Autor Wątek: Piłka nożna Resovia  (Przeczytany 322445 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #210 dnia: Maja 13, 2010, 22:46:01 pm »
Wiem, ale nie widzę związku... Piłka nożna może istnieć, siatkówka może istnieć i kosz może istnieć.
Tylko po co ta nienawiść pomiędzy klubami? Tego kompletnie nie rozumiem. Dlaczego nie chcecie tego łagodzić tylko jeszcze podsycacie? I jaki to ma związek ze sportem? Niech mi to ktoś wytłumaczy.
To, że kibice tamtego klubu coś tam robią, coś tam mówią nie oznacza, że macie zniżać się do ich poziomu. Dlaczego nie macie być tym mądrzejszym?

Poczytaj sobie. może się czegoś dowiesz ...

http://resoviacy.pl/res_artykuly_derby_po_rzeszowsku.html


i tu

http://resoviacy.pl/res_artykuly_dlaczego_kibic_resovii_nie_moze_pokochac_stali.html

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #211 dnia: Maja 13, 2010, 22:48:46 pm »
Poczytaj sobie. może się czegoś dowiesz ...

http://resoviacy.pl/res_artykuly_derby_po_rzeszowsku.html

i tu

http://resoviacy.pl/res_artykuly_dlaczego_kibic_resovii_nie_moze_pokochac_stali.html


Sory Druhna, ze sie wtracam w Wasza dyskusje.

Ale nadal nie rozumiem, jaki to ma zwiazek ze sprawa transparentow i hasel, o ktorych rozmawiamy.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #212 dnia: Maja 13, 2010, 22:52:16 pm »
Poczytaj sobie. może się czegoś dowiesz ...

http://resoviacy.pl/res_artykuly_derby_po_rzeszowsku.html

i tu

http://resoviacy.pl/res_artykuly_dlaczego_kibic_resovii_nie_moze_pokochac_stali.html


Sory Druhna, ze sie wtracam w Wasza dyskusje.

Ale nadal nie rozumiem, jaki to ma zwiazek ze sprawa transparentow i hasel, o ktorych rozmawiamy.

troszeczkę historii dla młodszych użytkowników forum ...

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #213 dnia: Maja 13, 2010, 23:00:32 pm »
troszeczkę historii dla młodszych użytkowników forum ...

Dzieki za troske, jednak niektorym trzeba przypomniec historie swiata i Europy...

Jaki zwiazek ma historia derbow Rzeszowa z transparentami, o ktorych rozmawiamy?
Chyba sie jednak nie dowiem.

Eva

  • Gość
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #214 dnia: Maja 13, 2010, 23:04:32 pm »
Czy wy macie mnie za głupią? Ja rozumiem derby, kluby się nie lubią ok!
Ale do jakiego stopnia, gdzieś musi być granica, a skoro jej nie ma to trzeba ja wyznaczyć!

Cytuj
Kwietniowe derby piłkarskie "Stali" z "Resovią" trwały zaledwie parę minut. Stadion na Psiarnisku nie wytrzymał ciśnienia nienawiści. Rozwiązały się szaliki, poleciały kamienie, butelki, petardy. Po meczu kilka osób trafiło do izby wytrzeźwień, kilka przed kolegium.
Młodzi fani obu rzeszowskich klubów nie mają pojęcia, kto i kiedy wybudował te barykady nienawiści. Biją się pasy czerwone z niebieskimi, bo tak było zawsze. Stalowcy nie znoszą Resovii i odwrotnie.Dlaczego kibice od zawsze mają "coś" do siebie? Trzeba grzebać w historii. Przed wybuchem wojny...

O historii trzeba pamiętać, ale nie wolno nią żyć! To my tworzymy przyszłość i od nas zależy jaka ona będzie.

Ja i dk91 czekamy wciąż na rzeczowe argumenty...

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #215 dnia: Maja 13, 2010, 23:14:33 pm »

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #216 dnia: Maja 13, 2010, 23:18:22 pm »
Dobrze, ze takie oswiadzczenie sie pojawilo.
Inna sprawa, ze nie wierze w niektore z tamtych gornolotnych sformulowan, ale to tylko moja sprawa.


