Autor Wątek: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie  (Przeczytany 217511 razy)

kolos

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 188
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #590 dnia: Kwietnia 21, 2012, 22:25:12 pm »
Moim zdaniem dzisiejszy doping to nie był doping na miarę kibiców drużyny Mistrza Polski...
Najpierw trzeba zagrać na poziomie finału o MP a potem mieć pretensje do kibiców. Akurat o to ostatnie mają na forum pretensje jednostki, które dzisiaj na hali raczej nie były.

Merckxes

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 108
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #591 dnia: Kwietnia 21, 2012, 22:39:05 pm »
Jasne, rozumiem Was, że zawodnicy nie pokazali takiego poziomu, który bez cienia wątpliwości można by oklaskiwać. Jednak zabrakło mi trochę werwy, od początku spotkania atmosfera nie była taka jaką sobie wyobrażałem po takich meczach jak choćby z Zaksą czy Dynamem.. Pozostaje wierzyć, że będzie jutro co podziwiać i wszyscy po meczu radośnie udamy się na rynek z pucharem ;)

Hesus

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 257
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #592 dnia: Kwietnia 21, 2012, 23:18:08 pm »
Panie i Panowie zróbcie jutro wszystko, żeby jutrzejszy dzień był dla Dżordża najpiękniejszym dniem podczas pobytu w Resovii !!!

kolos

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 188
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #593 dnia: Kwietnia 21, 2012, 23:31:16 pm »
Jasne, rozumiem Was, że zawodnicy nie pokazali takiego poziomu, który bez cienia wątpliwości można by oklaskiwać. Jednak zabrakło mi trochę werwy, od początku spotkania atmosfera nie była taka jaką sobie wyobrażałem po takich meczach jak choćby z Zaksą czy Dynamem.. Pozostaje wierzyć, że będzie jutro co podziwiać i wszyscy po meczu radośnie udamy się na rynek z pucharem ;)
Tamte mecze często były na styku. Dzisiaj szybko jedna albo druga drużyna(częściej) obejmowały sporą przewagę i emocje były mniejsze. Poza tym wszyscy byli spięci, zarówno zawodnicy jak i kibice- takie dni ostatnio raz na 37 lat...

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #594 dnia: Kwietnia 22, 2012, 00:28:25 am »
Panie i Panowie, jutro nie ma żadnego wybacz mi ani żadnych wymówek, choćby krew się miała lać, wszędzie będzie nas słychać! Ole!
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #595 dnia: Kwietnia 22, 2012, 00:34:23 am »
Chciałabym z tego miejsca pozdrowić panów z Warszawy - jesteście rewelacyjni, bije pokłony. Wszędzie się o was mówi w samych superlatywach. Takich ludzi - kibiców nam potrzeba  :)


A i świetny transparent z pszczółką!

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #596 dnia: Kwietnia 22, 2012, 00:48:27 am »

A i świetny transparent z pszczółką!

A dziękuję, dziękuję  ;) Oby jego treść się jutro spełniła... Przyłączam się do pozdrowień dla panów z Warszawy, jestem pod wrażeniem Waszych działań, świetna inicjatywa z tym chodzeniem od sektora do sektora...

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #597 dnia: Kwietnia 22, 2012, 06:00:40 am »
W drodze na Podpromie miałam okazję poznać "naszych" warszawiaków.Już na Rynku dali czadu i wznosili gromkie okrzyki,a mobilizowanie kibiców w hali -świetny pomysł.

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #598 dnia: Kwietnia 22, 2012, 08:19:49 am »
W drodze na Podpromie miałam okazję poznać "naszych" warszawiaków.Już na Rynku dali czadu i wznosili gromkie okrzyki,a mobilizowanie kibiców w hali -świetny pomysł.
Przed halą zresztą też, aż się jakaś ekipa TV przyplątała :D

mar!usz1000

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 303
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #599 dnia: Kwietnia 22, 2012, 08:50:12 am »
Podziękowania dla KK za super oprawę  i tą akcje w 4 secie. Ja miałem zamiar stać cały mecz, ale ludzie nawet przy tym jak wygrywaliśmy 23 mieli opory  :o Dziś musi być lepiej i mam nadzieje, że w trudnych momentach pokarzemy klasę, bo wczoraj jak tylko ja z sektora krzyczałem to mnie krew zalewała. Pozdrowienia też dla wszystkich, którzy gwizdali na DP i kilku innych panów. W domu założyłem się że tak będzie i dzięki nim wygrałem. Po prostu niektórzy są niereformowalni ;)