Autor Wątek: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie  (Przeczytany 217504 razy)

David

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #160 dnia: Stycznia 09, 2012, 17:39:48 pm »
Większość klubów ? od kiedy Skra to większość ? może jeszcze Trefl. U reszty drużyn nic takiego nie występuje i u Nas na pewno nigdy nie wystąpi.

Kibicujemy drużynie, a nie zawodnikom ! Wykrzykiwanie imienia i nazwiska zawodnika występuje tylko w wyjątkowych sytuacjach.

Nie tylko Skra także Jastrzębie i inne kluby również, ponadto wszystkie kluby piłkarskie skandują nazwiska zawodników, więc czas to w Rzeszowie zmienić, bo np. Grozer nie raz zasługuje na podkreślenie głośnym okrzykiem przez całą halę swojego nazwiska. Nie mów nigdy bo zmieniają się kibice i kiedyś będzie zupełnie inny doping niż w obecnych czasach!

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #161 dnia: Stycznia 09, 2012, 17:47:30 pm »
Nie mów nigdy bo zmieniają się kibice i kiedyś będzie zupełnie inny doping niż w obecnych czasach!

Weź nie strasz...

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #162 dnia: Stycznia 09, 2012, 18:14:34 pm »
Nie popieram skandowania nazwiska zawodnika na zagrywce lub tam nawet po którymś asie, ale tak jak powiedział Piotras w wyjątkowych sytuacjach(spektakularna akcja zawodnika), należałoby wykrzyknąć nazwisko zawodnika.
Ale oczywiście, to powinien  zaintonować KK.
Jestem za, ale tylko w wyjątkowych sytuacjach, na fali udanych zagrań, czy obron, to słowa same cisną się, aby wykrzyknąć. Mówię, wszystko w rękach(okrzykach) KK.

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #163 dnia: Stycznia 09, 2012, 18:39:52 pm »
A ja jestem za skandowaniem ale... po zdobyciu złota, cała drużyna będzie zasługiwać na skandowanie ich nazwisk :)

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #164 dnia: Stycznia 10, 2012, 07:50:25 am »
... ponadto wszystkie kluby piłkarskie skandują nazwiska zawodników, więc czas to w Rzeszowie zmienić,...
David, nie wiem, może się czepiam, ale to jest forum o siatkówce, i to w dodatku forum konkretnego klubu, a Ty co chwilę wyjeżdżasz z porównaniami do piłki kopanej. Jak nasi piłkarze odniosą takie sukcesy jak siatkarze, zarówno na polu rozgrywek klubowych, jak i reprezentacji narodowej, możesz sugerować, że to co w kopanej jest dobre... a na razie się powstrzymaj proszę, bo nudzisz...
Co do samego meritum, lepsze bywa wrogiem dobrego... na pierwszych meczach, zachłyśnięty reprezentacyjną oprawą Magiery i DJ Ucho, sam się zastanawiałem, nawet na tym forum, czy nie zmienić stylu dopingowania naszej dRRużyny... ale mi przeszło :D To jest Nasze, Resoviackie i nie importujmy nowego na siłę :D

piterek64

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 77
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #165 dnia: Stycznia 10, 2012, 08:52:15 am »
Cytuj
David, nie wiem, może się czepiam, ale to jest forum o siatkówce, i to w dodatku forum konkretnego klubu, a Ty co chwilę wyjeżdżasz z porównaniami do piłki kopanej. Jak nasi piłkarze odniosą takie sukcesy jak siatkarze, zarówno na polu rozgrywek klubowych, jak i reprezentacji narodowej, możesz sugerować, że to co w kopanej jest dobre... a na razie się powstrzymaj proszę, bo nudzisz...
Co do samego meritum, lepsze bywa wrogiem dobrego... na pierwszych meczach, zachłyśnięty reprezentacyjną oprawą Magiery i DJ Ucho, sam się zastanawiałem, nawet na tym forum, czy nie zmienić stylu dopingowania naszej dRRużyny... ale mi przeszło :D To jest Nasze, Resoviackie i nie importujmy nowego na siłę :D

