Autor Wątek: Pożegnanie Rafy  (Przeczytany 8325 razy)

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Pożegnanie Rafy
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 16, 2010, 22:20:48 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=ZBZWWh-cKOo

 :'(

1:28 - bezcenne  :-[

http://www.youtube.com/watch?v=aihxuaMM2mM

Pozostaje podziękować za energię i serce włożone w grę dla Resovii oraz życzyć powodzenia... Strasznie mi smutno, że taka osobowość i taki wojownik odchodzi  :-[
« Ostatnia zmiana: Maja 16, 2010, 22:35:48 pm wysłana przez FLPman »

LadyNolia

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 155
Odp: Pożegnanie Rafy
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 16, 2010, 22:22:18 pm »
wielka szkoda, że już nie zagra w Resovii :(

był fajnym zawodnikiem, który zawsze wnosił mnóstwo pozytywnej energii do zespołu :)
też mam koszulkę z jego nazwiskiem, niestety bez autografu :(

Świetlik

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Pożegnanie Rafy
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 16, 2010, 22:24:39 pm »
Pamiętacie pierwszy mecz pokazowy? Nowi zawodnicy wybiegali na przedstawieniu drużyny i rzucali w publikę koszulkami ;) Proszę sobie wyobrazić, że ja złapałem od Rafała. Rzucił ją w taki sposób, że nawet nikt nie miał szansy ją złapać oprócz mnie ;) Bardzo szczery i fajny chłopak, z niecierpliwością czekam na email.

Grembi

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 217
Odp: Pożegnanie Rafy
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 16, 2010, 22:25:28 pm »
PS Macie może adres e-mail Rafy, bo w filmiku prosi o przysyłanie zdjęć i maili i chciałbym mu osobiście mail'em życzyć wszystkiego najlepszego w nowym klubie i w roli taty?

Skontaktujemy się z Rafą i podamy e-mail w tym temacie.
Na razie proszę Was o chwileczkę Cierpliwości w tym względzie.

Dziękuje, byłoby super ;) Przynajmniej możnaby było coś napisać do Rafy skoro go już więcej w naszych barwach nie zobaczymy  :-[

Paulinaa

  • Gość
Odp: Pożegnanie Rafy
« Odpowiedź #24 dnia: Maja 17, 2010, 09:13:32 am »
to świetny pomysł z tym aby napisać do Rafy ;)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Pożegnanie Rafy
« Odpowiedź #25 dnia: Maja 17, 2010, 10:01:28 am »
No cóż, wielka szkoda. Na takich "charakternych" zawodnikach, jak Rafał można zbudować porządną drużynę, ale "takie jest życie, taki jest sport"...

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6931
Odp: Pożegnanie Rafy
« Odpowiedź #26 dnia: Maja 17, 2010, 11:01:44 am »
Nie sprowadzajmy odejścia Rafała do banału pt. "Takie jest życie. Taki jest sport", bo problem jest głębszy: albo zakontraktowanie Rafała miało charakter ratunkowo-przypadkowy, albo bzdurne są opowieści naszych działaczy o "cierpliwym i konsekwentnym budowaniu drużyny".
Przyjmuję założenie, że rzadko który klub z czołówki osiąga wynik lepszy niż w ubiegłym sezonie, gdy zmienia rozgrywającego. Oczywiście, nie jest to pewnik, ale zdanie dość bliskie prawdy.
W ubiegłym roku pożegnaliśmy Woickiego, który "rozegrał nam srebro". Widać, był za słaby, choć jeden sezon to trochę mało żeby dokonać spokojnej oceny. Rozstaliśmy się z Pawłem mniej-więcej w takim stylu, w jakim rozstajemy się z Rafałem, czyli na zasadzie "Czekaj aż rozstrzygną się nasze rozmowy z innymi, a wtedy, być może, będziesz (z przymusu) nadal mógł u nas grać".
Taki styl to czysta amatorszczyzna.
Potrafiła Zaksa podpisać kontrakt ze Świderskim jeszcze przed końcem rozgrywek +L? Potrafiła. Dlaczego my nie potrafimy zapewnić sobie rozegrania tylko czekamy, że "coś się przytrafi"?
Myślę, że nawet Zagumny nie jest wart aż takiego ryzyka. Klub powinien się szanować i organizować tak newralgiczną pozycję ze sporym wyprzedzeniem. Polityka kadrowa na "chybił-trafił" nie jest żadną polityką.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Pożegnanie Rafy
« Odpowiedź #27 dnia: Maja 17, 2010, 11:33:38 am »
Repres, nie w tym wątku takie rzeczy ok?

PS. Ma ktoś fotke tą Rafy wskakującego na bandy w wysokiej rozdzielczości? Zajefajna tapeta by z tego była. :-)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Pożegnanie Rafy
« Odpowiedź #28 dnia: Maja 17, 2010, 13:21:46 pm »
Niech te krótkie filmiki pokażą tym, którzy uważali Rafała za SŁABEGO, NIEDOKŁADNEGO ROZGRYWAJĄCEGO, BO JEŚLI KTOŚ TAK SŁABY WYGRYWA NAM MEDAL, TO CO BĘDZIE JAK BĘDZIEMY MIEĆ KLASOWEGO ROZGRYWACZA.rAFA JESZCZE RAZ POWODZENIA NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6931
Odp: Pożegnanie Rafy
« Odpowiedź #29 dnia: Maja 17, 2010, 13:35:37 pm »
Repres, nie w tym wątku takie rzeczy ok?
Dlaczego nie w tym wątku?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.