Autor Wątek: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie  (Przeczytany 217504 razy)

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #700 dnia: Grudnia 03, 2012, 15:29:58 pm »
mediolan8, ja tak gladki i powściągliwy jak moi Szanowni Przedmówcy nie będę, i daltego zapytam wprost: GDZIE SIEJĄ TAKICH IDIOTÓW I GŁUPKÓW, JAK TY? I bynajmniej nie pytam w kontekście Twoich wypowiedzi w tym wątku, lecz w kontekście wypowiedzi nawołujących do zwolnienia Trenera Kowala czy - a może przede wszystkim - do kibicowania przeciwnikom Resovii i trzymania kciuków za porażkę naszych siatkarzy, bo wtedy wg Twoich urojeń przybliży to nas do zwolnienia Trenera (vide np:  mecz z Polibudą).

Czy Ty naprawdę jesteś tak głupi? Czy może tylko takiego udajesz? A może jakieś kompleksy? Jeżeli tak to lecz je gdzieś indziej, bo w innym wypadku ryzykujesz tym że najdzie się jakiś jegomość który przejdzie się do Twojego sektora (a wiem jaki to sektor) i tak Ci nakopie w cztery litery że planetę Wenus z bliska zobaczysz i/lub cienkim głosem zaśpiewasz.

Chłopie, otrzeźwiej albo odstaw już te pigułki.
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #701 dnia: Grudnia 03, 2012, 16:38:53 pm »
GDZIE SIEJĄ TAKICH IDIOTÓW I GŁUPKÓW, JAK TY?

Zapytaj swoich rodziców !
Prezes-Ignaczak

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #702 dnia: Grudnia 03, 2012, 17:16:54 pm »
Pablo, uprzedzając Twoją reakcję, pozostańmy (Wszyscy Forumowicze) kulturalni na tym forum i zacznijmy po prostu ignorować pewnego użytkownika.
Nie pierwszy i nie ostatni troll na tym forum

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #703 dnia: Grudnia 03, 2012, 21:10:46 pm »
Zapytaj swoich rodziców !

Człowieku, wrzuć na luz. Czego Ty oczekujesz od forumowiczów? Że będą przytakiwać na to co piszesz? Niestety, produkujesz się niesamowicie, a Twoje wypociny (muszę to tak nazwać) nic dobrego, a raczej nic konkretnego do rozmowy nie wnoszą jedynie stek bzdur dzięki czemu robisz z siebie pośmiewisko. Jaki jest Twój cel w wieszaniu psów na Andrzeju?
Co Ty w swoim życiu osiągnąłes? Wygrałeś chociaż jakiś konkurs recytatorski w szkole? Albo konkurs na Mistera gimnazjum?
Dlaczego po meczu nie podejdziesz do Andrzeja i nie wymienisz się swoimi spostrzeżeniami? Andrzej jest otwarty na ludzi, z pewnością znalazłby dla Ciebie 5 minut na którką rozmowę. Ale gdzieee - kozak w necie, i nie powiem co w świecie.

Owszem, nie raz krytykowano Andrzeja za sposób prowadzenia drużyny - jednakże ubiegły rok nas coś nauczył. Andrzej w pierwszym roku swojego samodzielnego prowadzenia drużyny zdobył Mistrzostwo Polski. Czy oby napewno personalnie miał lepszy skład od ZAKSY? Skry? Jastrzębskiego? Nie sądzę, a podkreślam, że on w przeciwieństwie do Skry i ZAKSY miał nowych zawodników na najważniejszych pozycjach w drużynie!
Dlatego też, jeżeli życzysz Resovi źle, to weź wylej swoje żale na onecie czy v24, tam z pewnością ktoś Cię zrozumie, bo takich jak Ty tam pełno. Tutaj piszą osoby które są z Resovią na dobre i na złe - oczywiście, po złym meczu pojawi się fala krytyki, ale nikt o zdrowych zmysłach nie życzy (podobno swojej ukochanej drużynie) przegranej, co więcej wyzywając trenera od głupców. To świadczy o Twojej kulturze osobistej, której śmiem wątpić w jakimś znacznym stopniu nie posiadasz.

