Autor Wątek: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie  (Przeczytany 217503 razy)

Nexter

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 134
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #790 dnia: Stycznia 16, 2013, 18:39:34 pm »
zrozumcie ,że są kibice którzy przychodzą zobaczyć na żywo dajmy na to "wielką Maceratę" a Resovia to akurat taki dodatek,

tyle że oni też mogliby złożyć swoje szacowne ręce do klaskania......bo chyba doping głosem jest dla nich nieosiągalny......

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #791 dnia: Stycznia 16, 2013, 18:58:11 pm »
no ale co im zrobisz ? jak im się atmosfera nie udziela, doping na hali ich nie porywa, to przecież im nie rozkażemy  ;)

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #792 dnia: Stycznia 16, 2013, 19:28:45 pm »
W Akademii mają być selekcjonerzy, więc... :P

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #793 dnia: Stycznia 16, 2013, 19:52:39 pm »
Co do śpiewania hymnu -  wyszło średnio. Tzn. sam pomysł jestem jak najbardziej za! Ale to klasakanie do rytmu połowy hali było dla mnie żenujące.
Wyszło świetnie.
Dlaczego to niby klaskanie do hymnu ma być żenujące? Nie bądźmy tacy nadęci. Podczas Pucharu Włoch włoska publiczność wyklaskała hymn państwowy i jakoś nikt tam o żenadzie nie wspominał.
Zaangażowanie w hymn, choćby w formie oklasków, zasługuje na docenienie.
Szczerze mówiąc to Was podziwiam. Skąd Wy macie tyle czasu w trakcie meczu na obserwowanie innych kibiców? Mi jest wszystko jedno czy w sektorze kibicuję sam, czy inni się przyłączają.
Doping też ma swoją temperaturę, swoją dramaturgię. Jednostajny nie spełnia swojego celu. Pomiędzy wydarzeniami na parkiecie a dopingiem istnieje sprzężenie zwrotne. Nie ma nic dziwnego w tym, że w okresie słabszej gry także publiczność potrzebuje chwili na ochłonięcie. Każda "waleczna" akcja powodowała nasilenie dopingu.
W mojej ocenie "bułgarskie huki" zupełnie nie spełniają swojej roli. Nie nakręcają zawodników. Zawodnicy widzą, że publiczności jest obojętne, co się wydarza na parkiecie.
Prowadzący dobrze wyczuwa tempo meczu. KK trzyma doping i daje szansę tym, którzy potrzebują czasu do nakręcenia się w odpowiednim momencie.
Nie narzekajcie. Kilka meczów na Podpromiu obejrzałem i wczorajszy doping oceniam bardzo wysoko.
Czym różnił się wczorajszy doping od dopingu z Fenerbahce czy Dynamo? Tylko wynikiem meczu. Gdyby doszło do V seta, pewnie eksplozja byłaby większa niż kiedykolwiek. Ale nie doszło. Kibice sukcesu? Nie. Przecież z Dynamem przegraliśmy.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 16, 2013, 19:56:59 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Nexter

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 134
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #794 dnia: Stycznia 16, 2013, 19:55:08 pm »

Szczerze mówiąc to Was podziwiam. Skąd Wy macie tyle czasu w trakcie meczu na obserwowanie innych kibiców? Mi jest wszystko jedno czy w sektorze kibicuję sam, czy inni się przyłączają.

Jak ktoś Ci zwraca uwagę , że za głośno krzyczysz to trudno nie zwracać na niego uwagi....... :-[

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #795 dnia: Stycznia 16, 2013, 20:00:09 pm »
Podobno do mnie też kiedyś tak wołali, ale ja tego nie zauważyłem. Widocznie już się poddali.  ;D
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Nexter

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 134
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #796 dnia: Stycznia 16, 2013, 20:01:41 pm »
A mnie to irytuje......za każdym razem tak samo >:(

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #797 dnia: Stycznia 16, 2013, 20:06:00 pm »
To zajmij się sobą, meczem i dopinowaniem, a nie zajmuj się swoimi sąsiadami.
Ja mam ten komfort, że na starość głuchnę i słyszę tylko to, co chcę słyszeć.  ;D
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Nexter

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 134
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #798 dnia: Stycznia 16, 2013, 20:49:17 pm »
Ja mam ten komfort, że na starość głuchnę i słyszę tylko to, co chcę słyszeć.  ;D

Ufam, że mi też z wiekiem przyjdzie taka przypadłość ;D

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #799 dnia: Stycznia 16, 2013, 20:51:12 pm »
Repres, z Fener i Dynamem było jednak głośniej i więcej "stójki" ale to wynikało z wyniku, masz rację, jakbyśmy wczoraj wyszli na 1-1 lub 1-2 w setach to w czwartym secie byłoby na pewno głośniej, polecam wczorajszy mecz bez komentarza, ktoś tam wklejał link w temacie, zrewidowałem swój pogląd o naszym wczorajszym kibicowaniu po tej projekcji i również uważam że było OK.