Autor Wątek: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie  (Przeczytany 217511 razy)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #780 dnia: Stycznia 16, 2013, 13:33:07 pm »
W moim sektorze akurat było głośno i przez cały mecz nie słyszałam własnych myśli. Panowie nade mną dopingowali cały czas i być może dlatego odniosłam trochę mylne wrażenie... I wkurza mnie takie narzekanie My dopingowaliśmy a Wy nie! Kto chciał dał z siebie wszystko. Sorry ale z mojej strony więcej się nie dało... Nie będę innych zmuszać do dopingu i też nie będę im tego wytykać. Ja ze swojej strony mam czyste sumienie.   I po tym co pokazali nasi w końcówkach chciało mi się po prostu ryczeć... Ale cóż w 3. sie nie poddaliśmy i nadal było głośno. Ale nie ma się też co dziwić bo 2 pierwsze sety większość dopingowała a i tak to nic nie dało... można się załamać.  Ogólnie wydaje mi się, że było bardzo dobrze! Przesadzacie moim zdaniem! Jak wróciłam do domu moja rodzina, która oglądała w tv mówiła mi, że takiego dopingu dawno nie było ;) Poza tym był moment kiedy przed naszą zagrywką hala sama zaintonowała klaskanie... Wiadomo, że gdybyśmy wygrali chociaż seta to atmosfera była by jeszcze lepsza  ::)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 16, 2013, 13:45:33 pm wysłana przez Kasja »

davl

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 58
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #781 dnia: Stycznia 16, 2013, 14:21:00 pm »
Ja jak kolega Nexter również siedziałem w sektorze J2, i faktycznie powiem że niektórym to sie nic nie chciało. A po mojej prawej stronie w J3 to jak spoglądnąłem  czasami to tylko pojedyncze osoby klaskały, nic poza tym. Ale jak wspomniano wyżej wielu, nowych "kibiców" było zagubionych, a bo to pierwszy raz na hali albo kolega zamówił bilet to przyszedł i oglądał spektakl. Ze swojej strony to robiłem co sie dało mimo chorego gardła (dziś stan jest jeszcze gorszy) tak samo jak sąsiad obok. Mimo wszystko ogólnie rzecz biorąc było bardzo dobrze, szczególnie pierwsze dwa sety ludzie klaskali cały czas i była lepsza atmosfera niż na poprzednich meczach.. natomiast w 3 secie publika podupadła jak gra naszego zespołu..
« Ostatnia zmiana: Stycznia 16, 2013, 14:23:21 pm wysłana przez davl »
każda chwila to szansa aby wszystko zmienić..

Ryba

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 205
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #782 dnia: Stycznia 16, 2013, 15:50:06 pm »
Dobra akcja z hymnem, w lewym sektorze krzesełkowym nawet Pan Marek Karbarz (jako jedyny) wstał :) W końcu było "...hymn śpiewają" czy "...pomagają"?

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #783 dnia: Stycznia 16, 2013, 15:59:30 pm »

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #784 dnia: Stycznia 16, 2013, 16:00:28 pm »
Braklo - Mistrz Mistrz Resovia :( wole to zdecydowanie bardziej niz -> Kto wygra mecz... i chyba hala bardziej przy tym zyje.

mlodymajor

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 176
  • A3
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #785 dnia: Stycznia 16, 2013, 16:11:20 pm »
Obok mnie siedzial Pan ktory nie posiada karnetu ale pomyslal sobie ze pojdzie na mecz i kupil bilet (tak wywnioskowalem z jego rozmowy z jego kolega). Przez caly mecz ostentacyjnie powtarzal co 3 min ze jest spiacy, chce mu sie spac albo ze mu sie nudzi. Przezcaly mecz ani razu!!! nie klasnal. Podczas hymnu nawet nie wstal, a do tego gdy jego kolega chcial wstac to przekonal go ze nie warto wstawac. Po co przychodzic na mecz  :-\

