Autor Wątek: Strona SSPSu - informacja, uwagi, pomysły  (Przeczytany 38356 razy)

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Strona SSPSu - informacja, uwagi, pomysły
« dnia: Stycznia 17, 2010, 23:08:40 pm »
Pewnie nie każdy zauważył na górze napis, od pewnego czasu (już trochę, ale temat wcześniej nie powstał) istnieje strona Stowarzyszenia Sympatyków Piłki Siatkowej "Resovia". Można ją znaleźć pod adresem - www.resovia.rzeszow.pl

Ten temat ma służyć informacyjnie, a także można w nim umieszczać uwagi na temat strony oraz pomysłów jak ją udoskonalić, z chęcią rozważymy dobre pomysły.

maciek_lodz

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Strona SSPSu - informacja, uwagi, pomysły
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 21, 2012, 14:16:45 pm »
Witam
Nie wiem gdzie to umieścić, ale chyba najlepiej będzie tutaj.
Piszę w imieniu Lineczki, rozumie ona swojego bana ale prosi o przywrócenie tylko na dzisiejszy mecz (ewentualnie jutrzejszy, ale wszyscy wierzymy że skończy się wynikiem w meczach 3-0).
Nie wiem co więcej napisać, linka żałuje swojego postępowania i prosi o ten jeden dzień.
Oto jej wiadomości do mnie :

Cytuj
Maciek mam ogromną prośbę. Mógłbyś na forum Resovii napisać do admina albo w dziale uwagi związane z działalnością forum, poprosić ich w moim imieniu o to żeby odblokowali mnie na ten jeden dzień, na ten jeden wyjątkowy dzień. napisz im ze przepraszam i że chciałabym się dzisiaj cieszyć ze zwycięstwa Reski i proszę tylko o odblokowanie na ten jeden jedyny dzień.

to dla mnie bardzo ważne.
Cytuj
napisz ze to ode mnie, że wszystkich przeprasza i proszę o przywrócenie mnie w dniu dzisiejszym an forum


Z poważaniem Maciek
« Ostatnia zmiana: Października 11, 2017, 08:08:49 am wysłana przez pedzelito »

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: Strona SSPSu - informacja, uwagi, pomysły
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 21, 2012, 14:30:12 pm »
to dlatego jej nie ma od dłuższego czasu.Można się było domyślać bo w widać ją on line,a przy 'użytkownikach" jest napisane troll.

B54

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 217
Odp: Strona SSPSu - informacja, uwagi, pomysły
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 21, 2012, 14:37:22 pm »
Jestem przekonana, że w takim ważnym dla każdego kibica Resovii dniu nieobecność Linki na forum jest bardzo zauważalna. Niech pisze. Często mnie wkurzała ale ...

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Strona SSPSu - informacja, uwagi, pomysły
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 21, 2012, 14:49:23 pm »
Jak najbardziej popieram. Wszyscy przecież wiemy jak szczególny to dzień dla każdego z nas.

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Strona SSPSu - informacja, uwagi, pomysły
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 21, 2012, 15:15:19 pm »
Nie wiem, czy mój głos będzie miał znaczenie, ale też jestem za amnestią dla Linki.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Strona SSPSu - informacja, uwagi, pomysły
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 17, 2013, 16:12:49 pm »
Widze, że z Kolegą Pablo nie można się nawet porozumieć na PW. Dziecinada.
Nie wiem kto aktualnie administruje forum, ale człowieku opamiętaj się...wydoroślej...
Jak się już tak bardzo upierasz przy swoim to przynajmniej prześlij mi jakiś kontakt mailowy do niego. Możesz Go zapytać, czy ci na to pozwoli. Potrzebuję się z nim skontaktować.

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3085
Odp: Strona SSPSu - informacja, uwagi, pomysły
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 17, 2013, 16:29:39 pm »
Widze, że z Kolegą Pablo nie można się nawet porozumieć na PW. Dziecinada.
Nie wiem kto aktualnie administruje forum, ale człowieku opamiętaj się...wydoroślej...
Jak się już tak bardzo upierasz przy swoim to przynajmniej prześlij mi jakiś kontakt mailowy do niego. Możesz Go zapytać, czy ci na to pozwoli. Potrzebuję się z nim skontaktować.
Może ma skrzynkę zapchaną.

magic2014

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 103
Odp: Strona SSPSu - informacja, uwagi, pomysły
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 09, 2016, 13:10:00 pm »
Dlaczego po wpisaniu adresu www.resovia.rzeszow.pl przekierowuje mnie na FB SSPS Resovia Rzeszów?? Nie było tak wcześniej :/

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Strona SSPSu - informacja, uwagi, pomysły
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 09, 2016, 13:27:23 pm »
Została podjęta decyzja o zaprzestaniu prowadzenia strony, a wszelkie informacje, które były tam publikowane będą umieszczane na fb oraz forum.