Autor Wątek: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie  (Przeczytany 217504 razy)

sovik

  • Gość
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #40 dnia: Stycznia 10, 2011, 14:25:44 pm »
Dla moderatora dobry forumowicz to bezręki forumowicz...

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #41 dnia: Stycznia 10, 2011, 14:43:05 pm »
Jeśli ktoś nie ma nic do powiedzenia w temacie czemuż nie milczy?

sovik

  • Gość
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #42 dnia: Stycznia 10, 2011, 15:35:45 pm »
Bo go palce świerzbią ;D - swoją drogą temat brzmi kibicowanie z KK - jak jestem na meczu staram się dawać z siebie wszystko i mam ogromny szacunek dla członków KK - nic piękniejszego jak na załadowanej hali w Kędzierzynie słychać tylko: Resovia, Resovia, Resoviaaaa !!!;D
« Ostatnia zmiana: Stycznia 10, 2011, 15:37:46 pm wysłana przez sovik »

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #43 dnia: Stycznia 10, 2011, 16:31:18 pm »
I chwała Ci za to!
Chyba doszło do nieporozumienia... Jako członkowie SSPS nawołujemy w tej chwili do większego udzielania się forumowiczów na wyjazdach, a nie do ich mniejszej aktywności na forum. Jest nas tu kilkaset użytkowników, na Podpromiu 4 tysiące, a w całej Polsce całe setki kibiców Resovii, ale co z tego skoro nie możemy uzbierać 20 osób na wyjazd do Legionowa na PP :( Rozumiem szkoła, praca, studia, ale czy nie można tego jednego czy dwa dni poświęcić na wyjazd za Resovią? Choć raz w sezonie?!
Prawda jest taka, że na wyjazdach są wciąż te same osoby, które tak jak reszta resoviackiej społeczności uczy sie, pracuje, choruje, opiekuje się dziećmi, ale wciąż potrafią znaleźć chwile czasu i kilka złotych żeby wybrać się podopingować Resovię w innych zakątkach kraju. Czasem się zdarza, że te osoby nie mogą jechać na wyjazd i w takiej sytuacji nie ma kto ich zastąpić :(
Niestety, ale chyba zabraknie teraz kibiców Resovii na kilku wyjazdowych meczach naszych siatkarzy.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #44 dnia: Stycznia 10, 2011, 16:36:56 pm »
No to może niech siatkarze odpuszczą i w przyszłym roku wygramy awans? Bo to, bo tamto... uwierzcie mi ludzie jeżdżący na wyjazdy również maja pracę/szkołę/sesję/dzieci (wczoraj na wyjeździe była mama ośmiomiesięcznego brzdąca;-)). Wszystko się da, wszystko jest kwestią organizacji. Specjalnie są trzy osobne wyjazdy żeby można było załatwić sobie wolne tylko na jeden dzień jeśli 4 dni to za dużo.
Godziny spędzacie na forum, na pustej gadaninie, ruszcie się. Daję wam słowo w autokarze również da się dyskutować.

Ok rzucę wszystko i pojadę, a co mi tam...będzie sesja poprawkowa, jak nie ta praca to inna Resovia przecież najważniejsza! ;D


Żeby nie było mówię serio ;)


Mam jedno pytanko: płatność za zamówione przez SSPS bilety tylko podczas zapisu, ale skoro zapisy są przez e-maila to jak i gdzie można za nie zapłacić?



kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #45 dnia: Stycznia 10, 2011, 16:42:53 pm »

Mam jedno pytanko: płatność za zamówione przez SSPS bilety tylko podczas zapisu, ale skoro zapisy są przez e-maila to jak i gdzie można za nie zapłacić?


Za wszystko (wyjazd+bilet) można zapłacić w autokarze.


vaapu

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 149
    • forum.przygodomania.pl
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #46 dnia: Stycznia 10, 2011, 21:43:56 pm »
Kasja, gratulacje dla Ciebie, chcieć to móc :)
Repres, nie odwracaj kota ogonem, przecież nikt Cię nie chce zmusić do zniknięcia z forum. :) Jest odwrotnie,  chętnie posłuchalibyśmy w autokarze Twoich cennych uwag. Wszyscy mieliby z tego korzyść - Resoviacy mieliby lepszy, głośniejszy o Twój głos doping, na nas spłynęłoby trochę Twojej mądrości, a Ty, co tu dużo pisać - spędziłbyś baaaaardzo przyjemnie czas. Sam przecież wiesz, że relacja tv nijak się ma do oglądania meczu na żywo.
Porzućcie nadzieję, wy, którzy tu wchodzicie.

LadyNolia

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 155
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #47 dnia: Stycznia 10, 2011, 23:52:00 pm »
ja bym z przyjemnością pojechała na jakikolwiek mecz wyjazdowy, ale z kasą nie wyrabiam, więc zostaje kibicowanie na Podpromiu,a PP niestety obejrzę w tv, choć miałam zamiar się wybrać ; /

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #48 dnia: Stycznia 11, 2011, 00:28:30 am »
Vaapu, pewnie, że masz rację. Problem polega na tym, że o ile w pracy mogę sobie pozwolić na "bezsensowne stukanie w klawiaturę" (robię to w przerwach na relaks, bo faktycznie relaksuje mnie to), o tyle... Taka praca, że człowiek nie zna dnia ani godziny. Nawet nie wiesz ile się muszę nagimnastykować intelektualnie, żeby nie kłamiąc (a w pracy nie kłamię) móc być na każdym meczu na Podpromiu. Właściwie to opuściłem tylko jeden mecz: 27 kwietnia 2007r. play-off z AZS W. (nie zdążyłem wrócić na czas z Katowic z powodu remontu "czwórki").
Mam jakiegoś pecha do zaplanowanych wyjazdów. Chciałem jechać na Węgry i wszystko poukładałem na środę, a okazało się, że mecz będzie w czwartek. No i wyjazd szlag trafił. Do Berlina... no i uszczęśliwiono mnie robotą. Nawet jak zapisałem się na wyjazd do Kędzierzyna na mecz o brąz, to wykolegowano mnie z autobusu  ;) i musiałem dojechać samochodem. Wyszło na dobre, bo dowiozłem dwoje dodatkowych kibiców i brąz wykrzyczeliśmy.  :D  Ale... wolę już nic nie planować. Życie samo stworzy okazję.
Po złoto do Bełchatowa z pewnością dojadę. Nawet gdybym miał jechać rowerem i przesiadać się na narty wodne.
Oglądanie meczu w tv to tylko namiastka, kiepska "proteza". Prawdziwe przeżycie gwarantują tylko kapitalne trybuny. Nie robię sobie żartów i nie kpię: ja naprawdę czuję się zaszczycony, że mogę kibicować z tak wspaniałymi ludźmi jak członkowie KK Resovii. To dzięki Wam uczestnictwo w meczach o 7 miejsce w lidze było tak samo dużym przeżyciem jak walka o medale. To dzięki wam wiem, że kupię karnet na przyszły rok nawet gdyby Resovia miała walczyć tylko o utrzymanie się.
Jeśli Zeus pozwoli na PP albo pojadę, albo dojadę. Tylko ten Zeus coś mocno kapryśny. Zobaczymy.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

dzablon222

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 144
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #49 dnia: Stycznia 12, 2011, 11:31:07 am »
Czy jest jeszcze szansa pojechania na 1 mecz z Politechnikom ?? Nie należę do SSPS...