Autor Wątek: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie  (Przeczytany 217507 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #170 dnia: Stycznia 12, 2012, 23:55:11 pm »
Mylisz się David. Znam Kowala, ale znam także Trawicę i bardzo go lubię. W rozmowie to otwarty, fajny gość. Jeśli wpadnie do Rzeszowa, będę się cieszył mogąc znów z nim porozmawiać. Nie przeszkadzało mi to jednak krytykować go bardzo ostro za głupstwa, które wyczyniał.
Problem nie leży w krytyce Kowala. Problem leży w tym, że stałeś się nudny, bo monotematyczny. Czegokolwiek dotyczy dyskusja, wracasz do krytyki Kowala. "A Marysia o pierogach...".
Jeśli chce się kibicować wspólnie z KK, trzeba uszanować zasady tego kibicowania, a trzeba to zrobić choćby z tego powodu, że nasz KK jest stawiany za wzór.
Nie chodzi o to, że jestem zaślepiony miłością do KK Resovii. Dyskutuję z kibicami wielu klubów i miło mi słyszeć ich opinie na nasz temat.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #171 dnia: Stycznia 13, 2012, 09:36:41 am »
I znowu mnie się obrywa. Dość tego nie będę robiła za kozła ofiarnego. Swego czasu może i zachowywałam się nie najlepiej ale raz przeprosiłam i więcej powtarzać się nie zamierzam. Przeprosiłam za prowokowanie bo jeśli chodzi o moją ocenę sytuacji, ówczesne kibicowanie Skrze to nie widzę nic złego tym bardziej że nikomu nie ubliżałam.

Może niech szanowny Diego zmianę tego świata zacznie od siebie a mi da święty spokój.


MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #172 dnia: Stycznia 14, 2012, 21:21:26 pm »
Temat wspólnego kibicowania wraca jak najbardziej w obliczu zbliżającego się PP na Podpromiu. Próbuję sobie przypomnieć, jak wygląda sytuacja z kibicowaniem po nieudanych akcjach naszych chłopaków. Różnie to bywało. Na pewno wzmóc wtedy doping, bardzo by pomogło.
Musimy dać z siebie wszystko. Nieraz słyszy się żeby drużyna zagrała na 110% możliwości to wygramy. 
My kibice, za KK, dajmy też te 110% !!!!!!

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #173 dnia: Stycznia 15, 2012, 09:45:08 am »
We wtorek zrobimy rozgrzewkę  ;D Mój sektor mam nadzieję, że się zmobilizuje i będzie głośno dopingował :D Pozdrawiam wszystkich z D2  :P

Madm

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 505
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #174 dnia: Stycznia 15, 2012, 13:02:23 pm »
Może gdzieś to ktoś napisał, nie wiem, może przeoczyłem, więc zapytać nie zaszkodzi :)

Czy klub kibica, przynajmniej w cześci(z liderem i z bębnami;]) będzie w finałach PP? Chodzi mi o to czy będziecie siedzieć w jednym sektorze bo to ze na meczach będziecie to wiadomo na bank :)

I chyba macie jakiegoś znajomego  z KK Skry - możecie ich poprosić o normalne dopingowanie, z bębnami a nie z syrenami?
"Po walkach znamy porażek smak,
 w smutku przetrwamy, pucharu brak!"

dina

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 523
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #175 dnia: Stycznia 15, 2012, 13:40:08 pm »
Może gdzieś to ktoś napisał, nie wiem, może przeoczyłem, więc zapytać nie zaszkodzi :)

Czy klub kibica, przynajmniej w cześci(z liderem i z bębnami;]) będzie w finałach PP? Chodzi mi o to czy będziecie siedzieć w jednym sektorze bo to ze na meczach będziecie to wiadomo na bank :)

I chyba macie jakiegoś znajomego  z KK Skry - możecie ich poprosić o normalne dopingowanie, z bębnami a nie z syrenami?
Nasz KK będzie. Tam gdzie zwykle :D A co do Skry to chyba tylko interwencja ochrony może pomóc.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 15, 2012, 13:41:52 pm wysłana przez dina »
Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe.

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #176 dnia: Stycznia 15, 2012, 13:53:04 pm »
I chyba macie jakiegoś znajomego  z KK Skry - możecie ich poprosić o normalne dopingowanie, z bębnami a nie z syrenami?

Proszenie tutaj nic nie pomoże. Oni mają taki styl kibicowania i inaczej (bez trąb i syren) nie umieją.

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #177 dnia: Stycznia 15, 2012, 14:04:00 pm »
Wie ktoś gdzie KK ze Skry będzie "ulokowany"? Trochę będzie beznadziejnie gdy np. będą w C3 - będą stać a ja w C4 siedząc nic nie będę widział i bd. musiał stać...

Podobało mi się wczoraj te przekrzykiwanie - kto głośniej w sektorze KK. Głośniejsi byli Ci którzy m.in. stoją na schodach ;d
« Ostatnia zmiana: Stycznia 15, 2012, 14:10:50 pm wysłana przez Asta »

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #178 dnia: Stycznia 15, 2012, 14:15:52 pm »
Wszystkie KK przyjezdne będą w górnych sektorach ulokowane. A stać to powinna cała hala od pierwszego gwizdka sędziego. Bo ostatnio nawet na piłkę setową nie chce się podnieść tyłeczka, oj nieładnie.

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #179 dnia: Stycznia 15, 2012, 14:16:59 pm »
Wszystkie KK przyjezdne będą w górnych sektorach ulokowane. A stać to powinna cała hala od pierwszego gwizdka sędziego. Bo ostatnio nawet na piłkę setową nie chce się podnieść tyłeczka, oj nieładnie.
Wczoraj jak wstawaliśmy na setową to zazwyczaj Wagner brał czas i po czasie była strata pkt :D