Autor Wątek: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie  (Przeczytany 217504 razy)

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #1130 dnia: Kwietnia 08, 2013, 11:24:35 am »
Ja na pewno przywitam drużynę Zaksy brawami. Mam nadzieje, że reszta hali zrobi podobnie. Kędzierzyn ma w tym sezonie mocną i dobrą drużynę i zasługują na szacunek. Wreszcie jest to drużyna ,,z jajem''. Głównie dzięki Fontelesowi który nadaje charakter tej drużynie.

Inna sprawa jest z ich kibicami. Mam wrażenie, że są trochę zakompleksieni. Tyle już mają znaczących i frajerskich porażek z Resovią, że chyba mają dość. Trochę to przypomina mi sytuacje z ostatnich lat kiedy to my dostawaliśmy regularnie bęcki od Skry. Możecie się na mnie obrazić ale moim zdaniem zachowanie kibiców Resovii w stosunku do zespołu Skry też było czasami objawem zakompleksienia.

Jak tak czytam czasami ich forum albo jakieś inne na których się wypowiadają to mam wrażenie, że ten kto nie jest z nimi, ten jest ich wrogiem. Nawet kibic Zaksy który chwali Resoviaków jest już skazany na wygnanie. To jest trochę chore.

A tutaj filmik z tym już ,,słynnym'' legła, legła Resovia...
http://www.youtube.com/watch?v=IlOBgfSjUhE&feature=youtu.be
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 08, 2013, 11:26:17 am wysłana przez Blejd »

miro0705

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #1131 dnia: Kwietnia 08, 2013, 11:57:35 am »
Dla mnie zachowanie kibicow zaksy jest po prostu smieszne. ciesza sie, jakby juz zdobyli majstra:)) trzeba im przypomniec, ze do wygrania trofeum potrzeba jednak 3 zwyciestw. a spiewy pt. "legla resovia" wedlug mnie tylko zmobilizuja nasza ekipe do gry:) dzisiaj powinni tym krzykaczom udowodnic, ze legnie to zaksa:)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #1132 dnia: Kwietnia 08, 2013, 13:02:33 pm »
Tak sobie myślę, że wczorajsze zachowanie kibiców ZAKSY było dla naszej sporej grupy rzeszowskiej bardzo dobrym doświadczeniem. Sami mieliśmy okazję zobaczyć, jak wyglądamy, kiedy przekraczamy, często w emocjach, jakie się nam udzielają w trakcie meczu, granice...normalności.
Jako żywo przypomina mi się zachowanie...nasze zachowanie...w kierunku Zbyszka Bartmana. Buczała cała hala. Fajnie było? Teraz Zbychu gra u nas, a ja nie ukrywam, że źle się z tamtymi wspomnieniami czuję. I choć ja nie wydawałem z siebie dźwięków mało przystających do zachowania homo sapiens to jest mi zwyczajnie wstyd tamtego zachowania.
Wczoraj dobitnie rzeszowscy kibice przekonali się, jak wygląda rozbawiona gawiedź, pewna swojej wysokiej kultury i przewagi liczebnej, i "intelektualnej". Dobrze, że brony nie poleciały na parkiet. Byłoby jeszcze weselej...
Budujące jest jednak to, że my zaczynamy rozumieć swoje błędy i nie odpowiadamy na chamówę jeszcze większą chamówą.
Za wczorajszy wspólny, kulturalny doping serdecznie dziękuję wszystkim moim sąsiadom z sektora nr 7!
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 08, 2013, 13:18:07 pm wysłana przez alex »

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #1133 dnia: Kwietnia 08, 2013, 14:44:13 pm »
A tutaj filmik z tym już ,,słynnym'' legła, legła Resovia...
http://www.youtube.com/watch?v=IlOBgfSjUhE&feature=youtu.be
To nie jest TO słynne "Zdechła Resovia"!!
Jestem w stanie zrozumieć różne okrzyki w czasie meczu i tuż po wygranym/przegranym meczu - emocje (zrozumieć <> zaakceptować)

Ale "klub kibica" ZAKSy powitał nasz zespół tymi okrzykami przy wejściu na prawie pustą halę - przy wejściu na rozgrzewkę. Nie było nas wtedy wielu (nasz KK został wpuszczony na halę dużo później), większość stała jeszcze w kolejce przy drzwiach... Ale ja byłem i wiem, co słyszałem. Była Paula, Restyszanka, Paweł i kilkanaście innych osób z Rzeszowa. Ich cudowny DJ wykazał się zdrowym rozsądkiem, bo natychmiast podgłośnił muzykę zagłuszając to chamskie wycie.. ale mleko się rozlało...

