Autor Wątek: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie  (Przeczytany 217503 razy)

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #310 dnia: Lutego 08, 2012, 22:06:12 pm »
Atmosfera świetna. Co to się nie działo :) Brawa należą się także dla kibiców z Turcji. Dzielnie walczyli z Nami ale nie wygrali ;)

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #311 dnia: Lutego 08, 2012, 22:09:59 pm »
Wielkie ukłony dla KK za mądre poprowadzenie dopingu. Tak właśnie to sobie wyobrażałem. To co najlepsze zostawiliście na koniec. Doping narastający w miarę rozwoju wydarzeń na boisku, a końcówki wspaniałe, a "złoty set" to już hala odpłynęła. Oczywiście, zasługa wszystkich w tym. Wszyscy bardzo chcieli i pomagali. Opłaciło się.
Żałuj dzuzka86, że Cię tam nie było.

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #312 dnia: Lutego 08, 2012, 22:44:12 pm »
Nie dawno wróciłem z Podpromia... Na takim meczu jeszcze nie byłem. Półfinał PP ze Skrą to przy tym pikuś. Kibice kapitalni! Sam mam do teraz ręce całe czerwone i gardło zdarte. A kibice Tureccy widać mimo wszystko zaskoczeni byli. Rozglądali się po hali z podziwem. Ładny gest po meczu Grozera który ukłonił się do kibiców i podziękował za wyjątkowy doping!

themiel

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 102
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #313 dnia: Lutego 08, 2012, 23:01:00 pm »
A ja chce podziękować w szczególności KK za zaintonowanie ,,wszyscy wstają, pomagają" mam nadzieje ze juz teraz wszystkie tie breaki bedziemy tak oglądać, pozdRRowienia dla wszytkich i dzieki za wspaniały mecz:)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #314 dnia: Lutego 08, 2012, 23:18:34 pm »
Pędzel już podziękował w imieniu całego SSPS, ja tylko jeszcze drobną cegiełkę chcę od siebie dorzucić. Dzisiaj wszyscy bez wyjątku zasługują na wielkie słowa uznania, po prostu : WIELKIE DZIĘKI I BRAWO. Dzisiaj to było to co mi się marzyło od jakiegoś czasu. Muszę się przyznać,że trochę wątpiłem, czy hala wstanie od samego początku złotego seta, cieszę się że się myliłem, jestem dumny,że można na WAS liczyć.

mariolka789

  • Gość
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #315 dnia: Lutego 08, 2012, 23:39:13 pm »
Ładny gest po meczu Grozera który ukłonił się do kibiców i podziękował za wyjątkowy doping!
Grozer ostatnio oddał statuetkę dla SSPS, teraz podziękował bo zapewne dla niego bylismy 7 zawodnikiem na boisku !!! dla niego kibice też są warci podziękowania !! za tak wspanaiły doping !!!

mariolka789

  • Gość
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #316 dnia: Lutego 08, 2012, 23:50:10 pm »
 Kubańczyk Leonel Marshall.  - Było dobrze, ale nie perfekcyjnie. Gdyby nasza gra była taka jak w pierwszym meczu pewnie dzisiaj to my cieszylibyśmy się z awansu. Popełnialiśmy za dużo prostych, nie wymuszonych błędów co przełożyło się na niekorzystny wynik. Z mojej perspektywy mogę tylko powiedzieć tyle, że gra przed takimi kibicami i w takiej atmosferze to marzenie każdego siatkarza. Bardzo chciałbym zagrać w przyszłości w polskiej lidze.
Kibice bądźmy dumni z siebie że to co robimy doceniają zawodnicy innych drużyn, a Resovia niech będzie dumna z nas że ma tak zajebistych kibiców !!!

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #317 dnia: Lutego 09, 2012, 00:10:22 am »
No to zapraszamy do naszej ligi;D

Mi się dzisiaj łza w oku zakręciła kiedy znajomy powiedział mi po meczu że dziękuje mi za wszczepienie mu miłości do siatkówki bo do końca życia nie zapomni tego co dzisiaj przeżył :D

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #318 dnia: Lutego 09, 2012, 08:43:16 am »
Cieszy fakt, że ludzie przejrzeli na oczy i zrozumieli, że lepiej pomagać dopingiem niż sie obrażać na zawodników gdy nie idzie...:D choć miejscami było cichutko jak nasi nie spisywali się najlepiej....i bałem się że nie będzie mobilizacji, a jednak.... obyśmy tylko na laurach nie osiedli :)

Mialem takie same przeczucia ale na szczęście się nie spelnily, choć niedaleko mnie siedzieli ludzie w koszulkach Sovii (!) i nawet przez cztery sety nie zaklasnęli ... ale koniec narzekania.  ;)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #319 dnia: Lutego 09, 2012, 08:53:59 am »
Ja napiszę trochę przewrotnie, są kibice którzy chcieliby takiego dopingu na każdym meczu, ja mówię niekoniecznie, zachowajmy go na najważniejsze mecze, czyli półfinał (jeśli trafiłby się ze Skrą), ale przede wszystkim na finał MP, a najlepiej piąty mecz. Jeśli doping taki będzie ciągle, to trudno będzie o coś lepszego kiedykolwiek, jeśli będzie on w najważniejszych momentach, to będzie bardziej dawał ciary na plecach i nie tylko. Nie zapomniałem oczywiście o finale CEV, ale celowo zostawiłem go na koniec. Dla mnie jest on cenniejszy od MP (możecie nie zgadzać się ze mną), bo zdobyty na arenie Europejskiej, z rywalami, którzy grają różną siatkówkę i do nich ciężej jest dopasować taktykę. Drużyny, z którymi gramy w lidze znamy już na wylot i nie daje to takiej satysfakcji, jak puchar CEV. Oczywiście inną rzeczą jest zwycięstwo ze Skrą, ale to już coś zupełnie co innego. Tu już nie chodzi tylko o sportowy aspekt, ale coś więcej. Zwycięstwo ze Skrą (dobrem narodowym), to zwycięstwo na innej płaszczyźnie-mentalnej. Ale o tym będzie okazja napisać później.Teraz to jeszcze raz brawo, WSZYSCY WSTALI I WYGRALI.