Autor Wątek: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie  (Przeczytany 217502 razy)

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #1100 dnia: Kwietnia 07, 2013, 21:33:03 pm »
Nasi zawodnicy pierwsi wyszli na halę i zostali przywitani ogromnymi gwizdami..
Później głupie śpiewanie zdechła/pękła Resovia - nie wiem co dokładnie bo nie słyszałam, ciężko usłyszeć kiedy każdy śpiewa na swoją nutę..
Później v-ce Prezes Warszawskiego Klubu Kibica zaczął skandować Mistrz Mistrz Resovia a my za nim i co? Gwizdy/trąbki/buczenie..

No i najlepsze, rozśpiewany wodzirej na rozgrzewce pyta: Kto wygra mecz?! A z 3 sektorów słyszy SOVIA i generalnie przekrzyczana minimalnie ale wszyscy kibice Kędzierzyna.. Później przed samym meczem tekst" Jeszcze raz zapytam.. Kto ma Puchar Polski?!" - My w śmiech, bo bał się, że na wizji będzie wstyd jak będzie Resovia dlatego zapytał o Puchar ;D

Zachowania niektórych kibiców nie komentuję. Zasady dobrego wychowania się kłaniają, bo skoro do kobiet które stoją (nie przeszkadzają) i rozmawiają mówi się "Odsuńże się" no to trzeba to jakoś komentować?

Ale to My kibiolia  8) 8) 8) 8) 8)
Seize the day or die regretting the time you lost.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #1101 dnia: Kwietnia 07, 2013, 21:49:19 pm »
śpiewali " legła, legła Resovia".

Ogólnie to doping na dwa miejsca się nie sprawdził. W Kędzierzynie lepiej być w jednym miejscu. Podczas meczu żadna interakcja nie wyszła. Po meczu i owszem, ale wtedy hala była pusta. Jutro kto będzie niech wbija na sektor SSPSu. Po meczu napinka że strony Zakso fanów. Oni myślą iż już wygrali?

Umieszczenie dwóch klubów kibica w jednym miejscu to głupi pomysł, zapewne nie pierwszy i nie ostatni w tej "stolicy" gminnej siatkówki. Skra z ZAKSa a Jastrzębie z Resovią.

ps. przed wejściem masa zakazów i nakazów a do humorystycznej sytuacji doszło, gdy ochrona intrwoniowala i skonfiskowala megafony ZAKsy czym rozwalila im chwilowo doping. Bez nich była cisza. A swoją drogą to ochrona nam zabronila ich wnosić / jakbyśmy ich uzywali :)/

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #1102 dnia: Kwietnia 07, 2013, 21:57:06 pm »
Dzwoniła znajoma i mówiła, że halę musiała opuścić w asyście ochroniarzy bo tak się kibice ZAKSy napinali  ??? Prawda to czy wyolbrzymia?

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #1103 dnia: Kwietnia 07, 2013, 22:05:16 pm »
Cytuj
MichalZaksa napisał(a):
Natomiast kibice przyjezdnych - ŻENADA! Plucie na sektor gospodarzy, oraz rzucanie w nas jakimiś śmieciami to już przesada i objawy frustratów. Nie pozdrawiam
Jak mogliście !!!  8)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #1104 dnia: Kwietnia 07, 2013, 22:06:49 pm »
Dzwoniła znajoma i mówiła, że halę musiała opuścić w asyście ochroniarzy bo tak się kibice ZAKSy napinali  ??? Prawda to czy wyolbrzymia?
Napinka była ostra więc może być prawda. SSPS opuścił hale bez komplikacji.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #1105 dnia: Kwietnia 07, 2013, 22:12:16 pm »
Podobno mieli jakąś sektorówkę klęczącego wilka? W tv nie pokazywali albo nie zauważyłam...

res-tyszanka

  • Gość
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #1106 dnia: Kwietnia 07, 2013, 22:16:24 pm »
Podobno mieli jakąś sektorówkę klęczącego wilka? W tv nie pokazywali albo nie zauważyłam...

Na koniec meczu KK ZAKSY wyciągnął sektorówkę z wilkiem klęczącym przed kozłem i oddającym koronę. Momentami kibice ZAKSY zachowywali się jak typowe bydło, któremu słoma z butów wystaje, gwiżdżąc na naszych zawodników i na nas. O "legła Resovia" przy wyjściu naszych niuńków na rozgrzewkę już nawet nie wspomnę.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #1107 dnia: Kwietnia 07, 2013, 22:25:07 pm »
Na koniec meczu KK ZAKSY wyciągnął sektorówkę z wilkiem klęczącym przed kozłem i oddającym koronę. Momentami kibice ZAKSY zachowywali się jak typowe bydło, któremu słoma z butów wystaje, gwiżdżąc na naszych zawodników i na nas. O "legła Resovia" przy wyjściu naszych niuńków na rozgrzewkę już nawet nie wspomnę.

Jest takie powiedzenie: "Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni".
Kozły mają swoje 5 minut po pierwszy meczu. My będziemy mieć chwile chwały za tydzień, o tej porze.  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #1108 dnia: Kwietnia 07, 2013, 22:28:26 pm »
My nie mieliśmy problemów z wyjściem z hali tylko jakaś idiotka z Koźla prychała na nas w toalecie po meczu ???

Ja już w domku i mi rodzinka która w TV oglądała mówiła, że Panowe z Polsatu coś wspominali o niegrzecznym zachowaniu Kędzirzynian. Chociaż z drugiej strony po tym jak wyskoczył na mnie i Paule ten chłopak z ryjem to potem szedł jakiś Pan i się z nami uprzejmie przywitał :) Ale to był jedyny kulturalny gest jakiego doświadczyłam tam od kibiców Zaksy.

A jak tam brzydko! W Rzeszowie to jakby się nawet mocno starał to by takiego miejsca nie znalazł ;D Nie ma nawet co porównywać i dziwić się, że mają takie kompleksy. Też bym sfrustrowana była mieszkając w takim paskudnym miejscu...

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #1109 dnia: Kwietnia 07, 2013, 22:28:48 pm »
kogoś pojeba...lo. Jeden mecz a już sobie koronę wieszaja. Do tego jeszcze droga daleka.

Nie upadniemy tak nisko jak oni.