Autor Wątek: Resovia - Politechnika Warszawa  (Przeczytany 28170 razy)

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #90 dnia: Października 19, 2018, 22:52:24 pm »
Niby jak?

Źle się może określiłem, zamiast słowa zablokuje powinno być nie pomoże, a bez udziału i wsparcia SSPS taka akcja spali się na panewce.
Prezes-Ignaczak

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #91 dnia: Października 19, 2018, 23:27:03 pm »
Jak mnie Witek wq*wiasz tą swoją NADaktywnością w kwestii zwolnienia Kowala, tak masz rację, bez SSPS na to nie licz. Także trzeźwość umysłu u Ciebie jednak zachowana!

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #92 dnia: Października 20, 2018, 11:18:02 am »
Źle się może określiłem, zamiast słowa zablokuje powinno być nie pomoże, a bez udziału i wsparcia SSPS taka akcja spali się na panewce.
Masz racje mediolan8, Twoje marzenia spalą na panewce, bo SSPS nie powstał po to aby zwalniać trenera i nie ma tego w statucie , więc daruj sobie takie wycieczki  ::)

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #93 dnia: Października 20, 2018, 11:32:21 am »
Ot koszulka, koszulką, to nie jest jakiś wielki problem, ot taki kwaśny dodatek do, nazwę rzecz po imieniu, słabego meczu ARR.

Co mnie najbardziej martwi? Przede wszystkim brak szybkości, dynamiki w atakach zawodników. Rafa może i by chciał pograć szybciej, ale kiedy widzi, że "powoli, jak żółw ociężale..." atakują skrzydłowi, no to musi grać winycj świeczek. A wtedy, pozostaje atakowanie na podwójnym bloku. Jedynym zawodnikiem, który jest w stanie poradzić sobie z wysokiej piłki jest w ARR - Damian Schulz, toteż jemu te wystawy będą odpowiadać. Pozostałym - nie bardzo.
Co do pozytywów - zdecydowanie najlepszym zawodnikiem w ARR jest na ten moment David Smith. Blok, atak, zagrywka, co jeszcze ma zrobić? Pewien problem jest z drugim środkowym, bo jeśli Możdżonek nie jest w stanie zaliczyć ani jednego bloku punktowego, a ataku nie jest tytanem, to znaczy, że something is no yes.
Trzeba wierzyć, że Tibo szybko zaleczy bark, bo w środę Łukasik nakrywał czapką Szerszenia i Buszka, o Kwołku wspominał nie będę, bo to był zupełnie inny poziom.
Od mniej więcej trzech lat gra ARR wygląda bardzo podobnie. Orze się głównie atakującym, jak dołączy do niego jakiś przyjmujący to jest super, bo z reguły to wystarcza do zwycięstwa, jak atakier gra sam, no to w palnik albo olbrzymie męczarnie.
A i jeszcze jedna sprawa: trzeba odciążyć Mikę w przyjęciu, gość przez dwa mecze przyjął niemal tyle samo piłek niż pozostali razem wzięci.

Kończąc mój nieco chaotyczny wpis, dodam, że nie przypuszczałem, że tak szybko okaże się, że dobrze zrobiłem nie kupując karnetu na ten sezon. Chętnie to odszczekam o ile będę miał ku temu powód. 

I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #94 dnia: Października 20, 2018, 13:33:13 pm »
Dude, nie chcesz być z nami, to Cię nie ma. Chcesz wywołać żal po stracie? Próbuj.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #95 dnia: Października 20, 2018, 13:53:40 pm »
Nie chcę wywoływać żalu, bo po co. To najmniej wartościowe uczucie na świecie. Nie wiem dlaczego tak odczytałeś tego posta. Co natomiast mogę powiedzieć, to to, że zawsze w trakcie sezonu jest czas, kiedy zwykle na ARR ciężko się patrzy. Takim miesiącem był z reguły listopad. Teraz jest to październik. To nie do końca jest... Hmmm okay?
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

Wronka

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 316
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #96 dnia: Października 20, 2018, 15:56:43 pm »
Na zwalnianie kogokolwiek pewnie jest za wcześnie.  (W tym sezonie, bo ogólnie to niekoniecznie 😁) radźcie więc mości panowie, co nam czynić? Oklaskiwać i mieć nadzieję? Czy kontestować i dawać wyraz niezadowolenia różnego rodzaju mniej lub bardziej nieprzyjemnymi dla ARR akcjami?

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 848
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #97 dnia: Października 20, 2018, 17:24:25 pm »
Na zwalnianie kogokolwiek pewnie jest za wcześnie.  (W tym sezonie, bo ogólnie to niekoniecznie 😁) radźcie więc mości panowie, co nam czynić? Oklaskiwać i mieć nadzieję? Czy kontestować i dawać wyraz niezadowolenia różnego rodzaju mniej lub bardziej nieprzyjemnymi dla ARR akcjami?

Z czterech propozycji, które wymieniłeś, najchętniej poleciłbym - mieć nadzieję
😉

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #98 dnia: Października 20, 2018, 22:34:20 pm »
Na zwalnianie kogokolwiek pewnie jest za wcześnie.  (W tym sezonie, bo ogólnie to niekoniecznie 😁) radźcie więc mości panowie, co nam czynić? Oklaskiwać i mieć nadzieję? Czy kontestować i dawać wyraz niezadowolenia różnego rodzaju mniej lub bardziej nieprzyjemnymi dla ARR akcjami?

Być sobą.
Przecież to ma być rozrywka, emocje. Za karę na mecz nikt nie idzie...no chyba, że lubi robić sobie na przekór.
Akcja mnie porwie...wstanę. Widzę kapitalne zagranie...będę oklaskiwał. Ja nawet tak mam i to od zawsze, że jak widzę fajną akcję drużyny/zawodnika przeciwnej/drużyny przeciwnej  to też jakoś tak same ręce mi się do oklasków składają.
Ale niestety...gdy nie ma powodów do radochy...no to przecież nie będę jej na siłę okazywał. To by było głupie i bez sensu.
Nie po to się idzie na mecz, żeby coś udawać.
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2018, 22:38:01 pm wysłana przez leon »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #99 dnia: Października 20, 2018, 22:47:06 pm »
Zamiast doszukiwania się radości tam, gdzie jej nie ma, polecam włączenie się w doping. W tym można znaleźć zadowolenie, nawet gdy gra wygląda słabo.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.