Autor Wątek: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie  (Przeczytany 217505 razy)

suchyrzeszow

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 67
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #800 dnia: Stycznia 16, 2013, 21:30:00 pm »
Kurcze kibicowanie to taki temat rzeka..
Wiadomo że przychodzą na hale ludzie którzy doping mają daleko gdzieś.. I czy jest to mecz z Olsztynem, Kielcami czy Lube dla nich doping na hali nie istnieje i zwisa im to.
Ale popatrzymy na to też z drugiej strony.. Każdy kupuje bilet i ma prawo oglądać spotkanie tak jak mu się podoba.. Jeden będzie klaskał i coś tam odpowie chociaż ma 50lat, drugi o 20 lat młodszy przyjdzie z panną i przesiedzą całe spotkanie prawie zasypiając (taką parę wyczailiśmy wczoraj) ale nikogo nie zmusimy do tego żeby wstawali klaskali dopingowali..
To raz. A dwa. Na takie mecze jak wczoraj przychodzi duuuuża liczba ''Januszy'' którzy przychodzą pokrytykować przez całe spotkanie.. Kuźwa jak mnie tacy ludzie denerwują! >:(. Ten Tichoczyk to słoby jak junior. Ten Serb jakiś to taki i sraki. Ten tamten zły ten niedobry ta Resovia to jakiś kabaret.. Wrrr.

Osobiście na mecze ze słabszymi rywalami jeśli tylko mam czas przychodzę na neutralne sektory. Staram się coś pokrzyczeć poklaskąć. Ale też obserwuję jak zachowują się zawodnicy na ławce jak meczem żyje Kowal. Jakie uwagi ma do zawodników itd itp.
Na te ważniejsze mecze staram się być blisko KK. Schodki nie raz upierdzielone w błocie jak wczoraj :) ale wiem że w takich meczach poprostu bym nie wytrzymał na normalnym sektorze.. Raz ''ekspertów Januszy'' a dwa '' Siadej młody'' trzy mam taką adrenalinę w tych meczach że szkoda gadać.. I zamiast na łacinę wolę wyładować ją na doping. Chodź w KK też nie raz mi się zdarzy zapomnieć  ;)

Na przerwach między setami trochę się uspokajam. Dlaczego? A bo w Focusie tańczy moja dziewczyna. I tu szczerze? Gówno się na tym znam, ale pooglądam z zaciekawieniem i  zawsze jej napiszę wiadomość że ładnie im wyszło. A i tu prośba ode mnie. Klaśnijcie też czasami dla tych dziewczyn. One naprawdę nie mają lekkich treningów. Przygotowań, jakiś tam układów a dostają za to.. BRAWA od Was to jest ich jedyna ''wypłata'' ;)

Co do wczorajszego meczu. To tutaj idealnie trafił Repres. Gdybyśmy wygrali pierwszego seta? Wiecie co by się działo? A gdyby tak doszło do 5 seta  :o
Wielu moich znajomych którzy nie mogli kupić biletów na mecz a oglądali tylko w tv mówili że na początku doping był piękny.
Dla mnie hymn wyszedł jak na pierwszy raz całkiem spoko. Wszyscy wstali i na ile umieli i mieli chęci to pośpiewali. Osobiście miałem ciarki niczym na finałowym 4 meczu ;)

tubka1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 80
  • FANATYK
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #801 dnia: Stycznia 18, 2013, 21:39:35 pm »
Na forum niektórzy wypisują jaką to mają "adrenalinę" i "ciśnienie" przed meczami, że nie mogą usiedzieć w miejscu, że mają pomysły na doping, że chcą coś zmienić, itd. Na "schodkach" koło B4 stoją ciągle Ci Sami Ludzie...

