Autor Wątek: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie  (Przeczytany 217503 razy)

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #930 dnia: Marca 06, 2013, 09:46:46 am »
Pozwoliłem sobie i tu dać poniższą informację.

Gdyby ktoś zechciał dopingować obok nas to podaję miejsca, jakie mamy zarezerwowane na mecz niedzielny:

Sektor 13
rząd 4 , miejsca  29, 30, 31
        5 ,               27,28, 29

Zapraszamy.
 
Kto pokaże jak się gra?   :)

p2013

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #931 dnia: Marca 24, 2013, 10:45:05 am »
Czy na poniedziałek są przewidziane jakieś atrakcje dla kibiców w sensie jakiś flagi dla każdego z nich albo papier biało czerwony ?  ;)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #932 dnia: Marca 24, 2013, 23:38:16 pm »

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #933 dnia: Marca 27, 2013, 10:13:52 am »
Wesołych Świąt Wielkiej Nocy w imieniu własnym i koleżanek i kolegów z WKKAR! I udanego śniegowego dyngusa  :)

Znów chcemy spotykać się w Rzeszowie w gronie kibiców: 

poniedziałek (drugi dzień świąt)  godz. 19.00  Szynk Rzeszowski (Rynek) 

Miło będzie znów zobaczyć tych, którzy pojawili się przed Wigilią,  tych, którzy z różnych powodów nie mogli się pojawić  a także naszych najnowszych znajomych. 
Barwy klubowe mile widziane.

Szykuje się resoviacki lany poniedziałek  :)

fanzwawy i resoviak-z-wawy

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #934 dnia: Marca 27, 2013, 14:45:51 pm »
Wesołych Świąt Wielkiej Nocy w imieniu własnym i koleżanek i kolegów z WKKAR! I udanego śniegowego dyngusa  :)

Znów chcemy spotykać się w Rzeszowie w gronie kibiców: 

poniedziałek (drugi dzień świąt)  godz. 19.00  Szynk Rzeszowski (Rynek) 

Miło będzie znów zobaczyć tych, którzy pojawili się przed Wigilią,  tych, którzy z różnych powodów nie mogli się pojawić  a także naszych najnowszych znajomych. 
Barwy klubowe mile widziane.

Szykuje się resoviacki lany poniedziałek  :)

fanzwawy i resoviak-z-wawy
Fajnie. Miło bedzie Was znowu zobaczyć, Chłopaki. POSTARAM SIĘ BYĆ :). Mam nadzieję do zobaczenia :)
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #935 dnia: Marca 28, 2013, 10:00:49 am »
"... patrzy się dookoła i widzi się prawdziwą świątynię, i tysiące ludzi szalejących z radości". Mogą mnie nazywać szowinistą, ale ja jeżdżę trochę po Polsce i świecie i widzę, że nigdzie nie ma takiej atmosfery jak w naszej "Twierdzy". Tutaj czuje się to coś, to jest w każdym skrawku hali, to magia Podpromia. Dzięki wszystkim Kibicom, piknikom również (a może im przede wszystkim), tym drugim za to, że się przełamali i razem z KK stworzyli niezapomniane widowisko. Byłem wczoraj na pogrzebie, później na tzw. stypie (nie lubię tego określenia), wiadomo, że to nie miejsce na siatkówkę, ale zostałem zagadany przez rodzinę o mecz i wszyscy jednym tonem mówili o naszym meczu i dopingu. Gdy mówiłem, wszyscy z ciekawością słuchali a ja zacząłem się nakręcać, ale nie chciałem tego ciągnąć, bo wiedziałem, czym się to może skończyć. Dobrze, że koło mnie siedziała kuzynka  z Włoch, więc zacząłem inny wątek związany z tym krajem. Rodzina zjechała się z wielu części Polski i Europy (Włochy, Francja, Anglia), ale wszyscy są kibicami Resovii, to jest niesamowite.
Jeszcze raz krótko o kibicach w hali, to co stworzyliśmy razem, to dobry prognostyk na przyszłość, mam nadzieję, że siatkarze będą chcieli tu grać nie ze względu na pieniądze, ale właśnie ze względu na atmosferę, bo w końcu grają dla kibiców, czyż nie ?.