Seize the day or die regretting the time you lost.

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #704 dnia: Grudnia 03, 2012, 22:02:10 pm »
No jak tam kolego mediolan - myślisz już coś na temat mojej propozycji? Co prawda masz jeszcze 6 dni ale zbieraj się chłopie. 

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #705 dnia: Grudnia 04, 2012, 20:52:36 pm »
Na jakiej podstawie piszesz Mediolanie, że jestem śmieszny, no przecież (xxx) napisałem Ci, że Resovia nie jest w ekstralidze, więc jej doping jest również na niższym poziomie. Na razie nie można stwierdzić, że doping Braci Resoviackiej byłby na niższym poziomie, bo tego jeszcze nie było. Napisałem Ci o dopingu przez kibiców Legii z późnych lat 70-tych i początku 80-tych, ich doping niczym nie odbiegał od naszego, więc na jakiej podstawie mówisz o czyjejś śmieszności, gdy nie da się najnormalniej porównać dopingowania z racji różnicy poziomu lig. Skoro jesteśmy postrzegani jako najlepsi kibice siatkarscy w Polsce, to dlaczego nie miałoby tak być z kibicami piłkarskimi. Wiem, znowu nie odpowiesz na moje bardzo proste pytanie, bo to za trudne dla Ciebie, Ty nazwiesz mnie głupcem, albo jeszcze gorzej, Ty po prostu nie potrafisz rozmawiać i nie masz na tyle odwagi, aby podejść do człowieka znienawidzonego przez Ciebie (chodzi o trenera- dla ułatwienia), powiedzieć mu swoje spostrzeżenie. Najłatwiej jest anonimowo skrytykować, potem podkulić ogon i schować się w swojej norce.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 04, 2012, 20:56:35 pm wysłana przez A :) »

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #706 dnia: Grudnia 04, 2012, 21:38:00 pm »
Do przedmówcy "Majera"

Napisałem bez odbioru, może przekaz zbyt trudny do zrozumienia.
Powtarzam bez odbioru (tłumaczenie: nie odpisuj na mój post)  ;)!
Prezes-Ignaczak

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #707 dnia: Grudnia 04, 2012, 21:38:46 pm »
BRAWO!!! dla kibiców Resovii, którzy byli w Rumunii. Oglądałam w laola1.tv i świetnie było was słychać doping lepszy niż nieraz w naszej hali. Szczególnie podobała mi się ta przyśpiewka, której na Podpromiu raczej się nie słyszy.

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #708 dnia: Grudnia 04, 2012, 21:45:39 pm »
BRAWO!!! dla kibiców Resovii, którzy byli w Rumunii. Oglądałam w laola1.tv i świetnie było was słychać doping lepszy niż nieraz w naszej hali. Szczególnie podobała mi się ta przyśpiewka, której na Podpromiu raczej się nie słyszy.

100% racji! Zagłuszyli pięknie miejscowych swoim gorącym dopingiem! Super było oglądać mecz w takiej oprawie. Strasznie zazdroszczę kibicom, którzy udali się do Rumuni i tak fantasctycznie wspierali Resoviaków, szkoda, że teraz czeka ich tak długa i męcząca podróż. Za taki doping powinni czarterem wracać :D

szefb3

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 524
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #709 dnia: Grudnia 05, 2012, 06:45:02 am »
BRAWO!!! dla kibiców Resovii, którzy byli w Rumunii. Oglądałam w laola1.tv i świetnie było was słychać doping lepszy niż nieraz w naszej hali. Szczególnie podobała mi się ta przyśpiewka, której na Podpromiu raczej się nie słyszy.

Jak to się nie słyszy? Przecież była na meczu z Polibuda ;)   :D :D :D
« Ostatnia zmiana: Grudnia 05, 2012, 07:08:43 am wysłana przez szefb3 »