Autor Wątek: Asseco Resovia- Jadar Radom;]  (Przeczytany 5945 razy)

Maciek :)

  • Gość
Odp: Asseco Resovia- Jadar Radom;]
« Odpowiedź #20 dnia: Października 27, 2008, 20:02:16 pm »
Może troszke nie na temat, ale mam pytanie w sprawie srodowego spotkania z zawodnikami w Restauracji Galicja. Mogłby mi któś mniej więcej określić ile takie spotkanie może trwac ?

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Asseco Resovia- Jadar Radom;]
« Odpowiedź #21 dnia: Października 27, 2008, 20:44:03 pm »
Michał gdzie Ty słyszałeś, że AKS miał w tym roku awansować, czyżbyś miał jakeś tajne dojścia?.Tam chłopcy mają się kształtować siatkarsko, a później kto wie... .
A jeśli nawet spadną, to będzie tragedia ?.Ta drużyna ma grać, więc gra...
Fajno, że jest więcej osób, którym na sercu leży AKS. Ja również nie słyszałem żeby ktoś przed AKS-em stawiał zadanie "awansować!". Drużyna miała grać, a chłopcy - kształtować się siatkarsko.
Napisałeś, że drużyna gra.
A ja mam wątpliwości czy to można nazwać graniem. Obejrzałem 3 mecze AKS-u i po meczu z Raciborzem nie wytrzymałem. Wywaliłem swoje spostrzeżenia w odrębnym wątku, ale jakoś nie spotkał się on z zainteresowaniem, a myślę, że AKS wart jest poważnej dyskusji. Po prostu szkoda mi chłopaków, którzy, zamiast się ogrywać, są dołowani kiepską pracą trenerów i beznadziejną organizacją drużyny.
Szczegóły moich są w wątku "Komu potrzebny jest tak cienki AKS?".
Nie mam pretensji do zawodników. Mam pretensje do trenerów i kierownictwa drużyny.
Ta drużyna nie gra, co najwyżej "odbija piłkę".
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Asseco Resovia- Jadar Radom;]
« Odpowiedź #22 dnia: Października 27, 2008, 21:21:06 pm »
No dobra, odbija piłkę, napisałem że gra, bo w terminologii siatkarskiej nie ma takiego pojęcia jak odbijanie piłki, nie łap mnie za słowa ;).Faktycznie trudno to nazwać grą, ale grają jak im zagrają :D.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Asseco Resovia- Jadar Radom;]
« Odpowiedź #23 dnia: Października 27, 2008, 22:29:17 pm »
Michał gdzie Ty słyszałeś, że AKS miał w tym roku awansować, czyżbyś miał jakeś tajne dojścia?.Tam chłopcy mają się kształtować siatkarsko, a później kto wie... .
A jeśli nawet spadną, to będzie tragedia ?.Ta drużyna ma grać, więc gra...
Fajno, że jest więcej osób, którym na sercu leży AKS. Ja również nie słyszałem żeby ktoś przed AKS-em stawiał zadanie "awansować!". Drużyna miała grać, a chłopcy - kształtować się siatkarsko.
Napisałeś, że drużyna gra.
A ja mam wątpliwości czy to można nazwać graniem. Obejrzałem 3 mecze AKS-u i po meczu z Raciborzem nie wytrzymałem. Wywaliłem swoje spostrzeżenia w odrębnym wątku, ale jakoś nie spotkał się on z zainteresowaniem, a myślę, że AKS wart jest poważnej dyskusji. Po prostu szkoda mi chłopaków, którzy, zamiast się ogrywać, są dołowani kiepską pracą trenerów i beznadziejną organizacją drużyny.
Szczegóły moich są w wątku "Komu potrzebny jest tak cienki AKS?".
Nie mam pretensji do zawodników. Mam pretensje do trenerów i kierownictwa drużyny.
Ta drużyna nie gra, co najwyżej "odbija piłkę".

Miałem Ci odpisać, ale co się odwlecze to nie uciecze ......

Celem drużyny AKS jest grać .. i nie ważny jest skutek. Tam są zawodnicy, którzy w przyszłości mają stanowić o sile Resovii ... lub być dobrym biznesem dla klubu, i jak nie zmieszczą się w składzie to sprzedać do innego klubu. Normalnie to tacy zawodnicy jak Kusior, Mach czy Strzeżak by grzali ławę w pierwszej drużynie i podawali bidony co najwyżej ... a grać to by grali na treningach jedynie. W drużynie AKS-u się ogrywają .....  co nie zmienia faktu, iż powinni przegrywać w trochę lepszym stylu :) .... Ale przegrana to przegrana.

Ja byłem tylko na jednym meczu ... właśnie na wspomnianym z Raciborzem i masz racje iż ta drużyna nie stanowi drużyny ..... brakuje im czegoś ...... Drużyna z Raciborza się dopingowała i była drużyną ... Resovia to był tylko zlepek zawodników. Ale wystawianie opinii na temat drużyny przed końcem rundy zaledwie po 3 meczach jest troszeczkę nadużyciem. To jest mniej więcej jak ocenianie Radomia po 3 kolejkach ..... drużyna bez zwycięstwa ale dostała 3-0 od Olsztyna, Jastrzębia i Nas ...... zresztą na wyjazdach jakoś im idzie ... wygrywają sety  ..... zaraz zaczną wygrywać mecze .... cierpliwości ....

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Asseco Resovia- Jadar Radom;]
« Odpowiedź #24 dnia: Października 27, 2008, 22:52:19 pm »
Problem polega na tym, że każdy "zagra nam" to co zechce. AKS ma tylko jednego środkowego (Kusior). Wniosek jest prosty: ponad pół meczu gramy z dziurą przy siatce. Ponad pół meczu, gdyż jak nie ma na parkiecie Kusiora, to przeciwnicy tłuką punkty seriami. W tym stanie drużyny każdy mecz musi zakończyć się żałośnie.
Kuba Filip to fajny gość, ale jeszcze nie czas by rozgrywał cały mecz na poziomie II ligi. Jego rozegranie może co najwyżej wpędzić w depresję Wójtowicza, Macha, Strzeżka i Długosza. Jak się seriami dostaje się czapy na podwójnym/potrójnym bloku i seriami jest się wrzucanym w siatkę to i siatkówki się człowiekowi odechciewa.
Siatkówka jest najbardziej zespołową z gier. Nawet na etapie młodzika musi być tworzony zespół i dopiero w oparciu o poukładany zespół można szlifować indywidualne umiejętności. W AKS pracy nad zespołowością nie zauważyłem.
Obawiam się, że przy takiej organizacji drużyny Kusior i Wójtowicz więcej nauczyliby się podczas rozgrzewki na Podpromiu niż podczas całego meczu na ROSiRze.
Nie ubolewam nad wynikami, te faktycznie nie są aż tak ważne, ale nad tym co widzę na parkiecie.
Jak się chce zarobić na zawodnikach to trzeba ich oddać pod opiekę trenera.
:) podajesz przykład Jadaru. Jadar przegrywa, ale gra. AKS przegrywa, bo nie gra.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

michał77

  • Gość
Odp: Asseco Resovia- Jadar Radom;]
« Odpowiedź #25 dnia: Października 28, 2008, 19:02:48 pm »
Jak chodzi o ten awans AKS-u to o tym od kolegi słyszałem. Nie pomyślcie sobie że to mój wymysł jakiś jest.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Asseco Resovia- Jadar Radom;]
« Odpowiedź #26 dnia: Października 29, 2008, 08:16:55 am »
Michał ten twój kolega to jest z tej planety, może kolega podpowie z sześć numerów do lotto, bo przydałoby się trochę grosza na wyjazdy :D

michał77

  • Gość
Odp: Asseco Resovia- Jadar Radom;]
« Odpowiedź #27 dnia: Października 29, 2008, 15:55:36 pm »
Nie wiecie czy na mecz Challenge cup 12.11.2008 obowiązują karnety czyn trzeba bilet kupować bo pewny nie jestem ???

szelka

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 166
Odp: Asseco Resovia- Jadar Radom;]
« Odpowiedź #28 dnia: Października 29, 2008, 16:56:14 pm »
Nie wiecie czy na mecz Challenge cup 12.11.2008 obowiązują karnety czyn trzeba bilet kupować bo pewny nie jestem ???
Ludzie i Narody...
pomyślcie trochę...poczytajcie...a nie zadajecie w każdym wątku to samo pytanie!
Michał przypomnij sobie jak było w zeszłym roku...karnety OBOWIĄZUJĄ na CC i nie musisz kupować biletu!

Tomkoz5

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Asseco Resovia- Jadar Radom;]
« Odpowiedź #29 dnia: Października 31, 2008, 22:34:25 pm »
Na mecze Challenge Cup obowiązują karnety, ponieważ jest to "impreza" organizowana przez Nasz Klub. Natomiast w zeszłym sezonie nie obowiązywały karnety na Final Four Challenge Cup, ponieważ to wszystko organizował PZPS z CEV-em. Dlatego teraz bezproblemowo można się udać na spotkanie II rundy z Metallurgiem z karnetem w ręce.