Autor Wątek: Asseco Resovia Plus Liga sezon 2022/2023  (Przeczytany 9635 razy)

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Asseco Resovia Plus Liga sezon 2022/2023
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 17, 2022, 10:32:33 am »
W sezonie 22/23 sektor J3 dla kibiców gości
Ooo woow, noo w końcu !!! :D

arek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 233
Odp: Asseco Resovia Plus Liga sezon 2022/2023
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 01, 2023, 22:05:52 pm »
Swędrowski w trwającym obecnie meczu przedpremierowo poinformował, że z Nysą gramy w piątek i sobotę - nie podał godzin niestety.

EDIT: są już godziny na plusliga.pl, nie będę się powtarzał - dzięki Carpyook.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 01, 2023, 23:32:13 pm wysłana przez arek »

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 848
Odp: Asseco Resovia Plus Liga sezon 2022/2023
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 01, 2023, 23:18:00 pm »
Swędrowski w trwającym obecnie meczu przedpremierowo poinformował, że z Nysą gramy w piątek i sobotę - nie podał godzin niestety.

17:30 w oba dni.

alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 372
Odp: Asseco Resovia Plus Liga sezon 2022/2023
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 02, 2023, 10:05:13 am »
Oba mecze o 17.30

Kuba

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 183
Odp: Asseco Resovia Plus Liga sezon 2022/2023
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 02, 2023, 12:14:37 pm »
Brak dni w roku? Za rok to polsat odwoła święta bo liga gra. A jeden taki mądry zapowiada czterodniowy tydzień pracy. Poszerzyć ligę do dwudziestu zespołów. Sięgamy dna.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Asseco Resovia Plus Liga sezon 2022/2023
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 02, 2023, 14:15:52 pm »
Przez pół roku odpoczniesz od tego "dna", czyli od najlepszej siatkarskiej ligi świata.
Przypomnę, że w 2009 roku graliśmy finały CC w Wielkanoc i nie był to nasz wynalazek. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem kibiców.
Tu jest link do terminarza NBA, która to liga również sięga dna:
https://pr.nba.com/wp-content/uploads/sites/46/2022/08/2022-23-NBA-Schedule-By-Date-8-17-22.pdf
Tu jest link do terminarza polskiej ligi kopanej, czyli ligi, o której można bardzo wiele powiedzieć, ale z pewnością nie sięga ona dna, bo sukcesy tej ligi bardzo niepokoją takie ligi jak angielska, hiszpańska, niemiecka, włoska i francuska:
https://gol24.pl/ekstraklasa/terminarz/
Nie chce mi się szukać terminarzy tych lig, które też sięgają dna.
A'propos 4-dniowego dnia pracy. Kiedyś 8-godzinny dzień pracy miał rozwalić ludzkość i jej gospodarkę (przecież można pracować 12-18 godzin na dobę), a Polskę miał rozwalić brak pańszczyzny. Później tą katastrofą miały być wolne soboty (najpierw 1 w miesiącu).
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Kuba

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 183
Odp: Asseco Resovia Plus Liga sezon 2022/2023
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 03, 2023, 09:18:28 am »
Bardzo to nowoczesne. Jednak dla mnie bez sensu. Przez 50 lat próbowano nam narzucić tylko słuszną ideologię. Mikołaja zastąpiono  dziadkiem mrozem i inne podobne historie. W swoim kraju zniszczyli kościoły , księży wymordowali. Teraz mordują ,gwałcą czy okradają Ukrainę. Nowoczesność. Przywołujesz NBA. Co to mnie obchodzi. Polska to nie Ameryka. Teraz idzie fala nowoczesności z zachodu. Święta zstąpić niedzielą handlową czy innymi atrakcjami. W imię nowoczesności karzą jeść robaki.  Można pisać dużo ale bez sensu. Kto ma rozum to rozumie .
Dla mnie są pewne priorytety. Mam karnet ale w piątek i sobotę na mecz nie pojadę. To jest w czasie Triduum Paschalnego. Mam nadzieję ze wiesz co to jest. Jak bym wyglądał w oczach moich dzieci czy wnuków. Dziadek poszedł na mecz zamiast do kościoła.
Proszę nie odpisuj. Nie atakowałem Cię personalnie.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 03, 2023, 09:29:42 am wysłana przez Paulina »

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 956
Odp: Asseco Resovia Plus Liga sezon 2022/2023
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 03, 2023, 09:32:41 am »
Drogi Kubo. Na tym forum obowiązuje wolność słowa, ale nie ma mojej zgody na obrażanie innych. Z wiadomych względów Twoja wypowiedź zedytowałam, a w zasadzie usunęłam jej część.

