Autor Wątek: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie  (Przeczytany 217508 razy)

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #860 dnia: Lutego 20, 2013, 16:06:02 pm »
Obserwując wczorajszy i dzisiejszy mecz można było zauważyć wiele pomysłowych banerów w rękach kibiców. To miłe, że zdaje się zapoczątkowaliśmy tą modę naszym banerem.
Kolega why prezentował nawet dwa - jeden dziś: Strzela Sovii armata i pszczółka już nie lata (który znamy z tamtego sezonu), a wczoraj nowy: Kto jest dumą Rzeszowa? Mistrz. mistrz Resovia!  :)

Ten nowy - przełamując wrodzoną nieśmiałość ;) - zecydowałem się zaprezentować po pierwszym meczu :) Jeszcze nie miałem okazji obejrzeć powtórek, ale dzięki Jasiowi wiem, że był widoczny :D

Ten drugi, przygotowany na ubiegłoroczny finał, zabrałem ryzykując uszczerbek stanu pamiatki - jako wróżbę - widnieją na nim podpisy całego "złotego" składu. I mimo iż przesądny nie jestem - odpukać w niemalowane - przyniósł szczęście  :P

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #861 dnia: Lutego 21, 2013, 21:02:51 pm »
Pozwoliliśmy sobie we wtorek zamieścić nową formę dopingu, który jest wspólnym dziełem kilku kibiców.

- Kto jest dumą Rzeszowa?
- Mistrz, mistrz Resovia!

- Kto biel-czerwień w herbie ma?
- Mistrz, mistrz Resovia!

- Kto o swą tradycję dba?
- Mistrz, mistrz Resovia!

- Kto dziś z siebie wszystko da?
- Mistrz, mistrz Resovia!

- Kto pokaże jak się gra?
- Mistrz, mistrz Resovia!

- Kto smak zwycięstwa zna? 
- Mistrz, mistrz Resovia!

- Kto najlepszych fanów ma?
- Mistrz, mistrz Resovia!


A na koniec mała zmiana:

- Ta drużyna, tylko ta
 - Mistrz, mistrz Resovia!
   Mistrz, mistrz Resovia! 
   Mistrz, mistrz Resovia
!

Oraz zwrotka specjalna:

- Przed kim pęka nawet Skra?
- Mistrz, mistrz Resovia!  :)

A na koniec sezonu:

- Kto sześć koron mistrza ma?
- Mistrz, mistrz Resovia!
  ;D


Zapytanie do Klubu Kibica z Rzeszowa

Nasza propozycja jest oryginalna bo tylko związana z naszym klubem, łatwa do podchwycenia przez wszystkich kibiców i bardzo się spodobała, co widać w tym wątku wcześniej, pochlebne opinie wyrazili także Wasi członkowie.
 
Nie przygotowaliśmy jej dla własnej satysfakcji ani dla własnych potrzeb. Przygotowaliśmy ją dla naszego klubu i wszystkich kibiców Resovii.

W związku z powyzszym ponowimy pytanie ? Czy wykonacie z nami ten doping w hali w Bełchatowie? Było by nam miło a efekt będzie na pewno bardzo spektakularny.

Pozostajemy z nadzieją, że podzielacie hasło - wszyscy jesteśmy Resovią.   

Z wyrazami szacunku

Warszawski Klub Kibica razem z zaprzyjaźnionymi kibicami z innych miejscowości.

« Ostatnia zmiana: Lutego 21, 2013, 21:08:24 pm wysłana przez fanzwawy »

pedzelito

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2104
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #862 dnia: Lutego 22, 2013, 07:21:41 am »
W związku z powyzszym ponowimy pytanie ? Czy wykonacie z nami ten doping w hali w Bełchatowie?

Tekst chyba najlepszy z tych które pojawiły się na forum jako propozycja i na pewno wart przedyskutowania i wypróbowania.
NA PEWNO w Bełchatowie tego nie zaśpiewamy bo jest po prostu za wcześnie. Musimy "ogarnąć" tą przyśpiewkę, usłyszeć jak to brzmi (w autobusie :)) ) i wtedy całkiem możliwe że wejdzie do naszego stałego repertuaru.
Gratuluję pomysłowości - teraz czas na nas. Będzie burza mózgów i... głosów. :) Poczekajmy na efekty.

PozdRRo!
Pedzelito

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #863 dnia: Lutego 22, 2013, 12:30:37 pm »
Efekt byłby niesamowity. Zaintonować cała hala odpowiada i Klub Kibica pierwszą część a hala Mistrz Mistrz Resovia ;)