Chcialem zaznaczyc, ze moich postow nie kierowalem pod adresem Klubu Kibica (bo to mialo dla mnie x-rzedne znaczenie), ale do tych konkretnych ludzi, ktorzy byli inicjatorami tej moim zdaniem haniebnej (zdaje sobie sprawe, ze nie pierwszej i trudno mi uwierzyc, ze ostatniej) "akcji".
« Ostatnia zmiana: Maja 14, 2010, 09:04:22 am wysłana przez dk91 »

Eva

  • Gość
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #217 dnia: Maja 13, 2010, 23:25:42 pm »
dk91 również podpisuje się pod tym co napisałeś.

Jednak, co do ogólnej sytuacji widzę, że kibice piłki nożnej nie potrafią poprzeć swoich racji. I na tym zakończę moje "rozważania".

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #218 dnia: Maja 14, 2010, 09:54:31 am »

Nie wiem czy wierz, ale gdyby nie piłka nożna to nie było by obecnie sekcji siatkówki w Resovii.

Jaki to jest argument w tej sprawie?  ??? Zupelnie nie widze zwiazku.
Czy jezeli dam bezdomnemu na ulicy 5 zlotych to znaczy, ze moge go uderzyc, zwyzywac?

Kompletnie mnie nie zrozumiałeś... może dlatego, że ta odpowiedz była do Druhny, która nienawidzi piłki kopanej.

Dyskusja się zaczęła czy siatka się utożsamia z piłką nożną Resovii - odpowiedz brzmi TAK, ale nie we wszystkich kwestiach musimy się z piłkarskimi zgadzać. Jak również utożsamiam się z siatkówką, ale mimo wszystko nie popieram trąb, tamburynów i innych dzwoneczków.
Czy widzieliście kiedykolwiek jakiś antysemicki, czy antystalowski transparent o takiej treści na siatce? Odpowiedzcie sobie sami.

Podsumowując: też bym chciała żeby wszyscy na tym świecie się kochali  ;) Ale chyba takich czasów nie doczekamy...

Swoją drogą szkoda, że dopiero przy okazji derbów jak jakiś piśmak naskrobie jakiś artykuł, że "bandyci znowu w akcji", to tylko wtedy wzrasta zainteresowanie piłką nożną :( Widzieliście jakąś wzmiankę w mediach jak ci "bandyci" zorganizowali imprezę "Od Resoviaków dla dzieciaków"? Takie coś sie nie sprzedaje, więc szkoda drukować - sensacja się sprzedaje. A "zwykli" ludzie nadal nie wiedzą NIC o kibicach piłkarskich, jedynie to, że są "bandytami". I ja też "bandytą" jestem.

Eva

  • Gość
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #219 dnia: Maja 14, 2010, 12:17:49 pm »

Nie wiem czy wierz, ale gdyby nie piłka nożna to nie było by obecnie sekcji siatkówki w Resovii.

Jaki to jest argument w tej sprawie?  ??? Zupelnie nie widze zwiazku.
Czy jezeli dam bezdomnemu na ulicy 5 zlotych to znaczy, ze moge go uderzyc, zwyzywac?

Kompletnie mnie nie zrozumiałeś... może dlatego, że ta odpowiedz była do Druhny, która nienawidzi piłki kopanej.

Dyskusja się zaczęła czy siatka się utożsamia z piłką nożną Resovii - odpowiedz brzmi TAK, ale nie we wszystkich kwestiach musimy się z piłkarskimi zgadzać. Jak również utożsamiam się z siatkówką, ale mimo wszystko nie popieram trąb, tamburynów i innych dzwoneczków.
Czy widzieliście kiedykolwiek jakiś antysemicki, czy antystalowski transparent o takiej treści na siatce? Odpowiedzcie sobie sami.

Podsumowując: też bym chciała żeby wszyscy na tym świecie się kochali  ;) Ale chyba takich czasów nie doczekamy...

Swoją drogą szkoda, że dopiero przy okazji derbów jak jakiś piśmak naskrobie jakiś artykuł, że "bandyci znowu w akcji", to tylko wtedy wzrasta zainteresowanie piłką nożną :( Widzieliście jakąś wzmiankę w mediach jak ci "bandyci" zorganizowali imprezę "Od Resoviaków dla dzieciaków"? Takie coś sie nie sprzedaje, więc szkoda drukować - sensacja się sprzedaje. A "zwykli" ludzie nadal nie wiedzą NIC o kibicach piłkarskich, jedynie to, że są "bandytami". I ja też "bandytą" jestem.

 :D Nie nienawidzę piłki kopanej
Nienawidzę tylko bierności i godzenia się z tym, co uwłacza ludzkiej godności. Nienawidzę też argumentacji typu: Tak było jest i będzie i tak być musi  ::)