Brawo, brawo. brawo, Why- nic dodać, nic ująć. Wiele razy ręka świerzbiła mnie, aby odpisać na posty niejakiego Davida, ale wychodzę z założenia, że nie powinno się karmić Trolli.
Skoro się już zdecydowałem coś wspomnieć o powyższym, to może zróbmy akcję protestacyjną i zmuśmy zarząd do zmiany na stanowisku trenerskim. Ja proponuję Davida zamiast Kowala. Myślę, czytając jego posty że jako trener zrobi większą karierę niż sprzedając jakieś chore koszulki.
Swoją drogą zastanawiam się czy, aby w/w to nie jest jakieś ciasteczko zakochane w naszym Marco, ale to już nie moja sprawa.  ;)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 10, 2012, 12:52:24 pm wysłana przez Piotras »

David

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #166 dnia: Stycznia 12, 2012, 21:47:27 pm »
Brawo, brawo. brawo, Why- nic dodać, nic ująć. Wiele razy ręka świerzbiła mnie, aby odpisać na posty niejakiego Davida, ale wychodzę z założenia, że nie powinno się karmić Trolli.
Skoro się już zdecydowałem coś wspomnieć o powyższym, to może zróbmy akcję protestacyjną i zmuśmy zarząd do zmiany na stanowisku trenerskim. Ja proponuję Davida zamiast Kowala. Myślę, czytając jego posty że jako trener zrobi większą karierę niż sprzedając jakieś chore koszulki.
Swoją drogą zastanawiam się czy, aby w/w to nie jest jakieś ciasteczko zakochane w naszym Marco, ale to już nie moja sprawa.  ;)

 :) Nie jestem zakochany w Marko! ale nie lubię niesprawiedliwości oraz wiesz kogo nie toleruję nie będę się powtarzał bo mody na tym forum są mało tolerancyjni. Więcej co sądzę o Kowalu mogę Ci powiedzieć w 4 oczy na meczach pucharowych.

Diego

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 478
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #167 dnia: Stycznia 12, 2012, 22:51:27 pm »
  bo mody na tym forum są mało tolerancyjni.

Buahahahaa mało tolerancyjni. Tyle zdrowia do Trolli z ich strona to ja jeszcze nie widziałem. Gdyby trzymali się sztywno zasad i nie pozwalali na pajacowanie to część osób w ogóle by się tu nie miała szans wypowiedzieć, np. taka Linka, u mnie jużdawno byłaby zbanowana, czy znany swego czasu "Michał77" czy jakoś tak.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #168 dnia: Stycznia 12, 2012, 23:08:54 pm »
Pk+ zasugerował, że za zdobycie złota można by skandować imię i nazwisko każdego zawodnika, zgadzam się z tym, bo przecież mieści się to w tym o czym pisze Piotras, bo jakby nie patrzeć to jest przecież wyjątkowa sytuacja. Ja przynajmniej bym się przed tym nie wzbraniał.
Wątek jest jednak inny, więc apeluję do wszystkich, którym na sercu leży dobro Resovii, aby 21 i 22 stycznia dali z siebie 100%, żadnych gwizdów po nieudanych akcjach, czy chwilowych niepowodzeniach, tylko wtedy jeszcze mocniejszy doping, a  jestem pewien,że zawodnicy nie będą mieli już innego wyjścia, tylko wygrać puchar dla Nas Kibiców.

David

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #169 dnia: Stycznia 12, 2012, 23:42:03 pm »
Buahahahaa mało tolerancyjni. Tyle zdrowia do Trolli z ich strona to ja jeszcze nie widziałem. Gdyby trzymali się sztywno zasad i nie pozwalali na pajacowanie to część osób w ogóle by się tu nie miała szans wypowiedzieć, np. taka Linka, u mnie jużdawno byłaby zbanowana, czy znany swego czasu "Michał77" czy jakoś tak.

Prawda jest taka, że osoby z KK trzymają stronę trenera bo traktują go jako Resoviaka! lub łączą ich "więzy" osobistej znajomości. Nie można go skrytykować ani obrazić bo wszyscy się rzucają.

Za co Linkę chciałbyś niby banować, że ma inne poglądy niż większość userów tego forum. :D