...po wczorajszym mętnym i bezpłciowym meczu w Będzinie jeszcze bardziej nie mogę się doczekać piłkarzy z chaRRakterem, trenera z biało-czerwonym sercem i...oby jak najszybciej powrotu na W22. Ten stadion to tRRadycja, a o tę tRRadycję w tej chwili jest oparte wszystko w piłkaRRskiej Resovii.
Może jest i biednie, ale za to jak...prawdziwie :)

P.S. Wiśle Kraków udało się sprzedać wszystkie akcje klubu w niespełna dobę. Może warto pomyśleć o "pospolitym ruszeniu" kibiców Resovii na mecze piłkarskie szczególnie dlatego, że w tych nadchodzących 7 meczach przeciwnicy będą z górnej półki
https://web.facebook.com/cwksresoviapl/videos/314896099162033/?t=19
« Ostatnia zmiana: Lutego 06, 2019, 11:41:18 am wysłana przez leon »

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #913 dnia: Lutego 07, 2019, 12:52:08 pm »
Wtorek 26 luty godz 12''10 '' W centrum Sportu '' Gość programu Trener Szymon Grabowski . ZapRRaszam

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #914 dnia: Lutego 07, 2019, 21:43:06 pm »
Wtorek 26 luty godz 12''10 '' W centrum Sportu '' Gość programu Trener Szymon Grabowski . ZapRRaszam

Kilka dni przed startem rozgrywek udało się zaprosić tRRenera, który będzie miał na głowie bardzo ważne sprawy, no Bogdan brawo.

Wiem, że zainteresowani już wiedza, ale dla tych mniej zorientowanych, podam że mecz z Rowem (ten przeniesiony z 1.12.2018 r) zostanie rozegrany 3.04.2019 r o godz 15.00
« Ostatnia zmiana: Lutego 07, 2019, 21:47:22 pm wysłana przez Majer »

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #915 dnia: Lutego 09, 2019, 11:54:28 am »
Nie do pojęcia jeszcze trzy/cztery lata temu. Jutro mecz siatkarzy ze Skrą, a ja w ogóle tego nie czuję.
ZA TO DOPIERO ZA MIESIĄC ZACZYNAJĄ PIŁKARZE, A JA NIE MOGĘ SIĘ JUŻ TEGO DOCZEKAĆ!
Nawet na ich treningi wpadam popatrzeć, jak tylko czas mi pozwala...

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #916 dnia: Lutego 09, 2019, 19:33:36 pm »
Oj ciągnie się ten czas, mam jakieś dziwne wrażenie, że Resovia ruszy z kopyta od pierwszej kolejki, może zwycięstwo w sparingu w Zamościu (doskonale zdaję sobie sprawę że to nie ta liga) zapoczątkuje marsz w górę tabeli  :)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #917 dnia: Lutego 11, 2019, 08:29:19 am »
Majer, to był pierwszy sparing w tym roku, w którym Resovia zagrała w składzie zbliżonym do optymalnego. Wydaje mi się, że teraz będziemy powoli oglądać inny obraz naszego zespołu. Okres testów został zakończony i rozpoczął się proces "krystalizowania się" właściwego składu i zgrywania się.
Chociaż...przecież my ten skład mamy tak stabilny, że chyba dyspozycja poszczególnych graczy decyduje o tym, kto będzie w podstawowej jedenastce grał.
Fajnie, że wracają David, Damian i Mateusz. Optymalizujemy się :) w drodze po awans! :)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #918 dnia: Lutego 12, 2019, 09:40:58 am »

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #919 dnia: Lutego 14, 2019, 08:49:49 am »
« Ostatnia zmiana: Lutego 14, 2019, 09:21:37 am wysłana przez leon »