Autor Wątek: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie  (Przeczytany 217504 razy)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #490 dnia: Kwietnia 17, 2012, 23:32:36 pm »
To jak jutro będzieviee w Cornerze, to wyotarujciew słynnego baneru warszawskiego KK!!!! Nie tylko w Conrerze będzie go mozna obejrzeć ;)

Ryba

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 205
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #491 dnia: Kwietnia 18, 2012, 00:59:52 am »
Dzięki za dzisiaj! Jutro niestety już przyjść nie mogę, ale będę z Wami tak jak i z kibicami w Bełchatowie duchem :)

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #492 dnia: Kwietnia 18, 2012, 09:51:01 am »
Mam pytanie do klubu kibica - gdzie kupujecie to konfetti wystrzałowe? Mam ochotę w sobotę obsypać nim naszych ;)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #493 dnia: Kwietnia 18, 2012, 10:00:36 am »
Jeśli dziś wygramy to w sobotę w każdym sektorze takie konfetti powinno wybuchnąć po wygranym meczu. Powiedzcie gdzie kupić ;)

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #494 dnia: Kwietnia 18, 2012, 10:09:09 am »
Jeśli dziś wygramy to w sobotę w każdym sektorze takie konfetti powinno wybuchnąć po wygranym meczu. Powiedzcie gdzie kupić ;)
znalazłem w Łańcucie:
http://allegro.pl/show_item.php?item=2262753060&c=2#tabsAnchor
kupuje białe i czerwone :D

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #495 dnia: Kwietnia 18, 2012, 10:47:39 am »
Hmm, może jakoś byśmy się zorganizowali żeby chętni do zakupu zgłosili się do jednej osoby, ona by zamówiła i przed meczem by się odebrało, oszczędziło by się każdorazowo koszty przesyłki...

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #496 dnia: Kwietnia 18, 2012, 11:08:20 am »
Hmm, może jakoś byśmy się zorganizowali żeby chętni do zakupu zgłosili się do jednej osoby, ona by zamówiła i przed meczem by się odebrało, oszczędziło by się każdorazowo koszty przesyłki...
Jestem za tym. Fajny pomysł. Dołaczam się. Czekam na jakieś szxczegóły oraz komu i ile mam przelać kasy.
Osobiście to mnie się marzy nie konfetti, ale serpentyny tak jak na meczach koszykarskich ARISU Saloniki (ktoś jakiś czas temu podał linka do tych meczy). Matko jedyna, zrobić taką oprawę na Podpromiu, jak już bedzie po gwizdku i Mistrzostwo Polski w naszych rękach. To byłoby coś nieziemskiego!
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #497 dnia: Kwietnia 18, 2012, 11:19:45 am »
Jestem za tym. Fajny pomysł. Dołaczam się. Czekam na jakieś szxczegóły oraz komu i ile mam przelać kasy.
Ja poprosiłem kumpla z pracy, który mieszka w Łańcucie. Może ktoś z tu obecnych jest z Łańcuta i zrobi zakup grupowy - oszczędza się 100 % kosztów transportu :D
Osobiście to mnie się marzy nie konfetti, ale serpentyny tak jak na meczach koszykarskich ARISU Saloniki (ktoś jakiś czas temu podał linka do tych meczy). Matko jedyna, zrobić taką oprawę na Podpromiu, jak już bedzie po gwizdku i Mistrzostwo Polski w naszych rękach. To byłoby coś nieziemskiego!
Jak zobaczyłem te serpentyny w Bełku, przed meczem, to aż mi się zamarzyło, żeby po wygranym u nas zrobić to co Grecy. Nie kilkanaście, bo wyglądały żałośnie, ale kilkaset co najmniej, no i po meczu, żeby nie robić obory jak pszczółki ;D. Jakby co, ja się piszę, chociaż może mi rąk braknąć:
  • baner
  • confetti
  • klaskanie
  • serpentyny

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #498 dnia: Kwietnia 18, 2012, 11:24:37 am »
A ja przypominam o banerach.

Wczoraj mignął jeden z nowych w grupie KK, jednak jeszcze niezbyt eskponowany. Jak rozumiem, pełna prezentacja po ostatecznym zwycieskim meczu  :). Kolejne są w realizacji.
Ktoś jeszcze? 

Zrobimy sitatkarski karnawał na Podpromiu!   :) Tak się bawi, tak się bawi, Resovia!   ;D

« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2012, 11:32:39 am wysłana przez fanzwawy »

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #499 dnia: Kwietnia 18, 2012, 13:38:46 pm »
Konfetti na pewno KK będzie kupował to może im się zrzucimy?