Autor Wątek: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie  (Przeczytany 217511 razy)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #1110 dnia: Kwietnia 07, 2013, 22:30:59 pm »
Do Kędzierzyna żaden fotograf nie pojechał? Na żadnym portalu zdjęć nie mogę znaleźć :/

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #1111 dnia: Kwietnia 07, 2013, 22:32:31 pm »
Do Kędzierzyna żaden fotograf nie pojechał? Na żadnym portalu zdjęć nie mogę znaleźć :/
Jestem w szoku. http://www.assecoresovia.pl/pl/biuro-prasowe/galeria/sezon-20122013/art27.html !

co to Kowal teraz rozgrzewa Igłe?

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #1112 dnia: Kwietnia 07, 2013, 22:35:16 pm »
Jestem w szoku. http://www.assecoresovia.pl/pl/biuro-prasowe/galeria/sezon-20122013/art27.html !

co to Kowal teraz rozgrzewa Igłe?

Rozgrzewał go jeszcze u nas jak z Bydzią graliśmy, a jego syn podawał mu piłki ;D

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #1113 dnia: Kwietnia 07, 2013, 22:41:58 pm »
Kowal bardzo często go rozgrzewa. Jak mam przyjemność być na meczach wyjazdowych - Jastrzębie czy Czewa to odkąd pamiętam nasz trener atakował, a Igła bronił :P
Seize the day or die regretting the time you lost.

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #1114 dnia: Kwietnia 07, 2013, 22:54:08 pm »
Kowal bardzo często go rozgrzewa. Jak mam przyjemność być na meczach wyjazdowych - Jastrzębie czy Czewa to odkąd pamiętam nasz trener atakował, a Igła bronił :P

Bo Kowal ma nieprzyjemną zagrywkę  ;) W końcu to mańkut.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #1115 dnia: Kwietnia 07, 2013, 22:55:14 pm »
No po naszej stronie to bym sie galerii tez nie spodziewała a tu proszę :D

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #1116 dnia: Kwietnia 07, 2013, 22:56:28 pm »
A może to Igła rozgrzewa naszego Andrzeja  ;)

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #1117 dnia: Kwietnia 07, 2013, 23:01:49 pm »
Mniejsza z tym, ważne by jutro nasz trener się tym nie zajmował bo na co Igle przyjmowanie tej zagrywki z lewej ręki skoro w Zaksie wszyscy praworęczni ?! :D
Poza tym, Igła dziś był niedogrzany, więc na marne taka robota. Niech sobie jutro po obiadku zrobi półmaraton po kędzierzyńskich lasach. Może w końcu ruszy się za jakąś piłką ;)
Seize the day or die regretting the time you lost.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #1118 dnia: Kwietnia 07, 2013, 23:18:32 pm »
Na koniec meczu KK ZAKSY wyciągnął sektorówkę z wilkiem klęczącym przed kozłem i oddającym koronę. Momentami kibice ZAKSY zachowywali się jak typowe bydło, któremu słoma z butów wystaje, gwiżdżąc na naszych zawodników i na nas. O "legła Resovia" przy wyjściu naszych niuńków na rozgrzewkę już nawet nie wspomnę.
A co w tym bulwersującego? Bo to na Podpromiu nie było chóralnych gwizdów na Wlazłego i na Plińskiego? Nie przygotowaliśmy dowcipnej sektorówki "przeciwko"?
Może teraz niektórzy pojmą, gdzie jest granica?
A może posuniemy się dalej? Przecież Podpromie potrafi głośniej gwizdać niż hala Zaksy.
Kali ukraść krowa - dobry uczynek. Kalemu ukraść krowa - zły uczynek.
Myślę, że w klasie kibicowania inne kluby i klubiki nie dorastają nam do pięt, ale warto także sobie narzucić pewne rygory.
Do dziś nie przeprosiliśmy Wlazłego za spektakl nienawiści, jaki urządziliśmy mu na Podpromiu. Przedawnienie? Nie warto? Dopóki nie załatwimy m.in. tej sprawy nie dziwmy się, że inni stosują podobne manewry.
Nie chce mi się przekonywać publiki Kedzierzyna, że nie warto wprowadzać kibolskiego gnoju. Oni tego nie pojmą. Do kibiców Resovii warto pisać, nawet jeśli niektórzy podśmiewają się z moich poglądów.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #1119 dnia: Kwietnia 07, 2013, 23:21:42 pm »
Do Kędzierzyna żaden fotograf nie pojechał? Na żadnym portalu zdjęć nie mogę znaleźć :/
Mi odmówili :), kolega z Rzeszowa tez nie dostał. Więc pewnie coś jest na rzeczy.