Autor Wątek: Piłka nożna Resovia  (Przeczytany 322440 razy)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #980 dnia: Kwietnia 13, 2019, 19:11:25 pm »
W końcu zwycięstwo, smakuje tym bardziej, że z liderem. Brawo Resovia przede wszystkim za walkę.

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 946
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #981 dnia: Kwietnia 14, 2019, 09:36:44 am »
Moja klątwa przełamana ;)
A tak na serio, super mecz pomimo problemów kadrowych. Daniel świetnie w bramce. Super zaangażowanie u chłopaków, taka Sovie chce się oglądać!
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #982 dnia: Kwietnia 14, 2019, 12:34:59 pm »
Moja klątwa przełamana ;)
A tak na serio, super mecz pomimo problemów kadrowych. Daniel świetnie w bramce. Super zaangażowanie u chłopaków, taka Sovie chce się oglądać!

Niestety takiego zaangażowania i DRRużyny od dawna nie ma na Podpromiu.
A nasi piłkarze...cóż, wczoraj wygrali, ale ostatnio była passa porażek. Tylko o te porażki nikt nie miał do nich pretensji, bo cały czas była walka i nieustępliwość.
Kto jeszcze nie był niech przyjdzie i sam się przekona. Następna okazja już w środę 24 kwietnia o 17. Naprawdę warto.

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 841
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #983 dnia: Kwietnia 14, 2019, 17:21:56 pm »
Przyszła mi do głowy refleksja, że to jest wyjątkowy wątek "meczowy" na naszym forum. Ożywa po zwycięstwach. :D
Wątki siatkarskie zwykle żyły po porażkach.

Unge

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 118
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #984 dnia: Kwietnia 15, 2019, 12:21:47 pm »
Przyszła mi do głowy refleksja, że to jest wyjątkowy wątek "meczowy" na naszym forum. Ożywa po zwycięstwach. :D
Wątki siatkarskie zwykle żyły po porażkach.
Tak to powinno wyglądać! Po zwycięstwie świętujemy, a po porażce jesteśmy podrażnieni i nie w humorze do "bredzenia". :)
Brawo Resovia za zwycięstwo w meczu z liderem! W końcu nie przytrafiły się głupie błędy, które kosztowałby nas stratę bramki. Fajnie się oglądało szczególnie Hajduka, który jest już nasz! Nie dość, że gość wykazuje mega zaangażowanie do gry, walczy o każdy skrawek pola, to na dodatek po faulu na naszym kapitanie i agresywnym zachowaniu piłkarza Radomiaka w jego stronę, Szymon od razu wstawił się za Konradem. Później już doskoczył Franek i było pozamiatane... Fajnie się ogląda taką drużynę - jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. A gest w stronę fanatyków po meczu pokazuje, że mamy do czynienia z chaRRakterną dRRużyną! ;)
Jeśli chodzi o kolejne pozytywy to mamy szanse na duże pieniądze w systemie PRO JUNIOR! Biorąc pod uwagę aktualną tabele i to, że drużyny ze spadku nie otrzymują nagrody to aktualnie jesteśmy na drugim miejscu tuż za GKSem Bełchatów... Piękna prognoza na przyszły sezon w perspektywie kolejnej szansy walki o awans do I ligi :D
Teraz wszyscy do Częstochowy poświęcić koszyczki, a później wspierać Dumę Rzeszowa! :)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #985 dnia: Kwietnia 17, 2019, 06:50:28 am »

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #986 dnia: Kwietnia 19, 2019, 20:02:07 pm »
Każdy może zostać sponsorem /darczyńcą CWKSu
Można wpłacić 100 pln i zostać symbolicznym właścicielem krzesełka na stadionie. Szczegóły w załączonym plakacie.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #987 dnia: Kwietnia 20, 2019, 13:58:00 pm »
Jeeest, ważne punkty po naszej stronie. Teraz powtórzyć to w środę i będzie dobrze. :)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #988 dnia: Kwietnia 23, 2019, 18:47:44 pm »
Jutro kolejny piłkarski hit w Rzeszowie. Resovia o godz. 17 zagra z Ruchem Chorzów.
Po kapitalnym meczu w Częstochowie jest olbrzymia szansa na dobry mecz w naszym wykonaniu.
Naprawdę warto przyjść i przekonać się samemu...jak się bawi i wygrywa Resovia!  :)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #989 dnia: Kwietnia 24, 2019, 21:26:05 pm »
Dzisiejsza wygrana po ciężkiej walce. Pierwsza połowa to z naszej strony tak jakby obawa przed rywalem, podeszliśmy do niej ze zbytnią troską o zabezpieczenie tyłów. Druga połowa, już jej sam początek (piękna kontra po której mogliśmy prowadzić 1:0, ale Szymon Hajduk był za szybki i znalazł się na spalonym ), pokazała że zaczęliśmy bardziej odważnie. Akcje się zaczęły zazębiać, graliśmy więcej piłką i kwestią czasu była bramka. Ta co prawda wpadła dopiero w 76 minucie, ale było wcześniej parę sytuacji bramkowych (ja zapamiętałem dwie). Brawo chłopaki za walkę , determinację i w drugiej połowie za kawałek dobrej piłki.