Autor Wątek: Resovia - Politechnika Warszawa  (Przeczytany 28174 razy)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #80 dnia: Października 19, 2018, 09:19:39 am »
Ciekawe motywacje i nadzieje przyciągają ludzi na trybuny. "Pozdrów" kolegę.

Mylisz pojęcia i motywacje.
Przychodzi na mecz, bo musi, bo jest kibicem od lat. Z tego co wiem to chodził nawet jak te kilkadziesiąt osób przychodziło na Rosir.
I musi znosić Kowala w tym wszystkim.
Powstaje, więc kalkulacja czy może lepiej by było, żeby przegrali. Ja pozostanę powściągliwy.

Tak, chcę zohydzić tą koszulkę. Aby osoba, która w niej paraduje się trochę zastanowiła nad swoim zachowaniem. Bo jest to przegięcie. Są jakieś granice w tym wszystkim.


Egzaltacją, używaniem niewłaściwych określeń tego nie osiągniesz. Efekt będzie odwrotny od zamierzonego...

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 473
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #81 dnia: Października 19, 2018, 12:03:56 pm »
Tak, chcę zohydzić tą koszulkę. Aby osoba, która w niej paraduje się trochę zastanowiła nad swoim zachowaniem. Bo jest to przegięcie. Są jakieś granice w tym wszystkim.

Walka z Kowalem jest z góry skazana na porażkę. Nie kibice w tym klubie decydują kto jest trenerem. To robi właściciel czyli Pan Adam Góral. I tylko on może zmienić trenera. A jego sukces biznesowy pokazuje, iż na prowadzeniu biznesu się zna. Klub też pod jego rządami się odrodził.

A co do meczów, to można przyjąć iż nam nic nie wychodziło albo spróbować znaleźć jakieś pozytywy. Mimo wszystko parę akcji było w tym meczu fajnych.

Ooooj duży talent w temacie. W jedynej słusznej partii zrobiłbyś/zrobiłabyś mega karierę.

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 274
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #82 dnia: Października 19, 2018, 16:04:48 pm »
Eee tam mysle ze 1000 takich koszulek przewietrzyloby lepetynke nawet Adamowi Goralowi. Ile w koncu mozna tkwic w  oparach absurdu?

MARIOX

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 588
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #83 dnia: Października 19, 2018, 16:05:36 pm »
Szkoda że trener nie widzi swojego udziału w porażkach ,ta podwójna zmiana w 2 secie bezcenna jak idzie to może niech Mag nie próbuje poprawiać bo efekt widać.Chciałbym doczekać chwili gdy kibice będą witali na Podpromiu jako trenera drużyny przyjezdnej.Patrząc na kibiców w moim sektorze skład w większości utrzymany ,fanów trenera coraz mniej.

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #84 dnia: Października 19, 2018, 16:33:51 pm »
Eee tam mysle ze 1000 takich koszulek przewietrzyloby lepetynke nawet Adamowi Goralowi. Ile w koncu mozna tkwic w  oparach absurdu?

Pewnie, że tak, pomogłoby ponieważ trafiłoby do opinii publicznej, a to jak wiemy najlepszy sposób rozgłosu i dopięcia swego. Wyobraźcie sobie kamery Polsatu rejestrują to zdarzenie, od razu zaczyna się o tym rozmowa w telewizji, na łamach prasy i serwisów sportowych nagłówki typu: "Kibice w Rzeszowie mają dość Kowala", "Fani chcą dymisji trenera" itp. tytuły.  Reputacja Asseco przecież dla Górala to najistotniejsza sprawa, musiałby się tym samym właściciel dwa razy zastanowić zanim podjąłby decyzję o pozostawieniu trenera wbrew woli kibiców.
Wiem, wiem marzenia ściętej głowy bo wszystko zablokuje SSPS, ale warto czasami pomarzyć o czymś więcej niż tylko o sukcesie Resovii wbrew temu co się dzieje wewnątrz klubu i nie ma (nie byłoby) z niego żadnej pociechy.
Prezes-Ignaczak

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 473
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #85 dnia: Października 19, 2018, 17:06:20 pm »
Pewnie, że tak, pomogłoby ponieważ trafiłoby do opinii publicznej, a to jak wiemy najlepszy sposób rozgłosu i dopięcia swego. Wyobraźcie sobie kamery Polsatu rejestrują to zdarzenie, od razu zaczyna się o tym rozmowa w telewizji, na łamach prasy i serwisów sportowych nagłówki typu: "Kibice w Rzeszowie mają dość Kowala", "Fani chcą dymisji trenera" itp. tytuły.  Reputacja Asseco przecież dla Górala to najistotniejsza sprawa, musiałby się tym samym właściciel dwa razy zastanowić zanim podjąłby decyzję o pozostawieniu trenera wbrew woli kibiców.
Wiem, wiem marzenia ściętej głowy bo wszystko zablokuje SSPS, ale warto czasami pomarzyć o czymś więcej niż tylko o sukcesie Resovii wbrew temu co się dzieje wewnątrz klubu i nie ma (nie byłoby) z niego żadnej pociechy.

Wystarczyła jedna koszulka, żeby została zauważona nie tylko przez nas na tym forum. Strach pomyśleć jaki efekt przyniosłaby ich większa ilość 😂😂😂

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #86 dnia: Października 19, 2018, 17:24:52 pm »
Ja zaś wrócę do tego,czego ja oczekuję od Asseco Resovii w tym sezonie:
1 zdobycia Pucharu Polski
2. awansu do finału Plus Ligi.

Skład mamy bardzo mocny. Jego potencjał predestynuje do walki o najwyższe cele. Nie interesuje mnie potencjał innych drużyn.  Asseco Resovia ma 14 świetnych zawodników, którzy "mogą góry przenosić" w siatkarskim sensie. Do tego jest jeszcze ponoć świetny trener, a na pewno najbardziej utytułowany w rozgrywkach Plusligi. Zatem moim zdaniem, nie ma żadnych usprawiedliwień. Jest walka o najwyższe cele.

jasio p

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 282
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #87 dnia: Października 19, 2018, 19:57:22 pm »
Sławku ...
Co za wypowiedź ;-)
Nie poznaję Kolegi, hehhehehe

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 848
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #88 dnia: Października 19, 2018, 21:14:09 pm »
Wiem, wiem marzenia ściętej głowy bo wszystko zablokuje SSPS.

Niby jak?

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #89 dnia: Października 19, 2018, 22:00:17 pm »
Sławku ...
Co za wypowiedź ;-)
Nie poznaję Kolegi, hehhehehe
 

Jasiu zapomniałem wstawić emotikonki  ;)