Autor Wątek: Piłka nożna Resovia  (Przeczytany 322494 razy)

pedzelito

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2081
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #10 dnia: Września 22, 2008, 20:42:48 pm »
Przeżyć takie DeRRby - BEZCENNE!!!!!!!!!

« Ostatnia zmiana: Września 22, 2008, 20:51:17 pm wysłana przez pedzelito »

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #11 dnia: Października 21, 2008, 14:26:25 pm »
Sobota 25 pażdziernika godz. 14.00 Wyspiańskiego 22: mecz Resovia - Boguchwała  ;D
Można spokojnie przed meczem z Jadarem (godz. 17.00) zaglądnąć na Maltę
Więc zapraszam  ;)

PS Za to w niedzielę mecz w kosza Resovia - ŁKS (18.00) - też będzie ciekawie :)

lolo

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 232
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #12 dnia: Października 21, 2008, 20:09:46 pm »
Ja w sobote ide i na piłke ina siatke,a w niedziele się zobaczy:)

Vahan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 184
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #13 dnia: Października 26, 2008, 16:57:05 pm »
same wygrane mamy :P

juniorymp

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 433
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #14 dnia: Października 26, 2008, 17:12:03 pm »
jeszcze kosz pozostaje o 18 na rosirze zapraszamy
O moja Resovio nie zdradze Cie,
inni Cie zdradzili, na Ciebie bluźnili
ja nie zdradze Cie

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 19, 2008, 14:43:36 pm »
Cytuj
Mayland Real Estate sponsorem Stali Kwarcsystem Rzeszów

Mayland Real Estate, francuska firma deweloperska, jest nowym sponsorem piłkarzy Stali Kwarcsystem Rzeszów.

Pozyskane środki będą stanowić 20 procent budżetu sekcji futbolowej sekcji.

W sali tradycji Stali Rzeszów było dzisiaj uroczyście, a organizacji konferencji prasowej, podczas której doszło do podpisania umowy sponsorskiej, nie powstydziłyby się kluby z wyższych lig. Gościem honorowym był Jarosław Więckowski, dyrektor do spraw rozwoju Mayland, która w Polsce wspiera już kilka klubów, nie tylko piłkarskich.

- Dlaczego Stal Rzeszów? Jeśli gdzieś inwestujemy, to staramy się uczestniczyć w życiu danego miasta. Poza tym szef naszej firmy grał kiedyś w piłkę, był prezesem klubu pod Paryżem - mówi Więckowski. - We Francji ludzie pamiętają, że Stal Rzeszów grała kiedyś na wysokim poziomie, potykała się z zespołami francuskimi. Wiedzieliśmy, że klub ten szuka sponsorów, stąd na spotkaniu z prezydentem Rzeszowa zaproponowaliśmy pomoc.

Jacek Szczepaniak, prezes sekcji Stali, nie krył zadowolenia z pozyskania nowego darczyńcy.

- Jesteśmy wdzięczni firmie Mayland za wsparcie inicjatywy Stal Biznesklub, która, mamy nadzieję, doprowadzi do tego, że nasz zespół pojawi się w rozgrywkach na szczeblu centralnym. Tym samym liczymy, że obie strony odniosą korzyści z tej współpracy.


Nie tylko futbol
Stal Rzeszów to drugi, po Odrze Opole, piłkarski klub wspierany przez Mayland. Francuska firma pomaga także koszykarzom Czarnych Słupsk, siatkarkom MMKS-u Dąbrowa Górnicza i Farmutilu Piła.

Umowa z Mayland obowiązuje na razie do końca obecnego sezonu. Sponsor podzielił środki na trzy części: stałą kwotę na funkcjonowanie sekcji, sumę na drogę do awansu (premie etc) i nagrodę za sam awans.

- Mam nadzieję, że wypłacimy Stali możliwie największą kwotę, w tym tę za awans - powiedział dyrektor Mayland, który zapewniał, że jego firma, mimo kryzysu na rynku deweloperskim, jest w świetnej kondycji finansowej.

- Problemy dotyczą raczej deweloperów rynku mieszkaniowego. Zapewniam, że nasza firma nie ma kłopotów, jest wypłacalna - powiedział dyrektor Mayland, który specjalizuje się w budowie centrów handlowych-usługowych.

Mayland planuje zakończyć budowę CH "Bella Dolina? w Rzeszowie w 2012 roku.

- Wszystko zależy od wyników drużyny, ale istnieje duża szansa, że przynajmniej do tej pory będziemy pomagać piłkarzom Stali - dodał Więckowski.

