Autor Wątek: Challenge Cup 2008/2009  (Przeczytany 51220 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #20 dnia: Października 16, 2008, 01:00:50 am »
Cena wizy - 10 Euro [grupowa]

http://www.belembassy.org/poland/pol/index.php?p=consul&f=rate

Wiza ekspresowa - 35 Euro

Dokumenty wymagane niezaleznie od celu pobytu:

    * wypelniony i podpisany osobiscie przez wnioskodawce formularz wniosku o wydanie wizy. Formularz wniosku nalezy wypelnic drukowanymi literami lacinskimi, jednym dlugopisem;
    * jedno kolorowe zdjecie 3 ? 4 cm - nie starsze niz 6 miesiecy i umozliwiajace identyfikacje osoby aplikujacej;
    * paszport. Paszport powinien zawierac podpis i byc wazny co najmniej 3 miesiace po ukonczeniu okresu waznosci wizy oraz koniecznie zawierac czyste strony;
    * ubezpieczenie zdrowotne firmy Europa, lub innych firm bialoruskich. Ubezpieczenie powinno pokrywac wszystkie zaplanowane dni pobytu w okresie waznosci wizy;
    * jezeli wnioskodawca jest osoba niepelnoletnia wymagane sa kopie stron   paszportów rodziców, zawierajece dane osobiste ze zdjeciem;
    * wiza tranzytowa moze byc wydana cudzoziemcowi, który posiada prawo wjazdu do panstwa docelowego. Wize tranzytowa wydaje sie na okres pobytu nie dluzszy niz 2 dni, liczac od dnia kazdego wjazdu na terytorium Bialorusi.

Konsul moze zazadac dodatkowych dokumentów potwierdzajacych dane zawarte we wniosku wizowym oraz zaprosic osobe ubiegajaca sie o wize na rozmowe w celu zlozenia dodatkowych wyjasnien
Dokumenty niezbedne do otrzymania wizy nalezy skladac nie wczesniej niz 3 miesiace przed zaplanowana podróza.
Wydzial Konsularny nie przyjmuje dokumentów nadeslanych do Konsulatu faksem, poczta lub poczta elektroniczna.
Czas oczekiwania na wize w trybie normalnym ? 5   dni roboczych
W trybie ekspresowym ? 48 godzin
W celu otrzymania jednokrotnej lub dwukrotnej wizy z okresem waznosci do 30 dni trzeba zlozyc:

    * wypelniony i podpisany osobiscie przez wnioskodawce formularz wniosku o wydanie wizy. Formularz wniosku nalezy wypelnic drukowanymi literami lacinskimi, jednym dlugopisem;
    * jedno kolorowe zdjecie 3 ? 4 cm - nie starsze niz 6 miesiecy i umozliwiajace identyfikacje osoby aplikujacej;
    * paszport. Paszport powinien zawierac podpis i byc wazny co najmniej 3 miesiace po ukonczeniu okresu waznosci wizy oraz koniecznie zawierac czyste strony;
    * ubezpieczenie zdrowotne firmy Europa, lub innych firm bialoruskich. Ubezpieczenie powinno pokrywac wszystkie zaplanowane dni pobytu w okresie waznosci wizy.

Czyli wyjazdu nie da się zorganizować w ostatnim tygodniu. Trzeba to zacząć robić wcześniej.

zursan

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 74
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #21 dnia: Października 17, 2008, 09:51:41 am »
W poprzednim sezonie za granicę jeździło w przybliżeniu po 20 osób, bez "zabawy z wizami".
Jak zauważa Piotras - środek tygodnia to drugi czynnik ograniczający /ale tak samo było rok temu/.

Zatem mam pytanie: czy przy założeniu, że zbierze się ok. 20 ludzi gotowych jechać do kraju Łukaszenki wyjazd się odbędzie?
Czasu zostało naprawdę niewiele /zważywszy na nieszczęsne wizy, które najekonomiczniej byłoby załatwić dla grupy/ a żeby ludziska mogli się zdecydować muszą jeszcze wiedzieć ile to będzie kosztować no i zaklepać urlopy.
Studenci też mogą jakoś "zaplanować grypę ;)"

Pozdrawiam!
Zdecydowanie zdecydowany ;)

Mieczyk

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 240
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #22 dnia: Października 20, 2008, 20:44:38 pm »
no i już wszystko wiadomo...teraz tylko czekać na spotkania i patrzeć jak się kształtuje forma.Chodź myślę że problemu nie powinno być.http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosci.wszystkie.30086

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #23 dnia: Października 20, 2008, 20:55:07 pm »
Przyznam się, że jest mi wszystko jedno z kim gramy. Jak się chce zdobyć puchar to trzeba wybęcać każdego.
Resovia musi awansować, bo nigdy nie byłem na meczu wyjazdowym a obiecałem sobie, że w tym sezonie przynajmniej jeden taki zaliczę. Niestety, 5 listopada odpada (jak się dobrze czuję to mi się rymuje), bo trza ciężko na chleb pracować. Samolotem bym zdążył, ale skąd tu wziąć samolot?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #24 dnia: Października 20, 2008, 22:57:18 pm »
Przyznam się, że jest mi wszystko jedno z kim gramy. Jak się chce zdobyć puchar to trzeba wybęcać każdego.
Resovia musi awansować, bo nigdy nie byłem na meczu wyjazdowym a obiecałem sobie, że w tym sezonie przynajmniej jeden taki zaliczę. Niestety, 5 listopada odpada (jak się dobrze czuję to mi się rymuje), bo trza ciężko na chleb pracować. Samolotem bym zdążył, ale skąd tu wziąć samolot?

Wynajmij samolot jak prezydent Kaczyński :) ..... raptem 160 tyś :) .... ale to w dwie strony do Brukseli ..... Myślę iż w 20 tyś się zmieścisz :P

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #25 dnia: Października 21, 2008, 00:02:23 am »
Nie da rady. Wszystkie samoloty czekają na kolejne przesilenie władzy. Ty wiesz ilu mamy chętnych do reprezentowania Polski na szczytach europejskich? A w takich sprawach nikt nie pyta o koszty, bo nie płaci ze swojej kieszeni tylko z mojej i twojej.
Chociaż z drugiej strony...
Piszesz o 20.000zł. Gdyby było 100 chętnych, wypadłoby po stówie na oko i ucho.
« Ostatnia zmiana: Października 21, 2008, 00:05:45 am wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

gabi

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #26 dnia: Października 29, 2008, 14:35:51 pm »
oczywiśce karnet zachowuje ważnosc na CC?
« Ostatnia zmiana: Października 30, 2008, 15:53:25 pm wysłana przez Piotras »

Mieczyk

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 240
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #27 dnia: Października 29, 2008, 15:11:39 pm »
tak. Pisali na początku sezonu PlusLiga i CC i wszystkie inne mecze i imprezy organizowane przez Resovie
« Ostatnia zmiana: Października 30, 2008, 15:53:34 pm wysłana przez Piotras »

cih997

  • Gość
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 02, 2008, 22:14:25 pm »
Witam

Czy posiadanie karnetu upoważnia do wejścia na mecz pucharowy z Metallurigem ZHLOBIN (BLR)?

Z góry dziękuję za odpowiedź!

Pozdrawiam!

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Challenge Cup 2008/2009
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 02, 2008, 23:05:04 pm »
Wcześniej ten temat został już poruszony nie raz, także dołączam dwa posty tutaj