Autor Wątek: Resovia - Politechnika Warszawa  (Przeczytany 28189 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #50 dnia: Października 18, 2018, 10:01:47 am »
Moim zdaniem prawdziwe, temu  człowiekowi - kibicowi najwyraźniej zależy na siatkówce w Rzeszowie i nie ma klapek na oczach jak spora część sympatyzujących, brnąc ślepo za klubem - korporacją bo nazywa się Resovia...
Raczej trzeba mieć coś nierówno pod sufitem, aby taką koszulkę zrobić i być kretynem aby w takiej koszulce pójść na mecz. To nic z troską o siatkówkę nie ma wspólnego. Można punktować takie czy inne decyzje trenera, natomiast to jest czyste chamstvo!
Jeżeli czytasz to autorze koszulki, to zamiast katować się obecnością na Podpromiu to idź w tym czasie gdzie indziej i zrób coś co sprawi Ci przyjemność.
Stanowcze NIE dla takiego chamstva na trybunach. Siatkowka to sport dla inteligentnych.

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #51 dnia: Października 18, 2018, 10:25:25 am »
Obstawiam, że Smith najdłużej utrzyma formę. Jest nieco przygłuchy.......
Cytuj
Kolego, gdyby to ode mnie zależało to dostałbyś bana albo poważne ostrzeżenie. Jeśli słyszysz na swoją parę uszu to ciesz się z tego i dziękuj Bogu albo sile wyższej. Są pewne granice żartu lub ironii które warto przestrzegać. Szacunek też jest w cenie, do wszystkich. I jeśli myslisz że to było śmieszne to się grubo mylisz.
Szczerze mówiąc, to ręce mi opadły.
Myślę, że nie zrozumiałeś mojego wpisu, a jeśli zrozumiałeś, to trzeba ogromnych pokładów złej woli, żeby dostrzec w nim cokolwiek dotykającego Smitha lub jego ułomności. Jak słusznie zauważyłeś, mój wpis był sarkastyczny i żartobliwy, z tym, że nawet w ułamku procenta nie ukierunkowany na naszego amerykańskiego środkowego. (...)
Tak to już jest we współczesnym świecie. Poprawność polityczna przede wszystkim, a mówienie prawdy (bo niepełnosprawność Davida jest faktem) nie zawsze jest na miejscu.  Jak dla mnie bardzo inteligentny, dosadny i śmieszny wpis. :) I bynajmniej nie dotyczy śmiania się z Amerykanina przecież.

mmb

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 161
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #52 dnia: Października 18, 2018, 10:26:08 am »
Patrząc na grę, zresztą w naszym przypadku nie tylko, to dobrze że już nie ma już Politechniki, szkoda że nie ma Resovii..

Kuba

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 183
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #53 dnia: Października 18, 2018, 10:59:47 am »
Nie jestem zaskoczony wczorajszym wynikiem. Będący pod opieką naszego trenera zagrali słabo. Anemiczne ataki nowego kapitana czy brak wyskoku Buszka zadziwiają. O Mice nie wspomnę bo starał się w miarę możliwości. Fizycznie Warszawa była dużo lepsza. Zagraliśmy tak jak cały poprzedni sezon. Nie wystarczyło wymienić ośmiu.  Trzeba było wymienić jednego ale .........  .  Czekam na ruch p. Górala. Ta armia kosztowała.

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #54 dnia: Października 18, 2018, 11:08:11 am »
Nie jestem zaskoczony wczorajszym wynikiem. Będący pod opieką naszego trenera zagrali słabo. Anemiczne ataki nowego kapitana czy brak wyskoku Buszka zadziwiają. O Mice nie wspomnę bo starał się w miarę możliwości. Fizycznie Warszawa była dużo lepsza. Zagraliśmy tak jak cały poprzedni sezon. Nie wystarczyło wymienić ośmiu.  Trzeba było wymienić jednego ale .........  .  Czekam na ruch p. Górala. Ta armia kosztowała.

