Autor Wątek: Piłka nożna Resovia  (Przeczytany 322533 razy)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #960 dnia: Marca 11, 2019, 09:13:31 am »
Widzew nie miał z nami łatwo już w meczu jesiennej rundy u siebie (przegraliśmy 2-1). Wtedy jeszcze byliśmy zaliczani do tych...nieopierzonych w 2 lidze. Teraz sytuacja wygląda inaczej. Do tej naszej walecznej i ambitnej gry trzeba poukładać taktykę i zrobić wszystko, żeby się jej konsekwentnie trzymać. Oczywiście nie może się to odbywać bez reakcji na to, co się wydarza na boisku.
Ja nie wiem, czy wygramy, za to wiem, że chłopaki...przeorzą to klepisko na miejskim, żeby zdobyć pełną pulę. Nie odpuszczą ani na milimetr. I przede wszystkim dlatego warto być z tą DRRużyną!
Jak ktoś nie widział od dawna, jak wygląda twarda walka w sporcie...niech się wybierze w sobotę na ten mecz. Emocje gwarantowane. Jeszcze resztka biletów została...
   http://cwks-resovia.pl/2019/03/10/informacja-o-sprzedazy-karnetow-i-biletow-na-mecz-z-widzewem/

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #961 dnia: Marca 12, 2019, 16:41:58 pm »
Szykuje się najazd kibiców Widzewa, nie możemy pozwolić sobie aby oni nas zdominowali, każdy komu na sercu leży dobro Resovii (wielu tak pisało nawet na tym forum) ma okazję to potwierdzić na "miejskim" stadionie.  :). Poldek już napisał, że emocje gwarantowane, ja dodam, że przede wszystkim nie zabraknie Resoviakom "serca" do walki o każdy centymetr murawy.

Unge

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 118
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #962 dnia: Marca 13, 2019, 08:39:07 am »
Widzew nas nie zdominuje ;) Będzie pełna trybuna! Nawet w Toruniu przekrzyczeliśmy gospodarzy, który byli wspierani przez ten "wielki" Widzew... Ale jakoś po bramce dla nas stracili entuzjazm... I tym razem liczę na taki sam scenariusz, tylko oczywiście dla gospodarzy. "Wiara w zwycięstwo to piękna rzecz - dziś 3 punkty musimy mieć!".
Dodam, że po meczu w Toruniu cała drużyna razem ze sztabem przybiegli do nas, kibiców i wspólnie cieszyliśmy się ze zwycięstwa - super uczucie po przebyciu 600km! Ahhh dawać już ten Ż... yyy Widzew  ;D

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #963 dnia: Marca 15, 2019, 19:35:49 pm »
No dobra...obstawiam wynik na jutro: Resovia - Widzew 3-1  :)
Niech się to już zacznie. Nie mogę się doczekać!

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #964 dnia: Marca 16, 2019, 09:38:14 am »
Co prawda to nie tu typujemy wynik, ale skoro już ktoś zaczął to ja również podaję mój typ: Resovia - Widzew 1:0.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #965 dnia: Marca 16, 2019, 11:21:03 am »
A ja myślę, iż wyjątkowo tym razem bramek nie będzie. Wynik 0-0

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #966 dnia: Marca 16, 2019, 12:46:54 pm »
Serce chciałoby aby już po tym meczu bilans bramkowy był na zero (teraz jest -3), ale rozum podpowiada że każda zdobycz punktowa z tym przeciwnikiem (od początku sezonu obok Radomiaka Widzew typowałem jako kandydata do awansu) będzie sukcesem. Bo boju RResovio, "wiara w zwycięstwo to piękna rzecz....., trzy punkty dzisiaj musimy mieć ".

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #967 dnia: Marca 17, 2019, 10:13:47 am »
Remis 1-1

Ale z wyniku bardziej zadowolony Widzew niż my. Mecz niewykorzystanej szansy to najlepsze podsumowanie tego spotkania. Niewykorzystany karny postawiłby Widzew pod ścianą. Niestety, chyba zbyt lekceważąco podeszliśmy do jego wykonania. Strzał po ziemi wybronił bramkarz gości i niedługo później poszła akcja, po której padło wyrównanie. Patrząc na ten mecz, to nie było żadnej różnicy pomiędzy drużynami. Widziałem tabele z wynikami pomiędzy pierwszym meczem z Widzewem a tym obecnym i nastukaliśmy prawie tyle samo punktów co oni.

W wywiadzie po meczu jeden z Resoviaków mówił, iż jest problem z murawą i często na niej piłka dziwnie się zachowuje i zawodnikom zdarza się robić kiksy.
« Ostatnia zmiana: Marca 17, 2019, 22:33:35 pm wysłana przez repres1 »

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #968 dnia: Marca 17, 2019, 11:16:13 am »
Niewykorzystany karny postawił by Widzew pod ścianą. Niestety chyba zbyt lekceważąco podeszliśmy do jego wykonania. Strzał po ziemi wybronił bramkarz gości i niedługo później poszła akcja po której padło wyrównanie.

W wywiadzie po meczu jeden z Resoviaków mówił, iż jest problem z murawą i często na niej piłka dziwnie się zachowuje i zawodnikom zdarza się robić kiksy.

Chyba chciałeś napisać wykorzystany karny  :). Ja na gorąco mówiłem, że obrońca a szczególnie stoper, nie powinien bawić się w techniczny strzał, od tego są napastnicy. Makowski powinien przyp...ić z "zimowego palca" aż siatka by się przerwała, bramkarz nie miałby większych szans przy mocnym strzale, nawet po ziemi, Bartka naszło na finezję i skończyło się jak się skończyło. Jest niedosyt, ale punkt z Widzewem zaprocentuje. Złość że mogliśmy wygrać z kandydatem do awansu da nam większego kopa i pozamiatamy jeszcze w niejednym meczu. Głowy do góry, za tydzień zgarniamy 3 pkt i zbliżamy się do czołówki, a meczem z Siedlcami rozpoczynamy marsz w górę tabeli. Do boju Resovia.
Co do stanu boiska, to szkoda się wypowiadać, ta nawierzchnia jest gorsza od boiska w Lutoryżu. Inna kwestia to licencja. Klub
którego połowa trybun nie spełnia wymogów licencyjnych dostaje taką licencję (warunkowo) i zastanawia mnie jakim cudem otrzymują licencję kluby z takimi nawierzchniami jak ta na Hetmańskiej czy Rozwój lub Wejcherowo czy Szczecin.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #969 dnia: Marca 17, 2019, 11:56:12 am »
Paweł. Były dwa karne. Pierwszy strzeliliśmy a drugiego nie. I po tym drugim poszła kontra i straciliśmy bramkę.