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #936 dnia: Marca 28, 2013, 10:09:34 am »
Paweł sam nie wiem czy ostatnie zdanie to romantyzm czy juz głupota

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #937 dnia: Marca 28, 2013, 10:22:35 am »
Bogdan, każdy sam może sobie odpowiedzieć na to pytanie. Mi po prostu marzy się, aby siatkarze grali nie tylko dla pieniędzy. Wiadomo, to ich zawód, ale jak w każdej profesji powinna być jakaś pasja, więcej powinno być coś co sprawia przyjemność. Nauczyciel jest dumny, gdy jego uczniowie studiują na prestiżowych uczelniach, a to jego zasługa, lub gdy po latach spotkają go np. w szpitalu (znam to z autopsji, gdy byłem u żony w szpitalu po operacji) i uczennica chętnie dzieli się wspomnieniami czy osiągnięciami. Gdy przedstawiciel handlowy spotyka po latach swojego klienta i ten drugi zachwala narzędzie, które ów przedstawiciel mu sprzedał. Są to miłe sytuacje, czy w siatkówce nie może być podobnie. Chciałbym po latach spotkać zawodnika, który grał w Resovii i ten wspominałby czasy tutaj spędzone i atmosferę jaka wtedy panowała. Bogdan może to romantyzm, ale ja mam trochę taką duszę, stąd moja, swego rodzaju inwokacja w innym temacie. Pozdrawiam.

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #938 dnia: Marca 28, 2013, 10:44:44 am »
Słowa, które wypowiedział Johen, w pełni oddają to co się dzieje na Podpromiu: "To co się tutaj dzieje jest magiczne. Ciężko mi określić jak się czuje grając i widząc, że to co robię sprawia tyle radości innym, ale jest to niesamowite uczucie. Trzeba być wariatem, żeby grając tutaj powiedzieć, że chciałoby się występować gdzieś indziej. Kiedy zdobędzie się punkt oprócz radości między zawodnikami, patrzy się dookoła i widzi prawdziwą świątynię, i tysiące ludzi szalejących z radości.

To bardzo budujące, że jest taka więź i Oni nam to oddają z wzajemnością.
My, kibice dojrzewamy. i jak majer powiedział; "dzięki wszystkim kibicom, piknikom również....... za to że się przełamali i razem z KK stworzyli niezapomniane widowisko".

Słowa nie wszystko oddadzą, ale wystarczy popatrzeć na powtórki meczów ostatnich. Wszyscy nas podziwiają i chwalą.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #939 dnia: Marca 28, 2013, 11:43:13 am »
"... patrzy się dookoła i widzi się prawdziwą świątynię, i tysiące ludzi szalejących z radości". Mogą mnie nazywać szowinistą, ale ja jeżdżę trochę po Polsce i świecie i widzę, że nigdzie nie ma takiej atmosfery jak w naszej "Twierdzy". Tutaj czuje się to coś, to jest w każdym skrawku hali, to magia Podpromia. Dzięki wszystkim Kibicom, piknikom również (a może im przede wszystkim), tym drugim za to, że się przełamali i razem z KK stworzyli niezapomniane widowisko. Byłem wczoraj na pogrzebie, później na tzw. stypie (nie lubię tego określenia), wiadomo, że to nie miejsce na siatkówkę, ale zostałem zagadany przez rodzinę o mecz i wszyscy jednym tonem mówili o naszym meczu i dopingu. Gdy mówiłem, wszyscy z ciekawością słuchali a ja zacząłem się nakręcać, ale nie chciałem tego ciągnąć, bo wiedziałem, czym się to może skończyć. Dobrze, że koło mnie siedziała kuzynka  z Włoch, więc zacząłem inny wątek związany z tym krajem. Rodzina zjechała się z wielu części Polski i Europy (Włochy, Francja, Anglia), ale wszyscy są kibicami Resovii, to jest niesamowite.
Jeszcze raz krótko o kibicach w hali, to co stworzyliśmy razem, to dobry prognostyk na przyszłość, mam nadzieję, że siatkarze będą chcieli tu grać nie ze względu na pieniądze, ale właśnie ze względu na atmosferę, bo w końcu grają dla kibiców, czyż nie ?.

Majer,
pokazał nam Dżordż. Jesteśmy (bo ja też choć z rzadka) najlepsi na świecie, ale w Rosji płacą w Euro tyle i w Polsce w PLN. Prawda jest smutna.