Nasz prezydent chyba zapomniał o drugim klubie rzeszowskim - Resovii! >:(

Ciśnienie jeszcze bardziej podniosła mi wiadomość, że nikt z Resovii nie został nawet zaproszony na spotkanie z przedstawicielami sponsora! W tym wypadku Tadziu niezbyt ładnie się zachował, pomimo, że faworyzuje w Rzeszowie tylko jeden klub, to takie "akcje" w przypadku Prezydenta Miasta nie powinny mieć miejsca.


Może jakiś transparencik dla przypomnienia:
"Panie Prezydencie
Jest w Rzeszowie Resovia!"

juniorymp

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 433
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 19, 2008, 15:05:23 pm »

Może jakiś transparencik dla przypomnienia:
"Panie Prezydencie
Jest w Rzeszowie Resovia!"


Jestem jak najbardziej na tak . Już jak go zobaczyłem na meczu ze skra to myślałem że go wygwizdamy , ale co sie odwlecze to nie uciecze :)
O moja Resovio nie zdradze Cie,
inni Cie zdradzili, na Ciebie bluźnili
ja nie zdradze Cie

Mieczyk

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 240
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 19, 2008, 15:27:21 pm »
Cytuj
Mayland Real Estate sponsorem Stali Kwarcsystem Rzeszów

- Dlaczego Stal Rzeszów? Jeśli gdzieś inwestujemy, to staramy się uczestniczyć w życiu danego miasta. Poza tym szef naszej firmy grał kiedyś w piłkę, był prezesem klubu pod Paryżem - mówi Więckowski. - We Francji ludzie pamiętają, że Stal Rzeszów grała kiedyś na wysokim poziomie, potykała się z zespołami francuskimi. Wiedzieliśmy, że klub ten szuka sponsorów, stąd na spotkaniu z prezydentem Rzeszowa zaproponowaliśmy pomoc.

Nasz prezydent chyba zapomniał o drugim klubie rzeszowskim - Resovii! >:(

Ciśnienie jeszcze bardziej podniosła mi wiadomość, że nikt z Resovii nie został nawet zaproszony na spotkanie z przedstawicielami sponsora! W tym wypadku Tadziu niezbyt ładnie się zachował, pomimo, że faworyzuje w Rzeszowie tylko jeden klub, to takie "akcje" w przypadku Prezydenta Miasta nie powinny mieć miejsca.


Może jakiś transparencik dla przypomnienia:
"Panie Prezydencie
Jest w Rzeszowie Resovia!"


Dlatego też nie rozumie o co wam chodzi koleś od sponsorowania powiedział wyraźnie że chce wspierać Stal a prezydent pojawił się na tym spotkaniu ponieważ stadion jest państwowy więc dowodzi nim miasto czyli prezydent więc obecność chyba zrozumiała

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 19, 2008, 21:32:43 pm »
Dlatego też nie rozumie o co wam chodzi koleś od sponsorowania powiedział wyraźnie że chce wspierać Stal a prezydent pojawił się na tym spotkaniu ponieważ stadion jest państwowy więc dowodzi nim miasto czyli prezydent więc obecność chyba zrozumiała

Zdaje się, że nie śledzisz całej "sprawy" od początku. Mayland nie przyszedł do Stali z propozycją sponsoringu, to Tadziu im ten sponsoring "wychodził". Spotkanie zainicjował jeszcze wcześniej sam prezydent w ratuszu, gdzie się spotkał ze sponsorem i władzami Stali, nie informując o tym innych zainteresowaych.
Teraz na "stadionie miejskim" to już była tylko formalność...

Mieczyk

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 240
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 19, 2008, 21:46:31 pm »
Dlatego też nie rozumie o co wam chodzi koleś od sponsorowania powiedział wyraźnie że chce wspierać Stal a prezydent pojawił się na tym spotkaniu ponieważ stadion jest państwowy więc dowodzi nim miasto czyli prezydent więc obecność chyba zrozumiała

Zdaje się, że nie śledzisz całej "sprawy" od początku. Mayland nie przyszedł do Stali z propozycją sponsoringu, to Tadziu im ten sponsoring "wychodził". Spotkanie zainicjował jeszcze wcześniej sam prezydent w ratuszu, gdzie się spotkał ze sponsorem i władzami Stali, nie informując o tym innych zainteresowaych.
Teraz na "stadionie miejskim" to już była tylko formalność...
no tak ale w pewnym sensie to było w interesie naszego prezydenta gdyż(jak już wcześniej pisałem)stadion jest państwowy a nie żadnej spółki a "szefem" naszego miasta jest właśnie Pan Tadziu.