Ogłoszenia > Ogłoszenia oraz uwagi związane z działaniem forum.

Strona SSPSu - informacja, uwagi, pomysły

(1/2) > >>

Piotras:
Pewnie nie każdy zauważył na górze napis, od pewnego czasu (już trochę, ale temat wcześniej nie powstał) istnieje strona Stowarzyszenia Sympatyków Piłki Siatkowej "Resovia". Można ją znaleźć pod adresem - www.resovia.rzeszow.pl

Ten temat ma służyć informacyjnie, a także można w nim umieszczać uwagi na temat strony oraz pomysłów jak ją udoskonalić, z chęcią rozważymy dobre pomysły.

maciek_lodz:
Witam
Nie wiem gdzie to umieścić, ale chyba najlepiej będzie tutaj.
Piszę w imieniu Lineczki, rozumie ona swojego bana ale prosi o przywrócenie tylko na dzisiejszy mecz (ewentualnie jutrzejszy, ale wszyscy wierzymy że skończy się wynikiem w meczach 3-0).
Nie wiem co więcej napisać, linka żałuje swojego postępowania i prosi o ten jeden dzień.
Oto jej wiadomości do mnie :


--- Cytuj ---Maciek mam ogromną prośbę. Mógłbyś na forum Resovii napisać do admina albo w dziale uwagi związane z działalnością forum, poprosić ich w moim imieniu o to żeby odblokowali mnie na ten jeden dzień, na ten jeden wyjątkowy dzień. napisz im ze przepraszam i że chciałabym się dzisiaj cieszyć ze zwycięstwa Reski i proszę tylko o odblokowanie na ten jeden jedyny dzień.

to dla mnie bardzo ważne.

--- Koniec cytatu ---

--- Cytuj ---napisz ze to ode mnie, że wszystkich przeprasza i proszę o przywrócenie mnie w dniu dzisiejszym an forum
--- Koniec cytatu ---


Z poważaniem Maciek

fanres:
to dlatego jej nie ma od dłuższego czasu.Można się było domyślać bo w widać ją on line,a przy 'użytkownikach" jest napisane troll.

B54:
Jestem przekonana, że w takim ważnym dla każdego kibica Resovii dniu nieobecność Linki na forum jest bardzo zauważalna. Niech pisze. Często mnie wkurzała ale ...

Monixx:
Jak najbardziej popieram. Wszyscy przecież wiemy jak szczególny to dzień dla każdego z nas.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej