Autor Wątek: Liga Mistrzów 2010/2011  (Przeczytany 33129 razy)

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Liga Mistrzów 2010/2011
« Odpowiedź #230 dnia: Marca 12, 2011, 19:02:38 pm »
fanres
Chyba sobie jaja robisz.
Nigdzie niczego takiego nie pisałam.
KMŚ to turniej prestiżowy ale nie żaden wskaźnik dominacji klubu na świecie.
Cieszyłam się z wygranej Skry nad Zenitem, czy Cimedem ale bez przesady.
Nie wkładaj mi pod palce czegoś, czego nie pisałam.
KMŚ to turniej 4 i ostatniej kategorii i tyle w temacie.

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Liga Mistrzów 2010/2011
« Odpowiedź #231 dnia: Marca 27, 2011, 11:19:50 am »
FF nikogo już nie obchodzi?
JW walczył,Divis zagrał bardzo dobrze no ale jeden dobrze grający Divis na słabo spisujące się Trento nie wystarczył.
Półfinał zespołów rosyjskich był ciekawy i jestem zadowolona  z wygranej Zenitu.
Mimo sympatii do Trentino mam nadzieję że Zenit LM wygra.

sovik

  • Gość
Odp: Liga Mistrzów 2010/2011
« Odpowiedź #232 dnia: Marca 27, 2011, 11:25:29 am »
Niestety libero i jednym przyjmującym nie da się pokonać klasowej drużyny, nawet, jak ta drużyna nie gra cudów. Ale emocje były i mecz ( a konkretnie 2 i 3 set) mógł się podobać. Chociaż to, co grali Rosjanie to już był wyższy poziom... :o

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Liga Mistrzów 2010/2011
« Odpowiedź #233 dnia: Marca 27, 2011, 13:52:30 pm »
Trentino przeszło obok tego meczu. Oni koncentrują się już na finale. JW było dla nich dobrym przetarciem, treningiem przedmeczowym  ;D z całym szacunkiem do JW i ich osiągnęcia F4  ;)

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Liga Mistrzów 2010/2011
« Odpowiedź #234 dnia: Marca 27, 2011, 21:18:57 pm »
Świetny finał i Trentino znowu górą.
Libero Rosjan ostrzeliwany niczym kaczka, szkoda tego trzeciego,myślę że przełomowego seta.
Juantorena po raz pokazuje że jest po prostu kosmitą.
Janek Stokr rozwinął się w Trentino i myślę że zmiana Brazylijczyka na Czecha Włochom wyszła na dobre.
Nawet Raphael pokazał dzisiaj kawał dobrej siatkówki a to najsłabsze ogniwo zespołu.

JW na 4 miejscu-do przewidzenia ale i tak zaszli naprawdę daleko, nie skompromitowali się, jestem z ich postawy dumna bo grali z obiema ekipami nieporównywalnie lepszymi jak równy z równym.

biancorossa

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 279
Odp: Liga Mistrzów 2010/2011
« Odpowiedź #235 dnia: Marca 27, 2011, 21:30:23 pm »
Wspaniały finał. Takie mecze chce się po prostu oglądać. Cóż to były za ataki Mateja i Osmanego. Niesamowity poziom.
Trentino ukoiło troszeczkę ból w moim sercu, po tych niestety przegranych meczach Resovii w PP i Pucharze CEV. Przynajmniej dziś mam powód do radości. Mam nadzieję, że nie ostatni w tym sezonie. ;D
Szkoda tylko, że Jastrzębskiemu Węglowi nie udało się pokonać Dynama Moskwy. Ale mimo wszystko nie przynieśli wstydu. ;)
Wiara w zwycięstwo źródłem sukcesu.

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Liga Mistrzów 2010/2011
« Odpowiedź #236 dnia: Marca 27, 2011, 23:20:53 pm »
JW zagrało bardzo fajnie, aż dziw że nie będzie tej drużyny w pierwszej 4.
Fajnie to wszystko zaczyna działać, pod wodzą nowego szkoleniowca (to jest świetny transfer, przynajmniej część sezonu uratował).

Patrząc na JW, przyglądałem się byłemu Resoviakowi, Gawryszewskiemu, i jak na takiego środkowego, z takim klasowym przeciwnikiem, radził sobie naprawdę dobrze (3 bloki).
JW jak utrzyma tą pakę którą ma, i wzmocni środek i przyjęcie, będzie bardzo silną ekipą w pls.

Gasparini to strzał w 10, zastanawiałem się, jakby wyglądała gra JW, przy wariancie ultra ofensywnym, Gasparini na ataku, Yudin + Divis na przyjęciu. Jakby popracować nad tą formacją, to mogłoby by to wyglądać bardzo ciekawie.