Autor Wątek: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie  (Przeczytany 217504 razy)

szefb3

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 524
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #390 dnia: Marca 27, 2012, 23:20:31 pm »
Kolego Prezesie,
roztrenowanie oczywiście, jednakowoż jakkolwiek przed meczem chciałem potrenować w takiej samej bliskości hali jak to czynimy we Wawie.  Wiem marudzę, ale mnie kolega Prezes sam rozpuścił :D

Blisko hali nie trenujcie, tam nieżyczliwy ludzie chadzają

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #391 dnia: Marca 27, 2012, 23:33:16 pm »
Ale na błoniach za Podpromiem można próbować złocisty napój trąbić. ;)

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #392 dnia: Marca 28, 2012, 00:39:17 am »
Kolego vice - co Wy pitolicie. Zarządzam zgrupowanie w Szynku Rzeszowskim a potem krokiem marszowym udamy się w stronę Podpromia.
A po zwycięskiej wojnie z Moskalem zwycięski bankiet w tym samym miejscu. Prezes stawia! Ale za wasze pieniądze  :D
Jasne? Wykonać.   

Sovia!

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #393 dnia: Marca 28, 2012, 08:19:35 am »
Ale na błoniach za Podpromiem można próbować złocisty napój trąbić. ;)
Ryzykowne dosyć ;)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #394 dnia: Marca 28, 2012, 08:30:03 am »
Kolego vice - co Wy pitolicie. Zarządzam zgrupowanie w Szynku Rzeszowskim a potem krokiem marszowym udamy się w stronę Podpromia.


phi co to za zgrupowanie po którym krokiem marszowym będziemy w stanie iść ;)


Cytuj
A po zwycięskiej wojnie z Moskalem zwycięski bankiet w tym samym miejscu. Prezes stawia! Ale za wasze pieniądze  :D

Nie wiedziałem, że Prezes z Krakowa :P

Magdziulka2411

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #395 dnia: Marca 29, 2012, 17:51:14 pm »
a w niedzielę będzie organizowane wspólne oglądanie meczu?

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #396 dnia: Marca 29, 2012, 18:06:10 pm »
Kibice Resovii zabrali głos: http://blokaut.net/aktualnosc/1219

pedzelito

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2104
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #397 dnia: Marca 30, 2012, 12:40:08 pm »
Sportowe Fakty:

Gwiazda rosyjskiej ligi: Zapamiętam ten mecz do końca życia

Rosjanie zmierzyli się w środę w Rzeszowie z Asseco Resovią w pierwszym meczu finału Pucharu CEV. Po niezwykle zaciętym meczu wygrali 3:2 i przed niedzielnym rewanżem we własnej hali są faworytem do zdobycia tego trofeum.
Ich lider, Węgier Peter Veres był po meczu zachwycony zachowaniem kibiców. - "Ja nie jestem zaskoczony. Ja jestem super zaskoczony tym, co dzisiaj zobaczyłem, bo nie widziałem czegoś takiego przez całą swoją karierę, a gram w siatkówkę przecież już kilka ładnych lat! To był mój pierwszy raz w Polsce i na pewno zapamiętam go na całe życie - powiedział dla portalu SportoweFakty.pl Veres. - "W Rosji kibice na trybunach wyglądają jakby przyszli do teatru obejrzeć jakąś sztukę. W Rzeszowie to my siatkarze obejrzeliśmy pokaz sztuki kibicowania przez całą, wypełnioną po brzegi kibicami halę. Niesamowite uczucie." - dodał.

PozdRRo!
Pedzelito

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #398 dnia: Marca 30, 2012, 14:44:25 pm »
Sportowe Fakty:

Gwiazda rosyjskiej ligi: Zapamiętam ten mecz do końca życia

Rosjanie zmierzyli się w środę w Rzeszowie z Asseco Resovią w pierwszym meczu finału Pucharu CEV. Po niezwykle zaciętym meczu wygrali 3:2 i przed niedzielnym rewanżem we własnej hali są faworytem do zdobycia tego trofeum.
Ich lider, Węgier Peter Veres był po meczu zachwycony zachowaniem kibiców. - "Ja nie jestem zaskoczony. Ja jestem super zaskoczony tym, co dzisiaj zobaczyłem, bo nie widziałem czegoś takiego przez całą swoją karierę, a gram w siatkówkę przecież już kilka ładnych lat! To był mój pierwszy raz w Polsce i na pewno zapamiętam go na całe życie - powiedział dla portalu SportoweFakty.pl Veres. - "W Rosji kibice na trybunach wyglądają jakby przyszli do teatru obejrzeć jakąś sztukę. W Rzeszowie to my siatkarze obejrzeliśmy pokaz sztuki kibicowania przez całą, wypełnioną po brzegi kibicami halę. Niesamowite uczucie." - dodał.

PozdRRo!
Pedzelito

I jak tu nie popaść w samouwielbienie ;D

kolos

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 188
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #399 dnia: Kwietnia 11, 2012, 12:07:36 pm »
Czy któryś zawodnik drużyny z Młodej Plusligi jest kibicem Resovii? Bo wczoraj na trybunach tego nie było widać. Mam szacunek do nich za ich osiągnięcia i ich grę, którą nieraz widziałem na Rosirze, ale jak mają przyjść tylko po to, żeby lansować się z dziewczynami na trybunach to niech lepiej wejdą tylko w momencie jak dostają ten czek na 5000zł i wyjdą po tym wydarzeniu z hali nie wracając na trybuny. Swoim wczorajszym zachowaniem tylko zabrali miejsca na trybunach kibicom, którzy z pewnością chociaż raz w meczu by wstali z siedzisk, a już na pewno częściej niż raz przyczyniliby się do dopingu drużynie.