Po raz kolejny napiszę - jest miejsce dla każdego, kto chce pomóc w dopingu. To nic nie kosztuje, wystarczy przyjść i zabrać ze sobą chęci. Jeżeli nie podoba Ci się "otoczenie" w Twoim sektorze - dawaj do B4! Samo się nie zaśpiewa!
153% PIKNIK

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #802 dnia: Stycznia 18, 2013, 22:41:32 pm »
Podobno, gdy Tichacek schodził z parkietu, to jakieś buraki gwizdały na niego. Przyznam, że nie słyszałem tego (siedzę po drugiej stronie i słyszę zupenie inne odgłosy), ale jeśli to prawda...
Podobnej chamówy... Gwizdać na swoich zawodników...? :o >:(
Zawodnik Resovii gnojony z wlasnych trybun? Przykro doczekać takiej chwili.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #803 dnia: Stycznia 19, 2013, 12:03:00 pm »
Ja siedziałam na przeciwko niego jak schodził i wcale nikt nie gwizdał... Już niektórzy jakieś urojenia mają

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #804 dnia: Stycznia 20, 2013, 19:33:44 pm »
Ja siedziałam na przeciwko niego jak schodził i wcale nikt nie gwizdał... Już niektórzy jakieś urojenia mają
Czyżbyś się przeniosła do "mojego" sektora?

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #805 dnia: Stycznia 20, 2013, 19:58:50 pm »
Nie przeniosłam się ale na ten mecz zamieniłam się z kolegą :)

lozano

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #806 dnia: Stycznia 27, 2013, 22:34:13 pm »
Klub kibica zdominował od kilku sezonów podpromie ,przez jakis czas było to nawet fajne,lecz transformacja oprawy ,ma moim zdaniem ,tempo żółwia.  Niewiele spontaniczności w tym wszystkim.
semena trzeba zdenerwować

ull

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 103
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #807 dnia: Stycznia 29, 2013, 15:10:37 pm »
http://www.rzeszow.sport.pl/sport-rzeszow/1,130162,13313378,100_tys__km_za_swoja_druzyna__Kibice_Asseco_Resovii.html

Możemy być ogromnie dumni z postawy, jaką przez te 9 lat istnienia  SSPS-u prezentowali nasi kibice, już nawet nie mówię o samych wyjazdach chociaż one zasługują na największe pochwały, ponad 100 tys. km na liczniku robi wrażenie, ale przecież niejednokrotnie chwalono KK za oprawy meczowe stojące na najwyższym poziomie, komentatorzy nie raz, nie dwa chwalili atmosferę jaka panuje na każdym meczu na Podpromiu. Mamy z czego być dumni :)
We wszystkim co robisz dąż do perfekcji i nigdy nie myśl, że już jesteś "mistrzem".

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #808 dnia: Stycznia 29, 2013, 16:31:15 pm »
Ho ho nastukaliśmy już kilometrów!  Przy okazji tego pięknego jubileuszu 100 tys. km wzięło mnie na wspominki...
To było 9 lat temu - grudzień 2004. Pierwszy wyjazd nowo powstałego Stowarzyszenia Sympatyków Piłki Siatkowej RESOVIA do Sosnowca.
Z racji że był to okres przedświąteczny w sosnowieckiej hali zameldowało się 100 resoviackich Mikołajów  :)
Nie pamiętam już dokładnie wyniku meczu (to było tak dawno), ale wygraliśmy, bo po meczu zawodnicy i Jasiu Such dziękowali nam za doping, który poniósł ich do zwycięstwa. Ten wyjazd był początkiem naszego resoviackiego szlaku. I wtedy nawet do głowy by mi nie przyszło, że kiedyś dzięki Resovii odwiedzę takie miasta jak Rotterdam, Ryga, Paryż, Trento, Wenecja, Berlin, Lubliana, Moskwa i wiele innych. Muszę przyznać, że to było wspaniałe 9 lat wędrówki ludów za Resovią  8)

A tu kilka starych zdjęć z pierwszego roku działalności SSPS-u

Sosnowiec




Nysa


Rybnik


Wa-wa


Jastrzębie


PS Niezły mieliśmy wtedy "sprzęt kibicowski"  :o No, ale każdy musi od czegoś zacząć  ;)

Diego

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 478
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #809 dnia: Stycznia 30, 2013, 00:25:08 am »
Sekcja dęta FC Boguśka, Wiśnia, Małysz, Kuzyn, Kuny... i najlepszy wyjazd Jaśka czyli Jastrzębie ;D plus duża liczba osób, którzy się wtedy udzielali przy SSPS-ie, a losy dzisiaj ich rzuciły w różne strony. Brakuje jeszcze naszego zdjęcia z pierwszych spotkań na Rosirze, gdzie wszystko się zaczynało.
Ciekawe kto pamięta jeszcze, że mecz u nas zaczynał się co najmniej 20 wcześniej przed pierwszym gwizdkiem i wtedy zaczynaliśmy doping.