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #786 dnia: Stycznia 16, 2013, 16:16:36 pm »
Obok mnie siedzial Pan ktory nie posiada karnetu ale pomyslal sobie ze pojdzie na mecz i kupil bilet (tak wywnioskowalem z jego rozmowy z jego kolega). Przez caly mecz ostentacyjnie powtarzal co 3 min ze jest spiacy, chce mu sie spac albo ze mu sie nudzi. Przezcaly mecz ani razu!!! nie klasnal. Podczas hymnu nawet nie wstal, a do tego gdy jego kolega chcial wstac to przekonal go ze nie warto wstawac. Po co przychodzic na mecz  :-\
Może był z Bełchatowa albo Kędzierzyna ;)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 16, 2013, 16:18:30 pm wysłana przez madlark »

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #787 dnia: Stycznia 16, 2013, 16:43:31 pm »
Czytam te wypowiedzi i rysuje mi się obraz wczorajszych trybun wypełnionych kibicami, szczelnie i kompletnie.
Obok mnie też siedziały 3 panienki w czarnych strojach(chyba przyszły na pogrzeb) i ani razu nie klasnęły.
Kasja;, Masz ogromne szczęście, że znalazłaś się w sektorze, gdzie dopingiem żyje sektor, ale niestety nie wszędzie tak jest. Możesz zdradzić, który to sektor?
Po tych wypowiedziach na forum mamy przegląd sytuacji.
Niech płyną rady, co z tym fantem zrobić? Jak poprawić sytuację?
To, że KK jest najlepszy, nie ulega wątpliwości, ale już kibice, to wymaga poprawy.

Nexter

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 134
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #788 dnia: Stycznia 16, 2013, 18:35:46 pm »
Obok mnie siedzial Pan ktory nie posiada karnetu ale pomyslal sobie ze pojdzie na mecz i kupil bilet (tak wywnioskowalem z jego rozmowy z jego kolega). Przez caly mecz ostentacyjnie powtarzal co 3 min ze jest spiacy, chce mu sie spac albo ze mu sie nudzi. Przezcaly mecz ani razu!!! nie klasnal. Podczas hymnu nawet nie wstal, a do tego gdy jego kolega chcial wstac to przekonal go ze nie warto wstawac. Po co przychodzic na mecz  :-\

Nasz problem wczoraj polegał na tym, że takich była zdecydowana większość. Sławna Macerata i jeszcze bardziej znani siatkarze przyciągnęli wczoraj na podpromie o wiele wiecej "bydła" niż kiedykolwiek. Ci ludzie nie znaleźli się tam z miłości do klubu, chęci dopingu czy innych pobudek. Oni przyszli do ZOO obejrzeć znane nazwiska i ludzi którzy ich noszą
P.S: Z całym szacunkiem dla naszych wczorajszych przeciwników oczywiście:)

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #789 dnia: Stycznia 16, 2013, 18:36:11 pm »
zrozumcie ,że są kibice którzy przychodzą zobaczyć na żywo dajmy na to "wielką Maceratę" a Resovia to akurat taki dodatek, chociaż ja jestem po wczorajszym podbudowany, obok mnie siedział starszy pan którego nie kojarzę z meczów ligowych i on akurat cały mecz klaskał, wstawał, nawet odpowiadał na "kto wygra mecz"  :)
wczorajszy mecz pod względem dopingu był ok ale zawsze mogłoby być lepiej,

p.s. a najbardziej  wkurza mnie wcześniejsze wychodzenie jak jeszcze piłka w grze, np. wczoraj w trzecim secie pod koniec, tego nie znoszę, ale to chyba kwestia parkingowa jest, bo mi by było normalnie wstyd wyjść wcześniej, nie może jeden z drugim zrozumieć ,że jak zaparkujesz na dolnym parkingu to i tak będziesz pół godziny wyjeżdżać  8)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 16, 2013, 18:38:49 pm wysłana przez willhaven »