Nie wiem skąd takie zdziwienie w rozgrywaniu PO w tych dniach. Tak było od kiedy pamiętam.
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Asseco Resovia Plus Liga sezon 2022/2023
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 03, 2023, 09:52:45 am »
Przepraszam najmocniej, w tym sezonie bardzo rzadko bywałem na meczach Resovii, a wybieram się na mecze z Nysą. Zanim jednak kupię bilety wolę się upewnić - czy teraz na Podpromiu, na meczach Resovii każą jeść robaki, karzą (tak jest napisane) robaki, czy może karzą za jedzenie robaków? Bo troszczeczkę się pogubiłem. I zaniepokoiłem...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 03, 2023, 10:04:07 am wysłana przez wog »

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: Asseco Resovia Plus Liga sezon 2022/2023
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 03, 2023, 10:33:57 am »
Ach, zaczęło się... Ulubiona pora roku i dyskusje nt. wyższości play-offów nad Świętami i na odwrót 8) . Przecież wystarczy tylko żyć i pozwolić żyć innym.

Spodobał mi się post bodajże użytkownika @kael nt. ocen za RZ dla siatkarzy Resovii i chętnie podzielę się moimi (w skali od 1 do 6):

Fabian Drzyzga: solidne 4. Zdecydowanie lepiej niż w poprzednim sezonie, bardziej mu się chce. Nie ciągnął drużyny w dół, a nierzadko miewał mecze, gdzie akurat jego jedno-dwa zagrania dźwigały morale. Dalej kuleją wystawy na lewy atak, choć ma specjalistę od ich kończenia.
Torey DeFalco: 5. to jest właśnie ów specjalista. Ameryki  8) nie odkryję, jeśli napiszę, że bez niego nie byłoby pierwszego miejsca. Filar, lider, opoka tegorocznej Resovii. Świetny blok, spektakularnie broni. Dawno takiego przyjmującego nie było. Do poprawy mecze z pozostałymi ekipami z czołowej "4", ale to tyczy się każdego z zespołu.
Jakub Kochanowski: +4. Byłoby wyżej, gdyby nie zagrywka. Jeśli ta była obecna, to Resovia wygrywała lekko, łatwo i przyjemnie. Gdy jej brakowało, to następował tzw. "męczybulizm". Wszystko inne na bardzo wysokim poziomie, o czym świadczy liczba MVP. Obok Bieńka najlepszy środkowy ligi z plusem.
Maciej Muzaj: +3. Miewa mecze genialne, gdzie punktuje seriami albo z niewiarygodnych pozycji, aż tu nagle przychodzi końcówka i... znika. Niewiele skończył setboli/meczboli w tej rundzie, niewiele. Mógłby więcej dołożyć w bloku, choć to może kwestia moich wygórowanych oczekiwań. Patrząc na taki zasięg, ech...
Klemen Cebulj: -3. Trójka na szynach, to maks. Wysoce niestabilny, często pełni zaszczytną rolę broni obosiecznej. Wprawdzie nie popełnia aż tak wiele błędów w przyjęciu, za to dogranie piłki w sytuacjach na styk pozostawia sporo do życzenia. Co zaskakuje: dale ogromne wsparcie mentalne każdemu z zawodników i omijają go kontuzje.
Jan Kozamernik: 3. Często znika pod siatką a w starciach z czołówką zalicza puste przeloty. Z drugiej strony, jeśli wstrzeli sie zagrywką (Bełchatów!!!) to przypomina tego siatkarza, co w kadrze Słowenii masakruje przeciwników. Czasami można było go zmienić, ale to już prędzej kamyczek do ogródka trenera.
Paweł Zatorski: 3. Miał świetny mecz w Nysie, gdzie w pewnym momencie był w kilku miejscach naraz, by w bodaj w starciu z Treflem przyjmować na poziomie nijak przystającym do jego klasy i umiejętności. Solidne, choć bez fajerwerków.
Jakub Bucki: +4. W przeciwieństwie do poprzedniego sezonu potrafił dać świetną zmianę na zagrywce, a kiedy przyszło mu zastąpić Muzaja, to można było na nim polegać (+ dla Drzyzgi za umiejętne wprowadzanie go do ataku).
Pozostali: bez oceny, bo grali za krótko. Choć jeśli chodzi o highlights sezonu 2022/23, to wystawa z wyskoku Michała Potery w wyjazdowym starciu ze Skrą kandyduje do ochów i achów rozgrywek.
Giampaolo Medei: +4. Dałbym i "5", ale mam wrażenie, że w pojedynkach z czołówką nie potrafi wykrzesać maksa z tej ekipy i zdarzało mu się przegrywać te gry już w szatni. Niemniej: właściwy człowiek na właściwym miejscu.

I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!