Autor Wątek: Resovia - Politechnika Warszawa  (Przeczytany 28176 razy)

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 274
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #60 dnia: Października 18, 2018, 13:58:36 pm »
Raczej trzeba mieć coś nierówno pod sufitem, aby taką koszulkę zrobić i być kretynem aby w takiej koszulce pójść na mecz. To nic z troską o siatkówkę nie ma wspólnego. Można punktować takie czy inne decyzje trenera, natomiast to jest czyste chamstvo!
Jeżeli czytasz to autorze koszulki, to zamiast katować się obecnością na Podpromiu to idź w tym czasie gdzie indziej i zrób coś co sprawi Ci przyjemność.
Stanowcze NIE dla takiego chamstva na trybunach. Siatkowka to sport dla inteligentnych.
Rzeczywiście ta koszulka nosi znamiona co najmniej zbrodni przeciwko ludzkości, a tego człowieka należy ukrzyżować albo, co najmniej, ukamieniować ;D   Wy Żelazna Gwardia Kowala będziecie teraz uczyć innych kultury, właściwego zachowania itp., bo o tym co wyczynia Wasz Mag, nie tylko podczas meczu, ale też na co dzień w klubie, nic dobrego się powiedzieć już nie da. Do Was żadne fakty nie docierają , ewentualnie potraficie je sobie "odpowiednio" wytłumaczyć.  Dla uratowania tego klubu potrzeba 100, nie, 1000 takich koszulek na hali podczas meczu. Może to wstrząsnęłoby tym bagnem i ktoś wykopałby Dyzmę z Podpromia. A prawdziwe chamstwo to numer jaki wykręcił Kowal, na spółkę z Góralem,  Serniottiemu. A teraz dwa zdania na temat: "Siatkówka to sport dla inteligentnych". Mając takich fachowców jak Zahorski czy Gogol wypuszcza się ich/pozbywa, a ściąga takiego Ogonowskiego. No naprawdę siatkówka to sport dla inteligentnych. Nawet "wybitnie" inteligentnych.
P.S.
Gdzie można kupić taką koszulkę? ;D
« Ostatnia zmiana: Października 18, 2018, 14:45:57 pm wysłana przez Gonzo »

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #61 dnia: Października 18, 2018, 14:17:40 pm »
Rzeczywiście ta koszulka nosi znamiona co najmniej zbrodni przeciwko ludzkości, a tego człowieka należy ukrzyżować albo, co najmniej, ukamieniować ;D   Wy Żelazna Gwardia Kowala będziecie teraz uczyć innych kultury, właściwego zachowania itp., bo o tym co wyczynia Wasz Mag, nie tylko podczas meczu, ale też na co dzień w klubie, nic dobrego się powiedzieć już nie da. Do Was żadne fakty nie docierają , ewentualnie potraficie je sobie "odpowiednio" wytłumaczyć.  Dla uratowania tego klubu potrzeba 100, nie, 1000 takich koszulek na hali podczas meczu. Może to wstrząsnęłoby tym bagnem i ktoś wykopałby Dyzmę z Podpromia. A prawdziwe chamstwo to numer jaki wykręcił Kowal, na spółkę z Góralem,  Serniottiemu. A teraz dwa zdania na temat: "Siatkówka to sport dla inteligentnych". Mając takich fachowców jak Zachorski czy Gogol wypuszcza się ich/pozbywa, a ściąga takiego Ogonowskiego. No naprawdę siatkówka to sport dla inteligentnych. Nawet "wybitnie" inteligentnych.
P.S.
Gdzie można kupić taką koszulkę? ;D
Jak to jest niby obraźliwe dla zainteresowanego (hasło na koszulce), to jak nazwiecie sprzeciwy kibiców piłkarskich, którzy w swoim dopingu jak im trener nie pasuje posuwają się do środków delikatnie mówiąc niestosownych i niecenzuralnych obraźliwych haseł, często bardzo obrażając i poniżając człowieka do którego czyny i epitety są kierowane, chodź pełni tylko funkcje trenera danego zespołu, a masa ludzi go nienawidzi jak największego wroga pomimo tego, że na to nie zasługuje?
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wypowiedź trenera  ;D powala, szczególnie ten fragment:
"Na ten moment nasza forma jest bardzo płynna z wielu przyczyn, między innymi z tego powodu, że jednak jesteśmy ze sobą od krótkiego czasu. Zawodnicy którzy dołączyli do nas w ostatnim momencie jeszcze nie prezentują takiego poziomu, jakiego byśmy sobie życzyli, ale głęboko wierzę, że pokażemy charakter i odbudujemy nadszarpnięte zaufanie kibiców - zakończył Andrzej Kowal."