Żeby była jasność - absolutnie nie namawiam do jakiegokolwiek rewanżu* - nie są winni zawodnicy, że mają takich kiboli w "zjednoczonym klubie kibica"...

OK. Namawiam do rewanżu - pokażmy im, jak się powinno witać drużynę gości/przeciwników (A NIE WROGÓW) i jak się dopinguje swój zespół, a nie próbuje poniżyć zespół przeciwny !

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #1134 dnia: Kwietnia 08, 2013, 15:50:49 pm »
malyswider | komentarze: 652, tematy: 0 | 2013-04-08 15:38

to chyba ukrainski spirytus wam spieprzyl zmysl sluchu.


Why,
jak piszą, coś masz ze słuchem ;)
Pewnie się zaraz okaże, że Ty masz takie jedwabiste splunięcie i z 7 opluwałeś cyrkowców ;)

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #1135 dnia: Kwietnia 08, 2013, 17:44:25 pm »
malyswider | komentarze: 652, tematy: 0 | 2013-04-08 15:38

to chyba ukrainski spirytus wam spieprzyl zmysl sluchu.


Why,
jak piszą, coś masz ze słuchem ;)
Pewnie się zaraz okaże, że Ty masz takie jedwabiste splunięcie i z 7 opluwałeś cyrkowców ;)
Jakby to nie było nic zdrożnego, to by ich własny DJ nie zagłuszał muzyką...

Diego

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 478
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #1136 dnia: Kwietnia 08, 2013, 19:08:57 pm »
Dajcie spokój kret..nom z Kędzierzyna. Szkoda nerwów. Niestety ale jak ktoś nie ma kultury to się już nie nauczy. Wolę prezentować pewien poziom niż być zakompleksionym pseudokibicem. Z takimi nie ma sensu nawet zaczynać dyskusji. Na pewno straszną zniewagą byłaby dla nich poniedziałkowa porażka ale do tego potrzebna jest zdecydowana pomoc naszych zawodników :)

Im do pseudokibiców dużo brakuje. Po prostu wiejski festyn jak w Bełku. Chłopaki z Czewy by ich zjedli na śniadanie, w końcu kiedyś chcieli "kibolować" ale Raków im pokazał gdzie mają swoje miejsce.
Powiem wam, że szybciej byśmy się dogadali z ww. chłopakami niż z KK czy skrą.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 09, 2013, 06:27:40 am wysłana przez Diego »

wodzu13

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #1137 dnia: Kwietnia 09, 2013, 02:10:37 am »
wujek Bartek  dziekowywuje za wyjazd do K-k :) mój pierwszy ale niezapomniany:|) joł joł

themiel

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 102
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #1138 dnia: Kwietnia 09, 2013, 10:07:16 am »
Z mojej strony, jeśli chodzi o kibiców ZAKSY aż tak dużych zarzutów nie mam. Jedynie facet jakiś ,,skakał" do nas żeby siadać i mu nie zasłaniać, w sumie nie dziwie mu sie:) a tak pozatym to ani przed meczem ani po meczu, a szliśmy w koszulkach i szalikach nikt nas nie zaczepiał, a raczej było poklepywanie i gadki w stylu, że jeszcze spotkamy się na 5 meczu. Owszem gwizdy i trąbienie było jak skandowaliśmy Mistrz Mistrz Resovia, ale ogólnie zachowywali się ok. Pozdrawiam sektor 7:)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #1139 dnia: Kwietnia 09, 2013, 10:52:30 am »
Dobrze, że na forum można się wypowiadać mową pisaną, bo z tą która przechodzi przez struny głosowe byłoby dzisiaj jeszcze słabo, więc do rzeczy. Dziękuję wszystkim z SSPS i Tym, którzy dołączyli (Asiu i Krystian miło było znowu Was widzieć z nami) za wspaniały doping, daliśmy czadu. Miny kibiców Kędzierzyna bezcenne. Po uśmiechach i zaczepkach sobotnich pozostało tylko wspomnienie. Na nasze zaproszenie wystosowane do KK (zaksy i mosto)jeden jegomość zareagował......., no dobra już nic nie piszę. Alek, na Podpromiu Twój ulubiony okrzyk będzie płynął z 5000 gardeł, to będzie efekt. Robert (tu mowa o naszym kierowcy), niezły jesteś w dopingu, Twoje " Mistrzem Polski jest Sovia......." jeszcze dzisiaj brzmi w moich uszach. Jeszcze raz wszystkim dziękuję za doping.