Autor Wątek: Pożegnanie Rafy  (Przeczytany 8331 razy)

em

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 338
Odp: Pożegnanie Rafy
« Odpowiedź #40 dnia: Maja 19, 2010, 16:46:58 pm »
chyba nawet więcej niż jeden..
to może założymy też wątek "Pożegnanie Mikko" ..? :-\
__

sylvia, i może frytki do tego?
Już to widze: Mikko nieśmiałek pośród tłumu...
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2010, 16:52:57 pm wysłana przez em »

sylvia9214

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Pożegnanie Rafy
« Odpowiedź #41 dnia: Maja 19, 2010, 16:49:49 pm »
a najbardziej zal ze nie bylo takiego oficjalnego pozegnania ;( na rynku w rzeszowie
Sylvia  ;)

Hesus

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 257
Odp: Pożegnanie Rafy
« Odpowiedź #42 dnia: Maja 19, 2010, 17:06:18 pm »
Szkoda, szkoda, wielka szkoda.

Powodzenia Rafał :)

Shark1905

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1090
Odp: Pożegnanie Rafy
« Odpowiedź #43 dnia: Maja 19, 2010, 19:45:13 pm »
Szkoda...


juniorymp

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 433
Odp: Pożegnanie Rafy
« Odpowiedź #44 dnia: Maja 21, 2010, 17:49:31 pm »
Cytuj
Jeżeli mówimy o rozgrywających PlusLigi w sezonie 2009/2010 nie sposób nie wymienić Rafaela Redwitza. Kiedy Brazylijczyk zasilił ekipę Asseco Resovii, pojawiły się głosy, że to dobry transfer. Popularny Rafa już sezon wcześniej mógł grać w Polsce, jednak wtedy nie doszedł do porozumienia z ówczesnym beniaminkiem ligi - Treflem Gdańsk. Po kilku kolejkach swoją grą potwierdził, że jest zawodnikiem wysokiej klasy, a co najważniejsze dla kibiców -prawdziwym typem walczaka. Rafa niejednokrotnie zaskakiwał swoich fanów, a w pamięci wszystkich pozostaną słynne ?skoki na bandę" po udanej akcji, skandowanie wraz z klubem kibica ?Sovia Rzeszów" czy wreszcie łzy, po ostatnim meczu na rzeszowskim Podpromiu z ZAKSĄ Kędzierzyn. Łzy, które oznaczały nic innego jak rozstanie sympatycznego zawodnika z klubem. Trudno w to uwierzyć, ale Redwitz był tak zżyty z kibicami, że postanowił nakręcić krótki film pożegnalny z podziękowaniami dla nich za doping i wsparcie podczas każdego meczu.


całość na http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2010-05-21-rozgrywajacy-plusligi-w-sezonie-2009-2010
O moja Resovio nie zdradze Cie,
inni Cie zdradzili, na Ciebie bluźnili
ja nie zdradze Cie

Grembi

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 217
Odp: Pożegnanie Rafy
« Odpowiedź #45 dnia: Maja 22, 2010, 21:30:00 pm »
Jak tam z tym meilem do Rafy, bo chętnie bym już napisał do naszego Rafała  ;) ?

Grembi

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 217
Odp: Pożegnanie Rafy
« Odpowiedź #46 dnia: Maja 25, 2010, 20:52:32 pm »
Rafa 2+1 w Tours, Baranowicz 2 w Sovii, to moje takie marzenie, że za dwa lata kluczowe pozycje na przyjęciu w Rzeszowie pełnią Buszek i Mika, do tego zagraniczny Akhrem i młody Długosz, a na rozegranie wraca Redwitz :D Mało prawdopodobne, ale kto wie, może akurat ??? :)

Kera

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Calisia Kalisz!
    • Siatkówkowo. fbl. ;)
Odp: Pożegnanie Rafy
« Odpowiedź #47 dnia: Maja 29, 2010, 13:37:38 pm »
Witam ;) Zazwyczaj tylko Was czytam, ale mam do Was prośbę - jeżeli macie ten mejlowy kontakt z Rafą i bylibyście tak mili to proszę, przekażcie mu, że ludzie spoza Rzeszowa (czyli m.in. tacy jak ja, z Kalisza, czy też z innych miast, bo takich jest z tego co wiem mnóstwo) też będą za nim tęsknić i mają nadzieję na jego powrót. ;) Byłabym bardzo wdzięczna. ;)
To jest tak barwny człowiek, że nawet oglądając jedynie na szkalnym ekranie można go pokochać, dlatego tym bardziej mam nadzieję, że kiedyś wróci. ;)
Pozdrawiam serdecznie z wyżej wspomnianego Kalisza ;)
"Podwójne "S" i jedno "K" to ukochana Calisia...!"