Autor Wątek: Piłka nożna Resovia  (Przeczytany 322526 razy)

tubka1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 80
  • FANATYK
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #200 dnia: Maja 13, 2010, 15:04:16 pm »
Szkoda, bo walczyli...
153% PIKNIK

Eva

  • Gość
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #201 dnia: Maja 13, 2010, 16:31:06 pm »
Ja chciałam tylko zapytać kto wymyśla oprawy meczów piłki nożnej? I czy kibice siatkówki tu obecni się z tym utożsamiają?
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/smierc_garbatym_nosom_skandaliczny_wybryk_kibicow_resovii_138249.html

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #202 dnia: Maja 13, 2010, 19:53:56 pm »
Ja chciałam tylko zapytać kto wymyśla oprawy meczów piłki nożnej? I czy kibice siatkówki tu obecni się z tym utożsamiają?
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/smierc_garbatym_nosom_skandaliczny_wybryk_kibicow_resovii_138249.html

A co Ci do tego.

Czytałem coś nie coś o tym w różnych gazetach i portalach i ktoś na siłę chce zrobić z kibiców Resovii wielbłądów. Pisza to ludzie, ktorzy wszędzie widza problemy .... a już szczytem głupoty było napisanie o tym iż to coś miało wspólnego z holocaustem ... na co wskazują biało-niebieskie barwy  ..... głupota.

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #203 dnia: Maja 13, 2010, 20:01:24 pm »
Cóz, Abdul, chcialbym spuscic zaslone milczenia na Twoj oglad sytuacji. ::)
I tak tez uczynie.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #204 dnia: Maja 13, 2010, 20:16:17 pm »
Cóz, Abdul, chcialbym spuscic zaslone milczenia na Twoj oglad sytuacji. ::)
I tak tez uczynie.


nie popadajmy ze skrajności w skrajność .... i tyle w tym temacie.

pedzelito

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2081
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #205 dnia: Maja 13, 2010, 20:50:31 pm »
"biało-niebieska" strona Rzeszowa czepia się wszystkich chwytów aby zdyskryminować Resoviaków. Fakt, strzał był dość celny ale nie przeszkodzi to nam w realizacji gównego celu jakim jest awans do I ligi i pozostaweinie "garbatych nosów" DALEKO w tyle.

PozdRRo!
Pedzelito

Eva

  • Gość
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #206 dnia: Maja 13, 2010, 21:09:41 pm »
Ja chciałam tylko zapytać kto wymyśla oprawy meczów piłki nożnej? I czy kibice siatkówki tu obecni się z tym utożsamiają?
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/smierc_garbatym_nosom_skandaliczny_wybryk_kibicow_resovii_138249.html

A co Ci do tego.

Czytałem coś nie coś o tym w różnych gazetach i portalach i ktoś na siłę chce zrobić z kibiców Resovii wielbłądów. Pisza to ludzie, ktorzy wszędzie widza problemy .... a już szczytem głupoty było napisanie o tym iż to coś miało wspólnego z holocaustem ... na co wskazują biało-niebieskie barwy  ..... głupota.


A  to mi do tego, że na nasze nieszczęście (kibiców siatkówki)inni utożsamiają Resovię także z tym bagnem!!! Przecież to jest chore... W jakich czasach my żyjemy, żeby w cywilizowanym kraju dorośli ludzie życzyli sobie śmierci z powodu jakiejś zakichanej piłki kopanej. Nie powinno być społecznego przyzwolenia na tą maskaradę. Ja nie potrafię obok tej sytuacji przejść spokojnie, bo zakładając barwy, które kibole hańbią w jakiś sposób manifestuję swoja przynależność. Niestety naiwna jestem, bo uważałam, że kibice siatkówki się od tego odetną... Poprzez takie sytuacje człowiek traci serce do tego wszystkiego :-\

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #207 dnia: Maja 13, 2010, 21:24:14 pm »
...na nasze nieszczęście (kibiców siatkówki)inni utożsamiają Resovię także z tym bagnem!!! Przecież to jest chore... W jakich czasach my żyjemy, żeby w cywilizowanym kraju dorośli ludzie życzyli sobie śmierci z powodu jakiejś zakichanej piłki kopanej.

Nie wiem czy wierz, ale gdyby nie piłka nożna to nie było by obecnie sekcji siatkówki w Resovii.
Osobiście nie mam nic do żydów, ale całkowicie utożsamiam się z piłkarską Resovią, bo to jest mój klub i nie ważne czy to siatka, czy piłka nożna, czy (kiedyś)kosz.

Eva

  • Gość
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #208 dnia: Maja 13, 2010, 22:31:26 pm »
Wiem, ale nie widzę związku... Piłka nożna może istnieć, siatkówka może istnieć i kosz może istnieć.
Tylko po co ta nienawiść pomiędzy klubami? Tego kompletnie nie rozumiem. Dlaczego nie chcecie tego łagodzić tylko jeszcze podsycacie? I jaki to ma związek ze sportem? Niech mi to ktoś wytłumaczy.
To, że kibice tamtego klubu coś tam robią, coś tam mówią nie oznacza, że macie zniżać się do ich poziomu. Dlaczego nie macie być tym mądrzejszym?

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #209 dnia: Maja 13, 2010, 22:42:19 pm »
A  to mi do tego, że na nasze nieszczęście (kibiców siatkówki)inni utożsamiają Resovię także z tym bagnem!!! Przecież to jest chore...

100% poparcia! :)
Przykre jest tylko to, ze Druhna i ja (pewnie jedni z najmlodszych na tym forum) sa bardziej wrazliwi na takie sytuacje niz niektorzy z Was pozostalych, pewnie czesto starszych, a przez to bardziej doswiadczonych zyciowo od nas. :(

Nie wiem czy wierz, ale gdyby nie piłka nożna to nie było by obecnie sekcji siatkówki w Resovii.

Jaki to jest argument w tej sprawie?  ??? Zupelnie nie widze zwiazku.
Czy jezeli dam bezdomnemu na ulicy 5 zlotych to znaczy, ze moge go uderzyc, zwyzywac?

Osobiście nie mam nic do żydów, ale całkowicie utożsamiam się z piłkarską Resovią, bo to jest mój klub i nie ważne czy to siatka, czy piłka nożna, czy (kiedyś)kosz.

Skoro nic nie masz do Żydów to warto byloby napisac to z wielkiej litery.
Bo jakze sie oburzacie, jezeli ktos zamiast Resovia napisze Asseco, ale na inne i moim zdaniem duzo wazniejsze sprawy juz tacy wyczuleni nie jestescie. Dziwne..


PS. Nie myslcie sobie, ze podkrecam jakas pyskowke. Nie tym razem. Po prostu bede reagowal na takie sytuacje, pewne rzeczy wynioslem z domu, pewne z lekcji historii, a uwierzcie mi, nie mam zadnych powiazan z Żydami, czy ich organizacjami. To jest po prostu ludzki odruch.
« Ostatnia zmiana: Maja 13, 2010, 22:45:20 pm wysłana przez dk91 »