Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 697961 razy)

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1900 dnia: Kwietnia 30, 2018, 22:16:01 pm »
Łał niektórzy to faktycznie kij połknęli
Bardzo możliwe jakoś taki sztywny ostatnio w kwestii humoru jestem, pewnie przez te Nasze 'osiągnięcia' w lidze  ;)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1901 dnia: Kwietnia 30, 2018, 22:17:45 pm »
Pytanie do prezesa Górskiego podczas najbliższej audycji:

Okres transferowy ma swoje prawa - zawodnicy przychodzą i odchodzą i najczęściej wszelkie decyzje zapadają po zakończeniu sezonu, albo dokładniej - są wtedy komunikowane. Wszystko jasne.
Ale w momencie, gdy trener w wywiadzie po niedzielnym meczu oficjalnie dziękuje Tichaczkowi i Szepsowi za te lata gry w Resovii, bo pewnym jest że odchodzą..... ja się pytam.... DLACZEGO NIE PODZIĘKOWANO IM OFICJALNIE PRZED OSTATNIM MECZEM SEZONU, PRZY OWACJI PUBLICZNOŚCI??????????????????
Jak dla mnie to jest żenada! Niech się wreszcie coś w tym klubie zmieni!
Mogę odpowiedzieć za Lukasa, bo z nim rozmawiałem po meczu o tym. Lukas nie chciał tego. Nie ukrywał, iż żegna się z klubem. Odniosłem wrażenie, iż obawiał się, iż zostanie wygwizdany za ten nieudany sezon. Zresztą, każdy kto zna Lukasa wie, iż raczej "wylewny" to on nie jest.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 30, 2018, 22:21:42 pm wysłana przez A :) »

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1902 dnia: Kwietnia 30, 2018, 22:25:28 pm »
Mogę odpowiedzieć za Lukasa, bo z nim rozmawiałem po meczu o tym. Lukas nie chciał tego. Nie ukrywał, iż żegna się z klubem. Odniosłem wrażenie, iż obawiał się, iż zostanie wygwizdany za ten nieudany sezon. Zresztą, każdy kto zna Lukasa wie, iż raczej "wylewny" to on nie jest.
Ty tak na poważnie? I co, "klub" podszedł do Lukasa i powiedział: "słuchaj, planujemy pożegnanie z przytupem, będą kwiaty, oklaski na stojąco..." a Lukas na to: "eee nie, nie chcę, bo mnie wygwiżdżą, wcześniej wszystkich wygwizdywali - nie chcę."
Różne rzeczy można zarzucić kibicom Resovii, ale....
Zakładam, że klub po prostu olał sprawę, bo to lepiej wygląda niż wycofanie się z pomysłu, bo Lukas nie chciał, bo kibice go wygwizdają.

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1903 dnia: Kwietnia 30, 2018, 22:29:42 pm »
Przypomnę tylko pożegnanie Andrzeja Kowala, który ma tylu zwolenników co przeciwników. Kto był, ten widział.

Jeśli to ma być "linia obrony klubu", to.... jakoś mnie to nie zdziwi :(

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1904 dnia: Kwietnia 30, 2018, 22:31:20 pm »
Gadałem z Lukasem po meczu. I powiedział co napisałem. Też jakoś mi się to w głowie nie mieściło, ale widocznie takie przekonanie gdzieś w drużynie istniało. To że jak nie wygrają to ich kibice wygwizdają. To nie jest żadne tłumaczenie klubu. Jako kibic i przedstawiciel SSPSu chciałem zarówno Jochenowi jak i Lukasowi podziękować za te lata. I przy okazji zapytałem o pożegnanie mając w pamięci temat Igły z zeszłego roku.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 30, 2018, 22:42:51 pm wysłana przez A :) »

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1905 dnia: Kwietnia 30, 2018, 22:32:52 pm »
Gadałem z Lukasem po meczu. I powiedział co napisałem. Też jakoś mi się to w głowie nie mieściło, ale widocznie takie przekonanie gdzieś w drużynie istniało. To że jak nie wygrają to ich kibice wygwizdają.
Ale takie rzeczy robi się przed meczem. Zresztą nevermind.....

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1906 dnia: Kwietnia 30, 2018, 22:42:08 pm »
Spoko. Zadałeś pytanie Bartkowi to zapewne u Bogdana padnie odpowiedź.

Ja też wolalbym, aby było inaczej nie mniej nic nie powinno być wbrew zawodnikowi.

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1907 dnia: Kwietnia 30, 2018, 22:47:30 pm »
Co do Jochena to sprawa jest trochę bardziej skomplikowana. I nie za bardzo wiem co napisać.
No teraz to już musisz napisać o co chodzi, bo ja i pewnie nie tylko ja, jestem bardzo ciekawy. W ogóle wszyscy piszą o Tichym, a pomijany jest Jochen. Jakieś plotki się przewijają, że zostaje w klubie w innej roli... Z resztą nawet jeśli, to jemu też za grę przez 6 lat należą się podziękowania. On też tego nie chciał?

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1908 dnia: Kwietnia 30, 2018, 22:53:11 pm »
Jochen jest rozdarty. Ma ważny kontrakt z Resovią. I to są fakty, ale ciągle nie wie co zrobi dalej. Czy zostanie w klubie czy pójdzie grać do innego klubu. Bo jak pokazał ostatni mecz, jeszcze grać potrafi. Tak więc plotki o zakończeniu kariery przez Jochena mogą być mocno przesadzone.

Na razie potwierdziło się, iż Lukas i Jochen jako zawodnicy w klubie nie zostaną. Jest szansa, iż będą grać w innych klubach. Pewnie niedługo się to okaże.

Co do ostatniej części wypowiedzi to niech prezes się wypowie. On będzie znał odpowiedź na to pytanie.

Osobiście uważam, iż należały się im podziękowania i fajnie jakby były.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 30, 2018, 23:00:10 pm wysłana przez A :) »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1909 dnia: Kwietnia 30, 2018, 23:13:37 pm »
Jochen ma ważny kontrakt i nic się nie stanie wbrew jego woli. A tej woli jeszcze oficjalnie nie wyartykułował. Wszystkie opowieści o Jochenie to zwykłe spekulacje.
Ja bym zaryzykował i zatrzymał go na kolejny sezon. Dlaczego? Bo myślę, że Jochen tego chce.
I powtórzę: Jochen wchodząc na zagrywkę wybronił w jednym secie więcej piłek niż Rossard przez całą rundę.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 30, 2018, 23:18:56 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.