Autor Wątek: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie  (Przeczytany 217504 razy)

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #220 dnia: Stycznia 18, 2012, 14:35:19 pm »
Z A2, też będziemy spoglądać na K3 i dopingować. Tylko, gdzieś tam w pobliżu bedzie KK SKRY.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #221 dnia: Stycznia 18, 2012, 14:37:04 pm »
Trutnie nam nie straszne :D

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #222 dnia: Stycznia 18, 2012, 14:39:52 pm »
Trutnie nam nie straszne :D
I to się liczy! :)
Wielkie odliczanie czas zacząć... dwa dni jeszcze! :D
Dokładniej 3 dni 9 godzin i 18 minut :D
« Ostatnia zmiana: Stycznia 18, 2012, 14:41:49 pm wysłana przez Asta »

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #223 dnia: Stycznia 18, 2012, 15:23:39 pm »
 Dzisiaj na poczcie spotkałam Alka :D W zespole pełna mobilizacja. Chłopaki na pewno dadzą z siebie wszystko, ale my musimy im pomóc. Obiecałam, że nie zawiedziemy  ;) Więc ma być moc! ;D

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #224 dnia: Stycznia 18, 2012, 16:25:51 pm »
Naprawdę trzeba pomóC! Ale to powinno samo przyjść. Chyba nie będzie w tym meczu tzw. Piknikowców. Bo każdy wie po co idzie na ten mecz.
Będzie tumult niesamowity i chociaż wiem, że nikogo z kibiców Resovii nie trzeba będzie zachęcać przyspiewką "Wszyscy wstają i pomagają", to jednak apeluję do KK, weźcie jakąś tubę i głównodowodzący niech krzyknie to hasło od czasu do czasu, bo niektórzy niedosłyszą.

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #225 dnia: Stycznia 18, 2012, 17:13:51 pm »
Ja mam nadzieje, że atmosfera będzie przynajmniej tak dobra jak w meczu z Sisleyem rok temu. Pamiętam, że przed tamtym meczem też było takie ,,podniecenie'' i doping był super. Gorzej z wynikiem ale to inny temat. Boje się, że klub kibica Skry i inni przyjezdni spoza Rzeszowa (np. Kurkofanki i Wlazłofanki które są o dziwo mocno słyszalne) mogą zepsuć atmosferę. No ale z drugiej strony liczę na KK Jastrzębia. Reasumując mam nadzieje, że w sobotę zgotujemy piekło Skrze !

B54

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 217
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #226 dnia: Stycznia 18, 2012, 18:32:25 pm »
Piski "dziewcząt" i Pan krzyczący przez mikrofon "wszystkie ręce klaszczą".  :(

Wisłok

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 207
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #227 dnia: Stycznia 18, 2012, 18:34:08 pm »
Tak sobie oglądam teraz skre i jak by nie wodzireje to tam by nie miał kto poprowadzić dopingu... a te piski kurko i wlazło fanek to masakra jakaś...

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #228 dnia: Stycznia 18, 2012, 19:09:41 pm »
Tak sobie oglądam teraz skre i jak by nie wodzireje to tam by nie miał kto poprowadzić dopingu... a te piski kurko i wlazło fanek to masakra jakaś...

W TV to wygląda jak wygląda ..... a wyobraźcie sobie jak to wygląda w Rzeczywistości :)

KK z Wawy .... nie jeden mecz w ramię w ramię kibicowaliśmy na Ursynowie .... i w 2 czasem w trójkę potrafiliśmy przekrzyczeć całą halę .... więc liczę na was w sektorze K iż dacie z siebie wszystko ..... to tylko dwa dni ....... Tym razem nikt nie będzie się dziwnie patrzył na Was .... bo wielu takich będzie na hali. Dodatkowo będą kibice Skry ... co będzie dodatkowo mobilizować .....

Dołączcie się do dopingu KK a będzie dobrze ..... Pomożecie???

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #229 dnia: Stycznia 18, 2012, 19:14:44 pm »
Pozwoliłem sobie na przeklejenie tego wezwania po raz wtóry, bo trochę zginęło w powodzi żartów.

Zainspirowany przez mediolan8

1. podaję miejsca, gdzie będzimy siedzieć: K 3  rz. 9 
zapraszając do przesiadania się blisko nas i wspólny doping, licząc na życzliwość sąsiadów, którzy pójdą na zamianę miejsc.

2. rzucam też w imieniu KK Resovii z Warszawy wyzwanie innym grupom kibiców (czy nawet grupkom - bo nie ilość tu ważna ale jakość) na najlepszy doping, wygląd, transparent...

Liczę na fotki czy krótkie relacje video - wrzucone na tą stronę.

Oczywiście KK z Rzeszowa nie bierze udziału w konkursie ale za to powinni zostać sędzią i po turnieju wydać ocenę.

No to jak?  :)