;D, Wydaje mi się, że zawodnicy którzy dołączyli w ostatnim momencie prezentują zdecydowanie lepszą formę od tych których Pan Andrzej przygotowywał do sezonu, ale co ja tam wiem  8)
« Ostatnia zmiana: Października 18, 2018, 14:39:26 pm wysłana przez mediolan8 »
Prezes-Ignaczak

Resofan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 411
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #62 dnia: Października 18, 2018, 14:44:48 pm »
Sadzę, że jak forma Rosarda, Shultza i Smitha zrówna się z tą Buszka, Możdżonka i Szerszenia, to będzie to to, czego oczekuje nasz trener.

bifu

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #63 dnia: Października 18, 2018, 14:49:16 pm »
Trener będzie miał wówczas "dwie równe szóstki"  ;D
Już teraz jest blisko.  ::)

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #64 dnia: Października 18, 2018, 16:56:13 pm »
Polecam wywiad z naszym trenerem na stronie Polsat Sport po meczu z Warszawą. Nasz trenera uważa że blok, obrona, kontra to sprawa "drugorzędna"  :)

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #65 dnia: Października 18, 2018, 17:15:38 pm »

"Na ten moment nasza forma jest bardzo płynna z wielu przyczyn, między innymi z tego powodu, że jednak jesteśmy ze sobą od krótkiego czasu. Zawodnicy którzy dołączyli do nas w ostatnim momencie jeszcze nie prezentują takiego poziomu, jakiego byśmy sobie życzyli, ale głęboko wierzę, że pokażemy charakter i odbudujemy nadszarpnięte zaufanie kibiców - zakończył Andrzej Kowal."

Kosmita, jeśli on na prawde wierzy w to co mówi to znaczy że ma ograniczony kontakt z rzeczywistością.
W końcu.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #66 dnia: Października 18, 2018, 17:51:31 pm »
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2018-10-18/kowal-dostalismy-mocnego-gonga/?ref=kafle_pozostale

Eee...tam, jak u Andrzeja zauważyłem tylko jedną zmianę. Ubyło mu włosów na głowie  ;D ;)
Reszta po staremu  ;D

_agniecha_123_

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 169
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #67 dnia: Października 18, 2018, 20:03:43 pm »
Moim zdaniem ten mecz to był 1 wielki koszmar. Już nie pamiętam kiedy widziałam tak słaby mecz (pewnie w tamtym sezonie ale mój mózg wymazał to z pamięci)... Zero bloku, zero przyjęcia (więc i atak jako taki bo o wystawę było ciężko)... W tej drużynie to chyba tylko gra Smith. Może i Rossard by coś pomógł, gdyby zagrał. A jeśli przerwa w jego grze potrwa dłużej to jesteśmy w czarnej d...
Bo może jakimś cudem z Katowicami wygramy, ale potem Szczecin i Skra na wyjeździe, Zaksa u nas. I jak zagramy tak jak wczoraj to nie mamy w ogóle po co wychodzić na boisko... Smutne ale prawdziwe. Mam nadzieję, że drużyna zacznie wreszcie coś grać, bo nie wiem czy wytrzymam nerwowo kolejny taki mecz...

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 473
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #68 dnia: Października 18, 2018, 20:14:53 pm »
Ciekawy jestem czy po pierwszych siedmiu kolejkach będziemy mieć 6 pkt, czy jednak Katowice i Będzin też nas pokonają i będziemy mieć mniej ?

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #69 dnia: Października 18, 2018, 21:23:56 pm »
Też jestem rozgoryczony tym meczem jak i początkiem sezonu. Do Andrzeja mam szacun i wielkie dzięki za Mistrzostwa, które wraz z Nim zdobyła Resovia. W tamtym sezonie, we wrześniu z nadzieją patrzyłem na Roberto i "nowe otwarcie" - wyszło jak wyszło.
Teraz nowy sezon i początek jest jaki jest. Ale...
Kibicowanie to trochę taka inna forma rozrywki. Jeden śmiga na karuzeli, a my biegamy na Podpromie i kibicujemy "Naszym". Od jednego i drugiego oczekujemy "frajdy". Teraz ta nasza "karuleza" trochę pordzewiała, farba nie taka nowa, no i by szybciej się mogła kręcić, plus jakieś swiatelka i muzyczkę można dodać bo inni mają.
Można tak narzekać, że "u nas nie ma", baa nawet trzeba mówić że "nie mamy", ale trzeba się cieszyć że się kręci i że w ogóle ja mamy i możemy się pokręcić.
 Kończąc metaforę - widzę jak jest z naszą Resovią, ale myślę że może już  skończyć z samobiczowaniem się i powtarzaniem ciągle tego samego jak jest, nie tak jak trzeba. Zacznijmy dostrzegać pozytywy, te małe fajne rzeczy, które w całym tym nędznym obrazie są dobre i nimi się cieszmy.
Mimo, że mam ochotę się dalej samobiczować i rozważać jak to złe zagraliśmy - to jednak ma to być rozrywka, więc wolę pamiętać o pojedynczym bloku Rafy w 3 secie (chyba), ataku Kuby po odbiorze spod band w 1 secie. Myślę że każdy z Was znajdzie parę perełek, z których można się pocieszyć.
Może przyjmijmy zasadę, że na 1 linie tekstu krytyki (zasłużonej), będą przypadać x2 linie pozytywów ;)
Boje sie, że jak tak dalej będziemy się zatracać w krytyce (nawet i słusznej) bez szukania pozytywów, to Resovia może stracić coś więcej niż styl, wyniki, trofea - może stracić Kibica, jednego, drugiego, trzeciego....który będzie widzieć same złe rzeczy.

Tak mnie wzięło wieczorową porą na przemyślenia....