Kosztowała i to słono, Mika ma ponoć bardzo wysoki kontrakt - źródło: PolsatSport
"10 najlepiej zarabiających siatkarzy PlusLigi:

Mariusz Wlazły (PGE Skra Bełchatów) - od lat jeden z najlepiej zarabiających siatkarzy w PlusLidze

Mateusz Mika (Asseco Resovia Rzeszów) - przechodząc z Trefla do Asseco Resovii podpisał jeden z najwyższych kontraktów

Dawid Konarski (Jastrzębski Węgiel) - prawdopodobnie najlepiej zarabiający siatkarz w PlusLidze

Matej Kazijski (Stocznia Szczecin) - prawdopodobnie najlepiej zarabiający siatkarz w PlusLidze

Milad Ebadipour (PGE Skra Bełchatów) -  siatkarz z najwyższą podwyżką w PlusLidze w stosunku do poprzedniego sezonu

Aleksander Śliwka (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle) - najlepiej zarabiający siatkarz młodego pokolenia

Benjamin Toniutti (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle) - najlepiej zarabiający rozgrywający w PlusLidze

Paweł Zatorski (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle) - najlepiej zarabiający libero w PlusLidze

Karol Kłos (PGE Skra Bełchatów) - najlepiej zarabiający środkowy"
Prezes-Ignaczak

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #55 dnia: Października 18, 2018, 11:21:21 am »
Raczej trzeba mieć coś nierówno pod sufitem, aby taką koszulkę zrobić i być kretynem aby w takiej koszulce pójść na mecz. To nic z troską o siatkówkę nie ma wspólnego. Można punktować takie czy inne decyzje trenera, natomiast to jest czyste chamstvo!
Jeżeli czytasz to autorze koszulki, to zamiast katować się obecnością na Podpromiu to idź w tym czasie gdzie indziej i zrób coś co sprawi Ci przyjemność.
Stanowcze NIE dla takiego chamstva na trybunach. Siatkowka to sport dla inteligentnych.

Przyznaje Abdullo, że mnie mocno zirytowałeś tym wpisem! I wyrażam się powściągliwie w tym momencie!
Epatujesz, że to chamstwo, występujesz w roli arbitra elagantarium, a sam używasz eptitetów w rodzaju kretyn, nierówno pod sufitem... Nie idź tą drogą! Tobie nie przystoi! Nie naśladuj złych wzorców na tym forum również obecnych!

Najpierw zacznijmy od tego zdjęcia. Nie wszyscy mogą je obejrzeć, więc żeby mieli właściwe wrażenia wrzuciłem je do neta, niech sobie zobaczą.
http://pl.tinypic.com/view.php?pic=t6cw1x&s=9

I teraz od początku. Co to jest chamstwo? Wg słownika PWN:
Cytuj
cham
1. posp. ?o człowieku ordynarnym?
2. daw. ?pogardliwie o chłopie?
za: https://sjp.pwn.pl/szukaj/chamstwo.html

Co zatem jest chamskiego ergo ordynarnego w tej koszulce?

Ochłoń chłopie! Bo jak tak dalej pójdzie, to się nie dziw, że będziesz zaliczany do korpobojówki!

P.S. Człowieka w tej koszulce nie widziałem. W ogóle go nie znam. Ani mi brat, ani swat. Piszę, żebyś wiedział i nie doszukiwał się jakiś wyimaginowanych "relacji!, bo Twoja rekacja była/jest irracjonalna!"

tenmisza

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #56 dnia: Października 18, 2018, 12:22:33 pm »
Ktoś tu kiedyś pisał, że w tym sezonie Resovia to podobny twór do Stoczni. Porównujmy się więc ze Szczecinem, który ZAKSA bez większych kłopotów ograła w ostatniej kolejce. Dlatego myślę, że mimo wszystko za wcześnie na oceny, zwłaszcza skrajne, które wielu z Was wystawia, tak jakby miało je gotowe jeszcze przed rozpoczęciem sezonu.  Jest kilka pozytywów, jak atakujący (wreszcie!) z prawdziwego zdarzenia, wracający do dawnej dyspozycji Mika, czy Smith zwłaszcza na zagrywce, ale martwi jednak forma graczy, których Kowal miał od początku okresu przygotowawczego. Słabiutki Buszek, albo Marcin Możdżonek, który ledwo odrywa nogi od parkietu, marne przyjęcie i słaba gra środkiem. Większość punktów wpadło poprzez obijanie bloku, albo wciskanie piłki między ręce. Rafa to solidny zawodnik, dodatkowo świetny człowiek od atmosfery, ale to już nie jest ten sam poziom. W sumie jednak znamienne jest to, że grę Resovii robią zawodnicy wracający z MŚ, a nie Ci z okresu przygotowawczego. Na usprawiedliwienie, było trochę kontuzji, więc na pewno potrzeba czasu, ogrania oraz zgrania. Nie ma lidera, ale to normalne na tym etapie w przebudowanej drużynie, IMO Smith naturalnym kandydatem. Ludzie dajcie więcej czasu!  Jak wróci Shoji (bo mentalnie to jeszcze go chyba z nami nie ma) będzie lepiej.

poyjla

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 362
  • Rzeszowianka
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #57 dnia: Października 18, 2018, 12:38:59 pm »

P.S. Człowieka w tej koszulce nie widziałem. W ogóle go nie znam. Ani mi brat, ani swat. Piszę, żebyś wiedział i nie doszukiwał się jakiś wyimaginowanych "relacji!, bo Twoja rekacja była/jest irracjonalna!"
Ten człowiek siedział w sektorze D2 w jednych z pierwszych rzędów. Dodam, że występował w jednym z "misyjnych" programów TVP1.

Każdy zespół dobrze zaczął Ligę, każdy oprócz RR. Ktoś wcześniej napisał, że "Resovia jest jak marmolada" - absolutnie bez chaRRakteru (z drobnymi wyjątkami).
:: Bez Kibiców nie ma sportu ::

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #58 dnia: Października 18, 2018, 12:40:14 pm »
Wczoraj trochę znowu przedsezonowy entuzjazm dostał obuchem po głowie, ale... fajnie było wrócić na Podpromie i poczuć meczowy klimat :) Wiadomo, że nastroje lepsze kiedy gra lepsza, ale mimo wszystko fajnie być znowu na hali. Nawet ta dyskusja na forum to część sezonu, taki nasz "folklor" kibicowski  ;D
Oby w poniedziałek nastroje były lepsze :) Oby....

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #59 dnia: Października 18, 2018, 12:47:14 pm »
Szczerze mówiąc, to ręce mi opadły.
Myślę, że nie zrozumiałeś mojego wpisu, a jeśli zrozumiałeś, to trzeba ogromnych pokładów złej woli, żeby dostrzec w nim cokolwiek dotykającego Smitha lub jego ułomności. Jak słusznie zauważyłeś, mój wpis był sarkastyczny i żartobliwy, z tym, że nawet w ułamku procenta nie ukierunkowany na naszego amerykańskiego środkowego. Jestem pewny, że gdyby go przeczytał nie poczułby się w żaden sposób dotknięty, bo sądzę, że On ze swoją dolegliwością ma dużo mniejsze problemy niż Ty. Oczywiście dziękuję Bogu, że dobrze słyszę, ale też ze mną nie jest idealnie. Leczę się na przypadłość na którą będę brał lekarstwa do końca życia i zapewniam cię, że nie mam żadnych problemów jeśli ktoś o niej wspomni lub nawet z niej zażartuje. Mam po prostu do siebie dystans. Mógłbym przeprosić za swój wpis, bo już niejednokrotnie mi się zdarzało coś "chlapnąć", a później zauważyłem, że wyszło głupio. Zapewniam, że nie miałem wtedy żadnych problemów z przeprosinami. Tutaj jednak nie widzę niczego za co mógłbym przepraszać.
A tak na marginesie - w życiu to Ty musisz być straszliwym "sztywniakiem".
Może i jestem sztywniakiem, ale to nie o mnie tu chodzi, tylko o Davida. Jeśli uważasz że David nie był by tym żartem urażony to ok. Ja uważam że nie powinno się  do żartów wykorzystywać ułomności ludzkiej, chorob itp. Chyba że sam zainteresowany ma do tego dystans, a w tym przypadku raczej nie masz pewnosci, chyba że znasz Davida. Każdy odpowiada za siebie, dla mnie Twój wpis był nieodpowiedni i nieelegancki, takie jest moje zdanie, każdy może mieć swoje.