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #864 dnia: Lutego 22, 2013, 13:33:32 pm »
Wiem że się powtarzam, ale pomysł jest GENIALNY.
Nawet udało mnie się jakiąś melodię pod to połozyć. Ale nie ma jak zaprezentowac :). Melodia jest bardzo prosta i pochodzi od przyspiewki KK "ta druzyna z Rzeszowa", itd.
W formie tej przyspiewki na tą melodię leci pytanie, a odpowiedź już normalnie gromkim i burzliwym "MISTRZ, MISTRZ RESOVIA".
Myslę że warto spróbować tego już w najbliższym meczu w Bełku, tym bardziej że jak docierają do mnie sygnały wybiera się dość spora grupa (ok. 25 głow) niezrzeszona w KK, która dodatkowo bedzie siedzieć w jednym miejscu.
« Ostatnia zmiana: Lutego 22, 2013, 16:22:56 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #865 dnia: Lutego 22, 2013, 14:21:13 pm »
Chciałam zwrócić uwagę na jedną rzecz... Wiadomo każdy z nas w hali (w większości dorosły) utożsamia się z klubem. Ma barwy albo i nie ale kibicuje Resovii i nazywany jest kibicem Resovii. Dlatego miejmy świadomość, że nasze zachowanie w czasie meczu rzutuje na obraz wszystkich kibiców w Rzeszowie. Jak nas widzą tak nas piszą. I mimo, że 99% z nas będzie pięknie dopingować zespół to zawsze musi znaleźć się ten 1%  , który cały wysiłek zniweczy. O ile jeszcze jestem w stanie zrozumieć (nie mylić z przyzwoleniem na) żenujące zachowanie gówniarzy do lat 18, to nigdy nie zaakceptuję chamstwa w wykonaniu panów w średnim wieku. Dlatego proszę wszystkich o chwilę zastanowienia się nad tym, czy moje zachowanie godne jest człowieka cywilizowanego i nazywającego się kibicem Mistrza Polski.
Nigdy więcej nie chciałabym już usłyszeć  od osoby przyjezdnej, będącej w naszej hali na meczu, że tu panuje chamstwo. Mam nadzieję, że incydenty takie zdarzają się bardzo rzadko. Ale nie wiem czy macie pojęcia jak przykro jest usłyszeć od kogoś, że utożsamiasz się z hołotą, która nie ma szacunku dla drugiego człowieka tylko dlatego, że nie jest u siebie.                                                   

Szczególnie tyczy się to osób, spoza SSPSu, bo Klub Kibica jest wzorem kultury i poszanowania rywala, dla niektórych niedoścignionym... 
Dziękuję za uwagę. Mam wątpliwą nadzieję, że forum czytają akurat te osoby, o których mowa ale może akurat tak się zdarzy...

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #866 dnia: Lutego 22, 2013, 16:08:30 pm »
Wiem że się powtarzam, ale pomysł jest GENIALNY.
Nawet udało mnie się jakiąś melodię pod to połozyć. Ale nie ma jak zaprezentowac :). Melodia jest bardzo prosta i pochodzi od przyspiewki KK "ta druzyna z Rzeszowa", itd.
W formie tej przyspiewki na tą melodię leci pytanie, a odpowiedź już normalnie gromkim i burzliwym "MISTRZ, MISTRZ RESOVIA".
Myslę że warto spróbować tego już w najbliższym meczu w Bełku, tym bardziej że jak docierają do mnie sygnały wybiera się dość spora grupa (ok. 25 głow) niezrzeszona w KK, która dodatkowo bedzie siedzieć w jednej .............."kupie", że się tak brzydko wyrazę ;)
Wiesz co Pablo, ja rozumiem rózne epitety pod adresem bełchatowskiej hali, ale chyba przesadziłeś z tym brzydkim wyrażaniem się  ;)

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #867 dnia: Lutego 22, 2013, 16:21:48 pm »
Oj matko z córką. Ale się czepiasz, Why. Każdy interpretuje wedle uznania. Nie sądziłem że pojedziesz tak po bandzie.
Już modyfikuję mojego posta, bo za chwilę znowu ktoś na tym forum rozdmucha to do monstrualnego problemu.

Kasja, możesz rozwinąć i pojaśnić temat?
« Ostatnia zmiana: Lutego 22, 2013, 16:23:56 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #868 dnia: Lutego 22, 2013, 17:05:16 pm »
Oj matko z córką. Ale się czepiasz, Why. Każdy interpretuje wedle uznania. Nie sądziłem że pojedziesz tak po bandzie.
Przepraszam, przepraszam, to po prostu żółć się we mnie przelewa, że mnie w tej kupie doborowego towarzystwa tym razem nie będzie niestety...

Diego

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 478
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #869 dnia: Lutego 23, 2013, 18:31:48 pm »
Chciałam zwrócić uwagę na jedną rzecz... Wiadomo każdy z nas w hali (w większości dorosły) utożsamia się z klubem. Ma barwy albo i nie ale kibicuje Resovii i nazywany jest kibicem Resovii. Dlatego miejmy świadomość, że nasze zachowanie w czasie meczu rzutuje na obraz wszystkich kibiców w Rzeszowie. Jak nas widzą tak nas piszą. I mimo, że 99% z nas będzie pięknie dopingować zespół to zawsze musi znaleźć się ten 1%  , który cały wysiłek zniweczy. O ile jeszcze jestem w stanie zrozumieć (nie mylić z przyzwoleniem na) żenujące zachowanie gówniarzy do lat 18, to nigdy nie zaakceptuję chamstwa w wykonaniu panów w średnim wieku. Dlatego proszę wszystkich o chwilę zastanowienia się nad tym, czy moje zachowanie godne jest człowieka cywilizowanego i nazywającego się kibicem Mistrza Polski.
Nigdy więcej nie chciałabym już usłyszeć  od osoby przyjezdnej, będącej w naszej hali na meczu, że tu panuje chamstwo. Mam nadzieję, że incydenty takie zdarzają się bardzo rzadko. Ale nie wiem czy macie pojęcia jak przykro jest usłyszeć od kogoś, że utożsamiasz się z hołotą, która nie ma szacunku dla drugiego człowieka tylko dlatego, że nie jest u siebie.                                                   

Szczególnie tyczy się to osób, spoza SSPSu, bo Klub Kibica jest wzorem kultury i poszanowania rywala, dla niektórych niedoścignionym... 
Dziękuję za uwagę. Mam wątpliwą nadzieję, że forum czytają akurat te osoby, o których mowa ale może akurat tak się zdarzy...

 ???  Jakaś poprawność "kibicowska"?