Autor Wątek: "Popis" Polsatu.  (Przeczytany 17747 razy)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: "Popis" Polsatu.
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 11, 2010, 08:25:33 am »
Dilerek przecież można było z odtworzenia puścić ręczną, jeśliby np.grał mistrz Polski w ręczną w ważnych rozgrywkach pucharowych nie obraziłbym się, gdyby kazali poczekać na transmisję, ale w tej sytuacji wybacz, to jest po prostu kpina z kibiców siatkówki, bo to nie są eliminacje, ale ćwierćfinał ligi mistrzów, a to chyba coś więcej, niż z góry wiadomy wynik w szczypiorniaku, czyż nie?!

damiano

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 207
Odp: "Popis" Polsatu.
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 11, 2010, 08:49:55 am »
Nie, żebym się czepiał czy wydziwiał ale...17.02 o 18 gramy rewanż z CSKA u siebie. Jesteśmy jedyną polską drużyną męską która gra w tej fazie LM. Nie ma żadnego studia przedmeczowego, nic, jakby gra Sra Bełchatów, to pół godziny by ględzili o meczu, jaka to sra wspaniała, jaki to ważny mecz itp. W fazie grupowej też nie było żadnego studia, jeszcze mogę to zrozumieć bo mecze były o 20 a wcześniej transmitowali mecze polskich drużyn. Praktycznie przed każdym meczem o godz. 18 było studio. A teraz?? Faza play-off LM, mecz o 18 i gówno, rozumiem jakby wcześniej był mecz polskiej drużyny i nie chcieli skracać. Może głupoty pisze ale jak patrze na to lizanie dupy skrze to mnie ku***ca zalewa, sorry
« Ostatnia zmiana: Lutego 11, 2010, 08:59:00 am wysłana przez damiano »

rafikk28

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: "Popis" Polsatu.
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 11, 2010, 08:57:59 am »
H W D P-olsatowi i tyle w tym temacie

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6916
Odp: "Popis" Polsatu.
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 11, 2010, 10:19:11 am »
rafikk28, myślę, że masz na myśli "C w D P-olsatowi"  ;)
Dbajmy o ortografię  ;D
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

rafikk28

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: "Popis" Polsatu.
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 11, 2010, 10:37:11 am »
masz racje Repres ale szlak mnie trafia,jeżeli chodzi o ten śmieszny polsat zgadzam się z wypowiedzią Damiano w 100%,a wypowiedzi najwybitniejszego trenera w polsce zostawię bez komentarza http://www.sport.pl/siatkowka/1,65069,7542065,Liga_Mistrzow__Nawrocki__Stawiam_na_Zenit__Friedrichshafen.html

Twinkle

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 611
Odp: "Popis" Polsatu.
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 11, 2010, 11:02:47 am »
[...]a wypowiedzi najwybitniejszego trenera w polsce zostawię bez komentarza http://www.sport.pl/siatkowka/1,65069,7542065,Liga_Mistrzow__Nawrocki__Stawiam_na_Zenit__Friedrichshafen.html

Hm, moze ja niespecjalnie w czytaniu jestem biegly, ale co takiego Nawrocki znow powiedzial? Ze w ewentualnym meczu Resovia-Trentino stawia na nas dla czystego sumienia (czytaj: uwaza Wlochow za zdecydowanego faworyta, jak caly siatkarski swiatek, pomijajac nasze 'wiare i nadzieje' jako kibicow Sovii)?

Dla porownania wypowiedz Ljubo (za reprezentacja.net):

Wynik 3-1, to dla nas dobra zaliczka przed rewanżem w Rzeszowie. Musimy zrobić wszystko, żeby wygrać z Bułgarami u siebie i sprawić naszym kibiców miły prezent, jakim będzie pojedynek z BetClic Trentino ? kończy Travica.


I co, kibice Roeselare powinni zmieszac go z blotem, bo osmielil sie powiedziec ze Trentino jest stuprocentowym faworytem do przejscia Belgow?


Przestancie robic z igly widly, bo to sie juz nudne robi.

em

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 338
Odp: "Popis" Polsatu.
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 11, 2010, 13:39:56 pm »
Wydaje mi się, że Polsat nie do końca potrafi dobrze to wszystko zorganizować. No i chyba zapomniał, że wykupienie możliwości transmisji LM wiąże się z jakimiś zobowiązaniami...

arek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 233
Odp: "Popis" Polsatu.
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 11, 2010, 14:39:56 pm »
polsat to inaczej SkraTV wiec nie ma sie czym przejmować , to było do przewidzenia ... po co Resovię pokazywać jak można pokazać jakiś mecz piłki recznej ... dobrze że jest ta laola ...

jozin

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 128

dina

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 523
Odp: "Popis" Polsatu.
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 11, 2010, 17:44:48 pm »
i jeszcze Marcin Lew: http://marcinlew.blox.pl/2010/02/Liga-Mistrzow-race-i-powtorka-boksu.html


A jeżeli ktoś ma ochotę wyrazić własne zdanie i napisać polsatowi co o tym wszystkim myśli to email: kontakt@cyfrowypolsat.pl :D
Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe.