Autor Wątek: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie  (Przeczytany 217504 razy)

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #740 dnia: Stycznia 10, 2013, 20:22:16 pm »
Macie dużo racji.
Skoro we wczorajszym, mało ważnym meczu takie akcje podrywały kibiców, to co będzie w meczu z Lube ...
Wierzę, że mimo wszystko Kibice Resovii nie zawiodą. W tamtym sezonie nie było różowo, ale mobilizacja na Dynamo i finał MP była. Dlaczego nie ma tak być we wtorek ??
Do zobaczenia na hali!

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #741 dnia: Stycznia 11, 2013, 09:31:22 am »
Macie dużo racji.
 ...
Wierzę, że mimo wszystko Kibice Resovii nie zawiodą. W tamtym sezonie nie było różowo, ale mobilizacja na Dynamo i finał MP była. Dlaczego nie ma tak być we wtorek ??
Pobawię się w adwokata diabła ;).
Cały czas nikt nie bierze pod uwagę jednego scenariusza. Wszyscy maja nadzieję na żywsze trybuny, bo skład kibiców będzie inny niż w PL. A nie przyszło Wam do głowy, że część osób we wtorek to będą "megapikniki" chcący tylko na żywo obejrzeć włoskie gwiazdy a mający w nosie wynik meczu i naszą Resovię?

Obym się mylił :D

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #742 dnia: Stycznia 11, 2013, 10:44:25 am »
Moja znajoma była w środę po raz pierwszy na meczu siatkówki. Jest więc "megapiknikiem". Rozmawiałem z nią po meczu. Była pod wrażeniem zachowania Klubu Kibica, ale brakowało jej tego, by cała hala reagowała żywiej. Chętnie by się przyłączyła do energiczniejszego dopingu. Niestety, atmosfera nie sprzyjała.
Ludzie po prostu wstydzą się okazywać pozytywne emocje, muszą się "przełamać". Warto im pomóc w przełamaniu pewnych barier.
Większość osób, które po raz pierwszy trafiają na trybuny czuje się w nowym miejscu obco. A jeśli czujesz się obco, raczej nie eksponujesz swoich zachowań. Postawa gospodarza może ci pomóc w "przełamaniu lodów".
Wiem, że Klub Kibica może się czuć zmęczony w nawoływaniu reszty do aktywniejszego kibicowania, ale warto konsekwentnie próbować.
Ludzie czekają na wezwanie "Cała hala odpowiada!". Ludzie przełamują się, gdy słyszą wezwanie "Jeszcze głośniej!".
Przyuczanie do każdego fachu (do fachu kibica też) wymaga mądrości i cierpliwości ze strony nauczyciela (Klubu Kibica). Trzeba też pamiętać, że nie każda lekcja kończy się sukcesem pedagogicznym. :)
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #743 dnia: Stycznia 11, 2013, 11:19:55 am »
Moja znajoma była w środę po raz pierwszy na meczu siatkówki. Jest więc "megapiknikiem". Rozmawiałem z nią po meczu. Była pod wrażeniem zachowania Klubu Kibica, ale brakowało jej tego, by cała hala reagowała żywiej. Chętnie by się przyłączyła do energiczniejszego dopingu. Niestety, atmosfera nie sprzyjała.
Ludzie po prostu wstydzą się okazywać pozytywne emocje, muszą się "przełamać". Warto im pomóc w przełamaniu pewnych barier.
Większość osób, które po raz pierwszy trafiają na trybuny czuje się w nowym miejscu obco. A jeśli czujesz się obco, raczej nie eksponujesz swoich zachowań. Postawa gospodarza może ci pomóc w "przełamaniu lodów".
Wiem, że Klub Kibica może się czuć zmęczony w nawoływaniu reszty do aktywniejszego kibicowania, ale warto konsekwentnie próbować.
Ludzie czekają na wezwanie "Cała hala odpowiada!". Ludzie przełamują się, gdy słyszą wezwanie "Jeszcze głośniej!".
Przyuczanie do każdego fachu (do fachu kibica też) wymaga mądrości i cierpliwości ze strony nauczyciela (Klubu Kibica). Trzeba też pamiętać, że nie każda lekcja kończy się sukcesem pedagogicznym. :)

Ale co się dziwisz, że się ludzie boją? Kiedyś, nie tak dawno temu w rozbujaniu Podpromia pomogło (jedynie pomogło) dwóch wariatów z takim pewnym banerem, a niektórzy do dziś doszukują się lansu i dziwnych intencji u nich.

Z drugiej strony nie ma co czekać, aż KK rozbuja pikników, czasem i KK może nie mieć sił, ale KK to jednak tylko 1 sektor, więc pozostali nie powinni się tylko na KK oglądać. Repres, nie mam wątpliwości, że potrafisz rozbujać swój sektor i pewnie to czynisz :D

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #744 dnia: Stycznia 11, 2013, 12:42:23 pm »
Repres, nie mam wątpliwości, że potrafisz rozbujać swój sektor i pewnie to czynisz :D

Repres potrafi i to nieźle pobudzić sektor I2, gdy wstaje po ciekawej akcji zakończonej zdobyciem punktu przez Resovie i podnosi ręce w geście triumfu, od razu kilka osób wstaje za nim bo w innym wypadku im zasłania  :D(starszy Pan z 8 rz również, który pod nosem mruczy), oby jak najwięcej takich osób w swoich sektorach reagowało w podobny żywiołowy sposób a atmosfera się stworzy samoistnie  ;)
Prezes-Ignaczak

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #745 dnia: Stycznia 11, 2013, 13:10:28 pm »
Kiedyś ktoś zaapelował (nie pamiętam kto) do KK, aby zaśpiewać coś na początek, może reszta hali się przyłączy i zrobi się atmosfera. SSPS zawsze na początku śpiewa hymn, jakoś niewielu sie przyłącza, a może właśnie na Maceratę warto by było przyłączyć się do KK. Poniżej słowa tego hymnu, śpiewane na melodie Roty:

RESOVIA STARY POLSKI KLUB
POTĘŻNY I WSPANIAŁY
BIAŁO CZERWONE BARWY MA
A W HERBIE JEST KRZYŻ BIAŁY
I CHOCIAŻ KLUB TEN STARY JEST
KAŻDY MU WIERNY JEST
KAŻDY MU WIERNY JEST

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #746 dnia: Stycznia 11, 2013, 13:20:03 pm »
Kiedyś ktoś zaapelował (nie pamiętam kto) do KK, aby zaśpiewać coś na początek, może reszta hali się przyłączy i zrobi się atmosfera. SSPS zawsze na początku śpiewa hymn, jakoś niewielu sie przyłącza, a może właśnie na Maceratę warto by było przyłączyć się do KK. Poniżej słowa tego hymnu, śpiewane na melodie Roty:

RESOVIA STARY POLSKI KLUB
POTĘŻNY I WSPANIAŁY
BIAŁO CZERWONE BARWY MA
A W HERBIE JEST KRZYŻ BIAŁY
I CHOCIAŻ KLUB TEN STARY JEST
KAŻDY MU WIERNY JEST
KAŻDY MU WIERNY JEST

Podstawa to okrzyk KK przed rozpoczęciem śpiewania hymnu, nawołujący całą halę do śpiewu
Prezes-Ignaczak

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #747 dnia: Stycznia 11, 2013, 13:30:41 pm »
Repres potrafi i to nieźle pobudzić sektor I2,

Wiedziałem!!!

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #748 dnia: Stycznia 11, 2013, 14:03:24 pm »
Kiedyś ktoś zaapelował (nie pamiętam kto) do KK, aby zaśpiewać coś na początek, może reszta hali się przyłączy i zrobi się atmosfera. SSPS zawsze na początku śpiewa hymn, jakoś niewielu sie przyłącza, a może właśnie na Maceratę warto by było przyłączyć się do KK. Poniżej słowa tego hymnu, śpiewane na melodie Roty:

RESOVIA STARY POLSKI KLUB
POTĘŻNY I WSPANIAŁY
BIAŁO CZERWONE BARWY MA
A W HERBIE JEST KRZYŻ BIAŁY
I CHOCIAŻ KLUB TEN STARY JEST
KAŻDY MU WIERNY JEST
KAŻDY MU WIERNY JEST

Pamiętacie jak ludzie na rynku śpiewali? I to dość wielu się włączyło... Tylko jak ich zmobilizować w hali?  ::)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 11, 2013, 16:05:03 pm wysłana przez Kasja »

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 956
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #749 dnia: Stycznia 11, 2013, 14:42:42 pm »
Kiedyś ktoś zaapelował (nie pamiętam kto) do KK, aby zaśpiewać coś na początek, może reszta hali się przyłączy i zrobi się atmosfera. SSPS zawsze na początku śpiewa hymn, jakoś niewielu sie przyłącza, a może właśnie na Maceratę warto by było przyłączyć się do KK. Poniżej słowa tego hymnu, śpiewane na melodie Roty:

RESOVIA STARY POLSKI KLUB
POTĘŻNY I WSPANIAŁY
BIAŁO CZERWONE BARWY MA
A W HERBIE JEST KRZYŻ BIAŁY
I CHOCIAŻ KLUB TEN STARY JEST
KAŻDY MU WIERNY JEST
KAŻDY MU WIERNY JEST
A może Pan spiker nakazałby wstać wszystkim i odśpiewać Hymn Klubu?
Marzę o tym, żeby tak było na każdym meczu :D
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!